СТІЛ, який ховає ДРОТИ

Сучасний офіс складно уявити без численної техніки: комп'ютери, стаціонарні телефонии тощо. Все це передбачає наявність великої кількості дротів. Вони можуть переплітатися дуже химерним чином. Це виглядає досить непрезентабельно. І, коли необхідно знайти потрібний кабель, з'являються проблеми.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Сидіть красиво

професійний гід по вибору крісла

Якщо вам потрібен свій затишний куточок, щоб згорнутися клубочком з улюбленою книгою, ідеальний завершальний штрих у вітальні або яскравий акцент, щоб прикрасити нудний кут, то крісло - це універсальний предмет меблів, який може виконувати безліч різних функцій в будинку.

Це також можливість проявити трохи егоїзму. На відміну від покупки дивана, де основна увага приділяється забезпеченню комфорту для всієї сім'ї, вибір крісла дозволяє вам втілити свої переваги і бажання. До того ж, це найкращий варіант, якщо вам хочеться експериментувати з кольором, візерунком або формою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Підсолодили» чергове підвищення тарифів

     «Укрзалізниця» відкоригувала у фінплані на 2019 рік індексацію тарифів на вантажоперевезення у бік зниження, пропонуючи підвищити їх із 1 лютого на 14,2% замість раніше анонсованих 16,6%.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Не вартість, а габарити й вага перевезень через кордон матимуть значення

       Згідно із законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» та деякими законодавчими актами України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень торік внесені зміни щодо порядку та розміру ставок ввізного мита на товари, які переміщуються або пересилаються через кордон.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«ІKEA скуповує лісу в країнах Балтії

      Шведський меблевий концерн «IKEA» торік збільшив площі своїх лісів у Литві на 33% - до 200 квадратних кілометрів і став найбільшим оператором приватних лісових володінь в цій країні, повідомила литовська ділова газета «Verslo zinios».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IMM Сologne 2019»: білоруський досвід

      Галузевий концерн «Біллісбумпром» підписав ряд угод про співпрацю з європейськими компаніями під час міжнародної меблевої виставки «IMM Сologne 2019», яка проходила з 14 по 20 січня в Кельні .

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Можна посидіти на голові Платона

      Чилійський дизайнер Себастьян Ерразуріс знову вразив виставкою в лондонській галереї «the David Gill Gallery» (Лондон), представивши колекцію авторських функціональних скульптур під назвою «Functional Sculptures».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Диван - родзинка будь-якого приміщення

Як підібрати саме свій варіант

Диван, як вид меблів вже давно оселився в будинках людей. Раніше його можна було зустріти тільки у вітальні, але сьогодні можливості його застосування значно розширилися. Дитяча, кухня, спальня, передпокій – місця, де він просто необхідний. Диван вперше з'явився в Персії більше 4 століть тому. В ті часи сидіти на ньому міг тільки візир, сьогодні ж ця розкіш доступна будь-якому бажаючому як вдома, так і в офісі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Механізми трансформації

Не є таємницею, що більша частина населення живе в доволі  невеликих квартирах і не має можливості навіть виділити кімнату для дітей. При цьому, обираючи меблі, основну увагу приділяють її естетичним властивостям, забуваючи, що пріоритетними мають бути їхні функціональні можливості.  Найбільш логічним виходом в такій ситуації стають меблі з механізмами трансформації, тим більше, що зараз є величезний вибір не тільки диванів, а й ліжок, столов, крісел.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Думай і багатій

     Нещодавно ми підводили підсумки року, і це стало поштовхом для мене замислитись про те, що кожному підприємцю різного рівня, вкрай необхідно черпати від витоків, - для оновлення бачення, для фокусу на мету, для самоствердження, для того, щоб мати сили та натхнення з запалом рухатися до своєї мети...

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал