Із ремісників у промисловці

зробила поступ експозиція виставки «Деревообробка»

Досить було виставці «Деревообробка» перебратися із старого спортивного залу у виставковий павільйон, як її експозиція відразу зросла вдвоє порівняно з торішньою, наповнення стало наочним, а характер – діловитішим. Але нове місце розташування експозиції аж ніяк не змогло змінити того доброзичливого галицького духу в діловому спілкуванні експонентів і відвідувачів та виваженого робочого ритму, що вже майже два десятки років панують на виставці.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Запрошуємо на Конференцію-Відкриття проекту Купуймо разом 2.0

23 червня 2016 року у м.Києві у приміщенні готелю Опера відбудеться конференція-відкриття проекту Купуймо разом 2.0. На конференції вібдудеться – представлення деталей Проекту та його контексту з урахуванням змін в економіці України, обговорення значення закупівельних груп для вибраних підприємств [практичні приклади], попередній вибір учасників проекту та розмови в кулуарах.
Купуймо разом 2.0

ПРЕС-АНОНС

засідання круглого столу «Стан ринку необробленої деревини після запровадження мораторію на експорт. Що змінилось і що треба змінити».

Круглий стіл відбудеться у м. Львів у приміщенні виставкового центру «Південний ЕКСПО» 01 червня 2016 р. о 14.00.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Розпочато реєстрацію на участь у проекті „КУПУЙМО РАЗОМ 2.0”!

Закупівельні групи, створені підприємцями та/або організаціями підприємців, є розповсюдженною формою економічної діяльності в Європі. Діяльність польських закупівельних груп приносить сотні мільйонів EUR річного обороту та дозволяє підприємцям зекономити до 30% на закупівлях, що дає змогу зміцнити їх конкурентність на ринку та сприяє подальшому розвитку.
Купуймо разом 2.0

Очікуємо з друку травневий номер журналу №4

який будемо розповсюджувати на виставці "Деревообробка" у Львові, 31 травня - 3 червня 2016 р.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Квітневий номер журналу "Меблеві технології"

доступний в он-лайн версії на сайті журналу http://www.infomebli.com/

доступний в он-лайн версії на сайті журналу http://www.infomebli.com/
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал