Виставка МТКТ: кращі новинки року та інноваційні рішення

16 жовтня у Міжнародному  виставковому  центрі (Київ) розпочалася виставка "Меблеві технології, комплектуючі, текстиль". Це вже 35 міжнародна виставка матеріалів для виробництва, декору і оздоблення меблів, фурнітури, механізмів і комплектуючих, обладнання і інструменту. Виставка МТКТ охоплює всі сфери меблевого виробництва. Кожен фахівець знайде для себе саме те, що його цікавить, починаючи від матеріалів, і закінчуючи обладнанням. Тільки лідери, тільки новинки, тільки краще!

Головна концепція проекту – показати відвідувачам виставки, як деталі можуть вплинути на зовнішній вигляд готового виробу, його характеристики і якості. Досконалість дизайну криється в деталях, які надають індивідуальність, завершеність і гармонійність будь-якого продукту. 

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Design Living Tendency - 2019

Сьогодні, 16 жовтня  в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній розпочалася головна інтер’єрна подія року – виставка новітніх трендів та тенденцій Design. Living Tendency. Виставка триватиме до 19 жовтня включно. З 10 до 18:00 у 2 павільонах МВЦ можна буде побачити нові колекції меблів від українських та зарубіжних виробників, новинки комплектуючих та фурнітури, світла, декору, домашнього текстилю та декору вікна від більше ніж 300 брендів. Організатор виставки – Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві технології, комплектуючі, текстиль

Міжнародна виставка матеріалів для виробництва, декору та оздоблення меблів, фурнітури, механізмів і комплектуючих, обладнання та інструменту.

Виставка Меблеві Технології, комплектуючі, текстиль є головною подією для кожного мебляра, дизайнера і архітектора, так як тут представляють свою продукцію лідери ринку України і зарубіжних країн. Тут презентуються кращі новинки року і інноваційні рішення, які змінюють уявлення про меблів та інтер’єрі, дивують своєю унікальністю і дають можливість уже сьогодні зануритися в світ інтер’єру майбутнього.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), Київ, Броварський пр-т, 15, Станція метро «Лівобережна»

ОРГАНІЗАТОР: Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ — Київ. МТКТ.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Нова меблева виставка стартує вже наступної весни

У новій заміській локації виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза»  у квітні 2020 року стартує нова меблева виставка «FURNITURE OF UKRAINE». Співорганізатором  заходу поряд з компанією «Євроіндекс», досвідченим виставковим оператором та одним із акціонерів виставкового центру, буде Українська Асоціація Меблевиків (УАМ). Виставка проводитиметься у форматі «бізнес для бізнесу» – В2В, для гуртових покупців меблів, матеріалів та комплектуючих, тобто, фактично, вона буде заходом закритого типу (протягом перших двох днів).

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Юридична підтримка бізнесу в умовах змін

Запрошуємо на тренінг: “Юридична підтримка бізнесу в умовах змін” від компанії MORIS GROUP

Компанія MORIS GROUP пишається заслуженою репутацією надійного партнера. Клієнти адвокатського об’єднання з абсолютною довірою покладаються на професіоналізм та досвід компанії у вирішенні юридичних питань. На сьогодні MORIS об’єднує понад 40 адвокатів та правників – експертів у галузі юриспруденції, які надають кваліфіковані послуги з питань українського та міжнародного права та формують одну з найбільш досвідчених та ефективних команд юридичних фірм в Україні.Компанія спеціалізується на вирішенні спорів, податковому праві, корпоративному праві та M&A, реструктуризації та банкрутстві, банківському та фінансовому праві, ІТ праві, Government Relations, будівництві та нерухомості. Серед клієнтів MORIS GROUP: Перша Приватна Броварня, Українська асоціація футболу, Hyundai, Electrolux, ТАСкомбанк, Укроборонпром, Промприлад.Реновація, Тепле місто, Ukrlandfarming, IFCEM, Naffco, ФГВФО, Інтергал-буд та інші.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вебінар “Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років”

За 10 років за даними Держкомстату обсяг експорту деревини та виробів з неї (код УКТЗЕД 44) збільшився у 2,2 рази, досягнувши рівня у 2018 році майже 1,5 млрд.дол.США.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чого очікувати від CIFF Shanghai 2019?

З 8 по 11 вересня в шанхайському Національному виставковому  конференц-центрі «Хунцяо» пройдуть заходи 44-го сезону виставки CIFF.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новий розіграш від Dnipro-M для українських меблевиків

Віддаєте перевагу користуванню виключно якісним електроінструментом і любите приємні подарунки? В такому випадку ця новина для Вас! У співпраці з Українською асоціацією меблевиків (УАМ) компанія Dnipro-M проведе розіграш гарячої новинки цього літа - фрезер Dnipro-M ЕR-212S.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

КРАСА ВСЕРЕДИНІ

СУЧАСНІСТЬ І ЕЛЕГАНТНІСТЬ – У КОЛЬОРІ АНТРАЦИТ

Глибокий відтінок антрациту – цікава пропозиція для незвичайних, сучасних інтер'єрів. Протягом тривалого часу на кухні переважали відтінки сірого. Сірі стільниці, оздоблювальні елементи та аксесуари надають інтер'єру сучасний і елегантний вигляд. Компанія Hafele, яка є офіційним партнером компанії Kesseboehmer в Україні, дотримуючись останніх тенденцій і реагуючи на потреби ринку, також представила антрацит в широкому асортименті меблевої фурнітури, яка ідеально поєднується з дерев'яними і монохромними меблями.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Позиції бізнесу в протистоянні з податківцями поступово міцніють

Українські суди прийняли ряд важливих системних рішень, позбавляючи податківців права самостійно визначати критерії ризику при формуванні податкового кредиту по ПДВ і, відповідно, блокувати реєстрацію податкових накладних, від чого й підприємці-меблярі відчутно потерпали.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал