Забезпечує чистий і точний зріз

Новинки інструмента

Торцевий підрізувач RC321S DOBLE від компанії «Virutex» гарантує чистий і точний зріз звизів крайки.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Для зручного встановлення фрезера

Новинки інструмента

Монтувати практично будь-який фрезер на робочому столі дає змогу пластина Kreg розміром 235х298х 9,5 мм (радіус на кутах 19 мм) з текстоліту.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ЗЕД в умовах глобалізації

Міжнародна науково-практична конференція в НЛТУ України

У Національному лісотехнічному університеті України відбулась міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку зовнішньоекономічної діяльності в умовах глобалізації».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новий київський салон ТМ «Інтерстиль»

Новий меблевий салон ТМ «Інтерстиль» відкрили нещодавно у м. Києві. У новому салоні по вул. В. Васильківська, 129 комфортна обстановка, затишні зали, підготовлений персонал і чудові меблі для дому в різних стилях.Це і функціональні кухні, і вишукані їдальні… Тут можна підібрати меблі й облаштувати своє помешкання в єдиному стильовому рішенні, зробивши його неповторним. Спеціально до відкриття салону ТМ розпочала передноворічну акцію, щоб меблі купувалися на вигідних для покупця і продавця умовах.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Меркс» трудиться і відпочиває

Виробник меблів організував корпоративний форум дилерів

Щороку компанія «Меркс» кожного разу в новому місці збирає дилерів на зустрічі, щоб спілкуватися, вирішити ділові питання і, звичайно, відпочивати. Цього року вже XII міжнародний форум Меркс» відбувся на сонячному березі Туреччини. Крім українських дилерів у заході брали участь партнери з Молдови, Туркменії та Казахстану.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Майстерня виготовлення клієнтських замовлень

Компанія «Eskada-M»: виробник шпонованих плит №1 в Україні

Компанія «Eskada-M» розпочала свій шлях 8 травня 2007 року. Заснували її три брати – Володимир, Дмитро і Любомир Патіси. Починалось все з невеликого дружнього колективу та величезного бажання створити надійний та успішний бізнес. Нині ми - виробник шпонованих плит №1 в Україні. Експортуємо їх у Швецію, Швейцарію, Данію, Велику Британію, Польщу, Білорусь і Молдову.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тим, хто виготовляє засклені фасади

Новинки інструмента

Набір фрез від італійської компанії «СМТ» дає змогу виготовляти меблеві фасади із скляними вставками і з пазом 3,2 мм для гумового ущільнювача.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Сплав» мармуру й бронзи

Цьогорічні новинки кухонь компанії «TM Italia Cucine»

Головна фішка кухні Neolite – домінування натурального каменю із золотистими прожилками (вибір зроблено на користь канадського мармуру Golden Brown). Завдяки цьому її острівна частина як суцільний моноліт. Але це тільки візуальне враження масивності, а насправді завдяки тому, що кам’яні панелі, вставлені в алюмінієві рамки, тонкі, острів легкий і приємний для «обживання». Інший матеріал, що формує характер розкоші кухні Neolite, – бронза.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

160 млн грн на меблі за квартал

Публічні закупівлі меблів

Публічні закупівлі тривалий час були закритою сферою, в яку потрапляли тільки свої. З 1 серпня 2016 року система стала обов’язковою для всіх державних закупівельників, що зробило процес відкритим та сприяло зменшенню корупції.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Елегантне й суворе «відкриття»

Цьогорічні новинки кухонь компанії «TM Italia Cucine»

Кухня Miuccia виконана на контрасті натурального синього лаку, яким опоряджена більша її частина, й міді. Ця модель є своєрідною посвятою відомому стилісту й модельєру сеньйору Міуччіа Прада. Елегантна й сувора одночасно, ця кухня, що складається з окремих незалежних блоків, стала окрасою виставки «Супердизайн» у Мілані й отримала визнання журналістів у номінації «Відкриття».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал