Матрац грамотно потурбується про ваш сон

       Новітні технології проникли і в матраци. Компанія з виробництва «розумних» матраців «Eight Sleep» представила свій новітній продукт - матрац із рідинним охолодженням Pod Eight Sleep.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Екомаркування додасть вашим меблям привабливості

      Прагнення людей до збереження свого здоров’я та більш якісних умов сучасного життя мотивує зростання споживчого попиту на натуральне, якісне й більш безпечне. Тому й екологічність виробів, як і харчових продуктів, із кожним роком стає для споживачів все більш значимим орієнтиром, коли приймається рішення про їхнє придбання. І таким орієнтиром є екомаркування продукції згідно з міжнародними екостандартами

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Пропонують митне полегшення. Але не всім

         Тих експортерів та імпортерів, що ведуть бізнес у меблевій галузі й зазнають митних утисків  та інших незручностей, про що ми неодноразово писали, можемо надихнути певним оптимізмом. В Україні хочуть радикально переписати митні правила, дозволивши обраним компаніям уникати клопітних митних процедур. Вантажі із спеціальними пломбами будуть перетинати кордон, не затримуючись. Такі нововведення пропонує законопроект №7473, який уже прийнятий Верховною Радою в першому читанні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі, що гармонують і з місячним ландшафтом

       Меблярі всього світу з нетерпінням чекають на головну подію року – Міланський меблевий сезон, до якого залишилося лише два тижні. Чимало й українських представників меблевого бізнесу й дизайнерського загалу їдуть на міланський форум, аби збагатитися новою енергією меблетворення, надихнутися оригінальними ідеями від світових авторитетів, котрі приберігають їх, аби вразити публіку на «Salon Internazionale Del Mobile».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ЄБРР запустив для українського бізнесу кредитну програму в гривні

 

       Українським компаніям обіцяють довгострокове фінансування та європейські гранти. Втім, це не тільки обіцянки і не далека перспектива. Декілька компаній меблевого бізнесу уже скористалися такою нагодою й отримали відчутну грантову підтримку для розширення й розвитку своїх компаній.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Лісдеревмаш» на виставці в Дубаї

         З 12 по 14 березня в Дубаї (Обʼєднані Арабські Емірати) проходила головна виставка індустрії деревообробки й виробництва меблів Близького Сходу – «Dubai WoodShow». Цього року відвідувачам учасники форуму демонстрували чимало сучасних технологій обробки деревини, розробники яких сфокусувалися на ідеї екологічності своїх рішень.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

На кельнській виставці кухні «Instyle» мали успіх

Найбільш звичний (а може, й найкоротший) шлях на експорті простори – участь в авторитетних міжнародних виставках. Втім, така виставкова діяльність не припиняється і в експортерів із стажем. Навпаки, стає звичною для стратегії розвитку компанії.

Харківську компанію «Instyle», знаного вітчизняного виробника кухонних меблів, зайве в тому переконувати. Втім, хоча вона вже є успішним експортером, але участь у престижній кельнській меблевій «imm cologne & LivingKitchen 2019», що проводиться на початку року, взяла вперше. Ми попросили Романа Сидоренка, директора компанії, розповісти про цей виставковий дебют «Instyle».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Підготовлені посібники, які навчать меблярів участі в міжнародних тендерах

        Одним із важливих напрямків роботи нинішнього керівництва Української асоціації меблевиків, до чого не доходили руки в попереднього, - є налагодження взаємовигідної співпраці із суміжними асоціаціями та іншими зацікавленими організаціями. Конкретний приклад – розробка  спільно з Українською асоціацією візуальної індустрії та Донецькою торгово-промисловою палатою трьох посібників із покроковою інструкцією для представників малого та середнього бізнесу, які допоможуть невеликим компаніям підготуватися до участі в торгах за кордоном.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Альфа-банк» розщедрився

І меблевий бізнес може цим вигідно скористатися

        Активний розвиток бізнесу неможливий без оперативного та якісного банківського обслуговування. Сьогодні таке банківське обслуговування все більше підприємців хочуть отримувати дистанційно, не витрачаючи час на візити до відділень банків. Тому віртуальний офіс для підприємців «ОК, Альфа!», запущений минулого року командою «Альфа-Банку Україна» разом із компанією «Фінтех», розробником програми Finik.Pro, всі основні взаємини  з банком перевів в онлайн- режим. Але не обмежується виключно банківськими послугами, пропонуючи також додаткові сервіси, які допомагають підприємцям розвивати свій бізнес із максимальною вигодою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Весняне пробудження

секрети швидкого перетворення інтер'єру до теплого сезону

Запахло справжньою весною, де  свіжа зелень пробивається після зимового сну, а птахи співають життєрадісні пісні. А коли в душі світить сонечко і прекрасний настрій, просто необхідно змінити обстановку у квартирі. Це можна зробити без особливих зусиль і фінансових витрат.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал