Досвід, зрілість, авторитет

Відбулася експортна конференції з нагоди 30-ліття компанії «Raumplus»

У вересні цього року відбулася 11-та експортна зустріч, присвячена 30-літтю діяльності німецької компанії «Raumplus». Близько 130 партнерів з 42 країн світу зібралися разом, щоб привітати компанію «Raumplus» з ювілеєм.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Мінімалізм ідеально прямих ліній

Новинки «Grass» отримали нагороди

Cистема шухляд Nova Pro Scala австрійської компанії «Grass» здобула премію «German Design Award 2016». Премія присуджена в номінації «Відмінний дизайн продукції» в категорії промислового дизайну.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стільниці – як натуральні

Стільниці для кафе, барів, ресторанів, закладів громадського харчування є одним із основних елементів декору приміщення для відвідувачів. Тому колір, текстуру і дизайн стільниць добирають дуже ретельно. Із категорії меблевих комплектуючих, які передбачають можливість такого вибору, є стільниці MultiTop.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Grass»: завіса без чашки

для тонких, майже невагомих фасадів

Компанія «Grass», продукції якої довіряють меблярі в усьому світі, цього року розширила асортимент завіс серії Tiomos. Унікальна новинка Tiomos M0 – це завіса спеціального призначення з регулюванням і вбудованим дотягувачем для тонких фасадів – товщиною від 6 мм.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Погляд крізь гардини

Чи добре, що одночасно по обидва берега Дніпра в Києві відбулися дві профільні виставки

Чому погляд крізь гардини? А тому, що в експозиції осінньої виставки «МТКТ 2016» домінували не меблеві технології, комплектуючі й матеріали, а оббивний текстиль і – здебільшого – інтер’єрні аксесуари, найрясніше представлені тюллю, карнизами та гардинами, котрі були так густо понавішувані, що інші виставкові стенди доводилося розглядати справді крізь гардини.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фотозвіт з виставки МТКТ осінь 2016 р.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Із PUR-клеями тепер працювати зручніше

Сучасний ринок клеєнаносного обладнання доводить, що наразі використані далеко не всі можливості і традиційних технологій нанесення клею при крайколичкуванні – за допомогою вальців, із використанням бачка для попереднього розігрівання клею. І цей напрям у технологічних межах розвивається й удосконалюється.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Світовий рекорд із швидкості розігрівання клею

Здавалося б, лазерна технологія крайколичкування залишить далеко позаду традиційні завдяки інноваційності та якості приклеювання. Проте лише деякі меблярі відмовилися від звичних клеєнаносних технологій на її користь – це занадто дороге задоволення. А традиційні клеєнаносні технології не мають наміру здаватися на милість лазеру й розвиваються й удосконалюються. Один із прикладів – клейова система Glu Jet із технологією Hibrid, про яку нам розповів Володимир Поліщук, менеджер компанії «ПП Ющишин», котра й пропонує цю технологію українським меблярам.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

З’їв банан – і придумав столика

Дизайнер Крейг Монро розробив 3D-модель оригінального столика у формі половинки банана.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

У конкурсі на посаду Голови Держлісагентства перемогла Христина Юшкевич

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала головою Державного агентства лісових ресурсів Христину Юшкевич.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал