Меблеве виробництво на лісовій плантації

Відтепер дерев’яні меблі вирощують просто неба

3D-принтер для меблів, у якому вихідними матеріалами є повітря, ґрунт і сонце, впровадив власник компанії «Full Drown» (Великобританія) Гевін Манро. Першу продукцію вирощену на лісовій плантації – стілець і світильник – представлено навесні цього року в музеях Роттердама і Лондона.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

SICAM набирає обертів

Восьма Міжнародна виставка комплектуючих, фурнітури і напівфабрикатів для меблевої промисловості SICAM, відбудеться в Порденоне з 18 по 21 жовтня 2016 року.
Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Безліч можливостей штучного каменя

На ринку з’являються все нові й нові модифікації та марки штучного каменя. Хоча за властивостями вони мало чим відрізняються від «піонерів», того ж таки, наприклад, коріану. Різниця – хіба що в колірній палітрі.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Світлодіодна система освітлення Loox годиться для усіх типів розеток

Світлодіод відтворює майже весь спектр кольорів. Світильники LED майже не дають УФ-випромінювання, не нагріваються і є енергоощадними: їх термін експлуатації у 40 разів триваліший, аніж у ламп розжарювання, на нагрівання яких витрачають 96% енергії і лише 4% – на освітлення.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Impress» форсує бізнес у галузі фініш-плівок

Стала до ладу нова друкувальна лінія з інтегрованою установкою для нанесенню лаку.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кухонна карусель без центральної опорної осі – тріумф естетики й доцільності

Наповнення для кутової шафи від компанії «Vauth-Sagel».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Столи-трансформери

Меблева фабрика «МКМ» виготовляє столи-трансформери: за лічені секунди журнальний стіл можна трансформувати в обідній і навпаки.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фотографії на фасадах викладає «Лукарт», або Дещо про технології фотодруку у меблевому виробництві

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0

1 серпня 2016 р. розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0., що проводитиметься на основі матеріалів розміщених на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та під опікою наших експертів: Ренати Марошек та Матеуша Сагана. Проект Купуймо Разом! 2.0 реалізується в рамках програми Польська Допомога фінансованої Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща. Головною метою є ознайомлення учасників з ідеєю і методологією створення та розвитку закупівельних груп серед малого та середнього бізнесу. Основним завдянням проекту є передача знань та навиків необхідних для організації та ведення закупівельної групи в Україні, а також вміння передачі здобутого досвіду іншим підприємцям зацікавленим цією темою.
Купуймо разом 2.0

Як «лофт» зайшов на кухню

Непросте завдання постало перед компанією «Студія меблів Людмили Таланової»: зробити кухню в стилі «лофт» по-домашньому затишною.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал