Вебінар “Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років”

За 10 років за даними Держкомстату обсяг експорту деревини та виробів з неї (код УКТЗЕД 44) збільшився у 2,2 рази, досягнувши рівня у 2018 році майже 1,5 млрд.дол.США.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чого очікувати від CIFF Shanghai 2019?

З 8 по 11 вересня в шанхайському Національному виставковому  конференц-центрі «Хунцяо» пройдуть заходи 44-го сезону виставки CIFF.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новий розіграш від Dnipro-M для українських меблевиків

Віддаєте перевагу користуванню виключно якісним електроінструментом і любите приємні подарунки? В такому випадку ця новина для Вас! У співпраці з Українською асоціацією меблевиків (УАМ) компанія Dnipro-M проведе розіграш гарячої новинки цього літа - фрезер Dnipro-M ЕR-212S.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

КРАСА ВСЕРЕДИНІ

СУЧАСНІСТЬ І ЕЛЕГАНТНІСТЬ – У КОЛЬОРІ АНТРАЦИТ

Глибокий відтінок антрациту – цікава пропозиція для незвичайних, сучасних інтер'єрів. Протягом тривалого часу на кухні переважали відтінки сірого. Сірі стільниці, оздоблювальні елементи та аксесуари надають інтер'єру сучасний і елегантний вигляд. Компанія Hafele, яка є офіційним партнером компанії Kesseboehmer в Україні, дотримуючись останніх тенденцій і реагуючи на потреби ринку, також представила антрацит в широкому асортименті меблевої фурнітури, яка ідеально поєднується з дерев'яними і монохромними меблями.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Позиції бізнесу в протистоянні з податківцями поступово міцніють

Українські суди прийняли ряд важливих системних рішень, позбавляючи податківців права самостійно визначати критерії ризику при формуванні податкового кредиту по ПДВ і, відповідно, блокувати реєстрацію податкових накладних, від чого й підприємці-меблярі відчутно потерпали.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вигравай навчання в Школі управління меблевим бізнесом

       Уже 4 липня стартує черговий набір Школи управління меблевим бізнесом, організованої  компанією «Smart People». Це - єдина в Україні спеціалізована навчальна база для власників, керівників та топ-менеджерів меблевих компаній.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Шукайте партнерів серед колег по Асоціації

На черговому засіданні Проектної платформи, одного з робочих органів Української асоціації меблевиків, під головуванням її очільника Леоніда Співакова обговорено ряд актуальних для галузі й діяльності УАМ питань. Одне з них -  співпраця та взаємодія членів УАМ у рамках Проектної платформи.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби перемога в тендерах була завжди за вами

      Українська асоціація меблевиків та її виконавчий орган розширюють і поглиблюють комплекс інформаційно-навчальних заходів у рамках грантового проекту Tender Together «Підвищення рівня співпраці та довіри за спільної участі в міжнародних і національних державних закупівлях», що реалізується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. Черговим заходом  став дводенний семінар з означеної проблематики.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Про свято й будні меблярів

      Українська асоціація меблевиків, будучи їхнім голосом, у відповідності із своєю місією - створення кращого меблевого середовища в країні - подала клопотання до Президента України з проханням запровадити професійне свято - День меблевика й попросила датувати його останньою суботою січня.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблева мода: нове – насправді призабуте старе

     Де формуються завтрашні тенденції меблярства? Звісно, на авторитетних  міжнародних виставках, де визнані законодавці моди й креативні новачки представляють новинки майбутнього року, що дають новий імпульс для меблевого ринку.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал