Meblewiki.com вперше бере участь у виставці МТКТ Innovation. Хто це? Чи треба з ним дружити?

Газети, журнали – це добре, а сайт ще краще!

Ви часто зазираєте до Вікіпедії? Цікавої та корисної інформації забагато не буває!  А як Вам ідея мати свою «меблеву вікіпедію»?  

Такою   енциклопедію буде  Meblewiki.com.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Виставка – це завжди неповторність, букет знайомств, емоцій, нових знань…

Триває третій день головної меблевої події року – KIFF 2020. Київський Міжнародний Меблевий Форум. Гості із Нідерландів, Великої Британії та Казахстану у своїх інтерв’ю поділилися своїми враження від відвідування заходу:https://www.facebook.com/Kiff.Ua/videos/1086527371707313/?t=7

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Запрошуємо до Міжнародного виставкового центру столиці

Тут тривають  виставки KIFF/MTKT Innovations. 🥳🤝Чудовий захід   для меблярів та постачальників комлектуючих для меблевої галузі, яка представляє новітні світові тенденції.Улюблений журнал "Меблеві технології" у павільйоні 3А, номер стенду 347😉

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

KIFF 2020 вже стартувала!

Сьогодні розпочала свою роботу головна меблева виставка України KIFF 2020. Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF 2020 – це провідна В2В-виставка меблів та інтер’єру не тільки в Україні, а й у всій Центрально-Східній Європі, яка має міжнародний статус, підтверджений UFI (Всесвітньою Асоціацією Виставкової Індустрії).

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Журнал  «Меблеві технології» - завжди актуальна та корисна інформація

Зі  сторінок  журналу  виробники меблів  завжди  дізнаються важливу та цікаву інформацію. Охоче розповідають  про себе та дізнаються про інших. У  свіжому номері журналу  «Меблеві технології» читайте про таке:

Меблеві та інтер’єрні тренди

Домінуватиме насамперед геометрія: багатокутні й трикутні форми, ромби та інші геометричні фігури побачимо в декорі, оригінальних столах, стільцях, пуфах і навіть кріслах. Саме такі меблі будуть модними впродовж року. Сконструйовані на основі геометрії, вони ідеально вписуватимуться в інтер’єри різних стилів і напрямків.

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

KIFF 2020: «Бути головною меблевою виставкою країни – велика відповідальність»

26 – 29 лютого 2020 року в столичному МВЦ (Київ, Броварський пр-т, 15) зі своїми колегами з провідних меблевих країн Європи і світу зустрінуться українські виробники і дистриб’ютори меблів, комплектуючих, фурнітури і обладнання. Більше 20 років всіх їх збирає головна меблева виставка країни – Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF 2020.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Виставка KIFF/MTKT Innovations, 26 – 29 лютого 2020

        У столичному МВЦ (м. Лівобережна, Броварський пр-т, 15) зберуться:

  • 3 експозиції: KIFF - меблі та інтер'єр, MTKT – фурнітура, комплектуючі та матеріали, FURN`EQUIP – обладнання та інструмент;
  • 300 провідних українських та зарубіжних виробників меблів та комплектуючих;
  • 800 українських та міжнародних меблевих брендів;
  • 25 000 професійних відвідувачів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кого з українських меблевих виробників найкраще знають українці? Чий продукт найбільш впізнаваний? Кому наші співвітчизники довіряють свій комфорт та затишок?

KIFF / КИФФ – Kiev International Furniture Forum спільно із Хмарочос вперше в Україні запускають проект Всеукраїнського онлайн-рейтингу провідних меблевих виробників України.

До рейтингу увійшли продукти та колекції, що стали для українців синонімом якості, надійності та власної української ідентичності, часто відомі не тільки в Україні, але й у всьому світі, які знають та обирають сотні тисяч українців.

Ми довіряємо українцям обрати найкращі українські меблі, адже визнання споживачів – це найоб’єктивніша оцінка та відзнака наших зусиль.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

KIFF, MTKT Innovation – головні меблеві виставки країни. Чим вони дивуватимуть цього року?

У Міжнародному виставковому центрі 26 – 29 лютого 2020  провідні компанії українського та міжнародного інтер’єрного ринку об’єднаються  на платформі KIFF2020.

Київський міжнародний меблевий форум (KIFF) – масштабна  міжнародна виставка меблів і предметів інтер’єру, безпомилковий індикатор стану і розвитку меблевої індустрії, невичерпне джерело сучасних технологій, ідей, трендів і тенденцій для облаштування інтер’єру.

– Весь спектр меблів і предметів інтер’єру для житлових та громадських приміщень.

– Нові колекції кухонних меблів, а також фасади, комплектуючі та фурнітура.

– Сегмент офісних меблів, аксесуарів, освітлення та текстильних покриттів для офісу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Catas завершує святкування свого 50-річчя хорошими економічними результатами

2019 рік був дуже інтенсивним для компанії Catas, насичений подіями та ініціативами для відзначення перших 50 років італійської лабораторії, найважливішого європейського інституту тестувань для деревини та меблевого сектору.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал