Елегантне й суворе «відкриття»

Цьогорічні новинки кухонь компанії «TM Italia Cucine»

Кухня Miuccia виконана на контрасті натурального синього лаку, яким опоряджена більша її частина, й міді. Ця модель є своєрідною посвятою відомому стилісту й модельєру сеньйору Міуччіа Прада. Елегантна й сувора одночасно, ця кухня, що складається з окремих незалежних блоків, стала окрасою виставки «Супердизайн» у Мілані й отримала визнання журналістів у номінації «Відкриття».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Природність і технологічність оливи

… І комфорт на «сосновій олії»

Ринок знає вже багато спроб виробників створити мастило для захисного просочування деревини, екологічне, приємне на дотик і щоб візуально підкреслювало тепло й природність деревини як живого матеріалу, а ще технологічне, тобто придатне до нанесення навіть непідготовленим працівником. Саме ці вимоги і втілив у собі новий продукт марки Sikkens Wood Coatings італійсько-швейцарської фірми «Akzo Nobel» - Cetol WF732 Oil finisch.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеве виробництво в ЄС зросло

на 4,4% у 2015 році

У звіті євростату Перелік продукції Євросоюзу (PRODCOM) йдеться про помірне зростання в ЄС торік виготовлення меблів із деревини. Зокрема, внутрішнє виробництво дерев'яних меблів (без кухонних) зросло в 2015 році на 4,4%, до €31,15 млрд.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Футуристичний дизайн на основі скла й металу

Цьогорічні новинки кухонь компанії «TM Italia Cucine»

Привабливість сучасної архітектури, що заінтриговує, характеризує модель кухні D90/12-D90/TP, в якій домінують матеріали типових футуристичних міських пейзажів – скло й метал. Корпус кухні – як фасад висотної будівлі з акцентом на розміреному ритмі вікон та інших елементів конструкції. Він створює графічний візерунок ліній, граючи на прозорих плівках і відображеннях, що розширює конструкцію візуально. Дерев’яні накладки в центрі пристінної конструкції, що нагадують жалюзі, пожвавлюють скляні – із 12-міліметрового скла – бокові структуровані шафи, які одомашнюють їхню холоднуватість.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

АМКУ пропонує пілотним закупівельним групам співпрацю

Діалог із Антимонопольним комітетом України (АМКУ) стає дедалі більш обіцяючим для закупівельних груп. Бар’єр у вигляді відсутності прецедентів та наявності правових обмежень може бути подолано шляхом співпраці. Пан Віктор Талах, директор заступник директора Департаменту конкурентної політики АМКУ, під час зустрічі 7 жовтня 2016 року задекларував відкритість АМКУ до співпраці та наголосив на тому, що Комітет розглядає закупвлі в групах, як позитивне явище при умові, що учасники таких закупівельних груп не порушують чинне законодавство України про захист економічної конкуренції.
Купуймо разом 2.0

Весь асортимент натуральних олій і воску

… І комфорт на «сосновій олії»

Виробництво хороших лаків і олій для деревообробки можна порівняти з високою кухнею – тільки найкращі інгредієнти, любов і точність у роботі дають у підсумку справді високоякісний продукт. Цю філософію сповідують у компанії «Oli-Lacke GmbH» – невеликому сімейному і зорієнтованому на майбутнє німецькому підприємстві, яке розробляє, виготовляє й продає лаки і матеріали для захисту різних поверхонь. У 1997 році створено торгову марку Oli Natura. Нині в цьому брендовому сімействі – весь асортимент натуральних олій і воску для захисту деревини.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новинки із Порденоне

Поширює Максим Рогожин

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Наші на виставці «SICAM»

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Нові барви нітробарвників

… І комфорт на «сосновій олії»

Продукція німецької компанії «Herlac Coswig GmbH» з майже 200-річною історією відома на ринку під торговою маркою «Herlac». Основу виробництва тут становлять сучасні лакофарбові матеріали та барвники для обробки деревʼяних поверхонь. Крім цього, є в його асортименті продукції й промислові лаки та їхні компоненти. Разом із стандартною програмою «Herlac» пропонує промисловим партнерам продукцію на замовлення, а також кnow-how і сервісні послуги. Особливим напрямом у діяльності компанії стала розробка екологічно комфортних рішень, приміром, водних систем або лаків УФ-сушіння.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новинка з Порденоне

Поширює Максим Рогожин

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал