Крісло в «оболонці» комфорту

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Запрошуємо відвідати Cefla Live 12-14 жовтня 2016!

З 12 до 14 жовтня 2016 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробницва лакувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «Cefla Live 2016». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології опорядження від компанії Cefla. З моменту першого заходу, на якому презентуються найновіші технології та інновації для фарбування та лакування як для малих, так і для середніх і великих підриємств, ця подія відноситься до категорії «ОБОВ’ЯЗКОВО ВІДВІДАТИ» для кожного, хто займається лакуванням, чи планує це робити у своєму виробничому процесі.
Cefla Finishing Group представник в Україні

Бронзова досконалість UNO

Нова концепція гардеробних кімнат«Raumplus»

Кімната для зберігання речей – невід'ємна складова сучасних квартир і будинків. Організація її простору вимагає грамотного підходу. Важливо, що б ця зона була зручною в користуванні, функціональною і відповідала стилю інтер'єру.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Поріднилися дерево з алюмінієм

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Сідло у пащі морського хижака

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Мистецтво порядку на кухні

Комплексна система внутрішнього наповнення Tavinea 91 від компанії «Grass» створена для шухляд у меблях для кухонь, ванних і віталень. Вона складається всього із декількох стандартних модулів, але, забезпечуючи безліч комбінацій, дасть змогу організувати внутрішній простір шухляди з урахуванням потреб кожного користувача.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

…І одяг "зійде" вниз

В одній з останніх новинок – системі наповнення для шаф і гардеробних кімнат Servetto від однойменної італійської компанії – гармонійно поєднано інноваційні технології й універсальний сучасний дизайн.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стелажі запозичено в індіанців

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Raumplus»: 30 років шляху

Німецька компанія «Raumplus» цього року відзначає 30-літній ювілей. За час роботи компанія пройшла багато етапів свого розвитку. З невеликого підприємства, діяльність якого була спрямована на внутрішній ринок Німеччини, компанія «Raumplus» перетворилася на потужний виробничий комплекс, продукція якого визнана найкращою у всьому світі.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фабрика меблів наживо

Проект «DREMA ДІТЯМ» повторно завітає на Міжнародну виставку машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «DREMA 2016»! Виготовлені меблі на демонстраційній фабриці меблів будуть передані в дитячі будинки. Виробничий план передбачає виготовлення 25 комплектів меблів для дитячої кімнати, до складу яких входять: ліжко, шафа, стіл.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал