Бренд – це не лише логотип

Товарний бренд продукції. Впізнаваний бренд компанії. Раніше українські товаровиробники цим не  переймалися, а коли й згадували, то називали такі речі інакше. Нині брендинг – невід’ємна складова маркетингу, основа реклами, гордість компанії. Простіше кажучи, бренд – це те, що виокремлює продукцію конкретного виробника з-поміж іншої, аналогічної.

Втім, у декого через відсутність маркетингового мислення, а то й через брак знань – спрощене розуміння бренду й брендингу як процесу надання товару впізнаваності. Про те, що брендування продукції – це не тільки нанесення на товар та його упакування фірмового логопиту, а речі значно складніші розповідали меблярам під час одного з майстер-класів,  проведеного на замовлення Української асоціації меблевиків авторитетними вітчизняними й зарубіжними експертами. Ми зафіксували ключові меседжі їхніх виступів і скомпонували їх у межах однієї статті.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дозволяйте красти у вас ідеї,

й ваші меблі матимуть успіх

Це рекомендує Остін Клеон, автор книги «Покажи свою роботу».  

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Монтажні затискачі: нові версії, нові можливості

Удосконалений паралельний затиск K Body REVO від компанії BESSEY продуктивніший та безпечніший.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Шафи-купе: як визначитися з габаритами

Максимальна довжина шафи-купе не обмежена! Дверей купе у виробі може бути довільна кількість. Оптимальна ширина дверей купе 70-90 см.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Закордонні бізнесмени шукають партнерів

Як ми вже повідомляли, Офіс із просування експорту в Україні та Українська асоціація меблевиків взялися створювати Кластер українських експортерів меблів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вони навчать вас продавати меблі

Пропонуємо ознайомитися із списком літератури, яка переконає вас, що можна домогтися високого показника продажів. Поради знавців цієї справи допоможуть зробити кар’єру продавця-консультанта меблів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Якісно обробити можна тільки чисті плити

Компанія Wandres GmbH micro-cleaning виробляє системи очищення тривалого терміну експлуатації в умовах промислового меблевого виробництва.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як вивести компанію з кризи

Нік Руїз і його шість стратегій для бізнесу

Ведення будь-якого бізнесу пов’язане із злетами й падіннями. Головне - вміти вибиратися з кризи і знову зростати.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Щоб дюбельне кріплення було надійнішим

Часто отвори під час свердління виходять більшого діаметру, ніж це необхідно для встановлення дюбеля, або «розбиваються» в процесі експлуатації.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як продавати меблі у «мертвий сезон», частина 2

Якщо багато виробників м’яких або корпусних меблів вважають літо несезоном, то продавці садових меблів так сказати не можуть.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал