Такою буде виставка «Іnterzum 2019»

Ми напередодні важливої події для світового меблярства – травневої виставки «Іnterzum 2019». Далеко не всі  меблярі її відвідають, тому ця публікація для тих, кому не пощастить побувати в Кельні, але хотілося б знати, чим прагнутиме привабити відвідувачів цьогорічний форум. Про це розповіли організатори на прес-конференції з нагоди його відкриття. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Деревообробка 2019: Свіжі ідеї та прогресивні рішення

Міжнародна виставка Деревообробка, яка відбудеться 14-17 травня,  вже в 22 раз стане місцем зустрічі  фахівців, лідерів галузі та всіх, хто працює з деревиною. Адже, для переважної більшості, це вже традиція зустрічатися у Львові.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Електростатика від Wagner на виставці Деревообробка

Зараз великий інтерес в українських виробників меблів викликають системи електростатичного нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) як на водній основі, так і на основі розчинників.

Prominfo finishing

Опорядження @ Ligna

Менше місяця відділяє нас від глобальної події в галузі деревообробки, яка відбудеться у Ганновері з 27 по 31 травня. Виставка Ligna - це арена для всіх останніх інновацій, які Cefla Finishing готує до запуску

Приходьте, побачите все самі!

Зал 7, стенд F45

 

Отримайте безкоштовний квиток зараз!

Cefla Finishing Group представник в Україні

Матрац грамотно потурбується про ваш сон

       Новітні технології проникли і в матраци. Компанія з виробництва «розумних» матраців «Eight Sleep» представила свій новітній продукт - матрац із рідинним охолодженням Pod Eight Sleep.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Екомаркування додасть вашим меблям привабливості

      Прагнення людей до збереження свого здоров’я та більш якісних умов сучасного життя мотивує зростання споживчого попиту на натуральне, якісне й більш безпечне. Тому й екологічність виробів, як і харчових продуктів, із кожним роком стає для споживачів все більш значимим орієнтиром, коли приймається рішення про їхнє придбання. І таким орієнтиром є екомаркування продукції згідно з міжнародними екостандартами

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Пропонують митне полегшення. Але не всім

         Тих експортерів та імпортерів, що ведуть бізнес у меблевій галузі й зазнають митних утисків  та інших незручностей, про що ми неодноразово писали, можемо надихнути певним оптимізмом. В Україні хочуть радикально переписати митні правила, дозволивши обраним компаніям уникати клопітних митних процедур. Вантажі із спеціальними пломбами будуть перетинати кордон, не затримуючись. Такі нововведення пропонує законопроект №7473, який уже прийнятий Верховною Радою в першому читанні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі, що гармонують і з місячним ландшафтом

       Меблярі всього світу з нетерпінням чекають на головну подію року – Міланський меблевий сезон, до якого залишилося лише два тижні. Чимало й українських представників меблевого бізнесу й дизайнерського загалу їдуть на міланський форум, аби збагатитися новою енергією меблетворення, надихнутися оригінальними ідеями від світових авторитетів, котрі приберігають їх, аби вразити публіку на «Salon Internazionale Del Mobile».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ЄБРР запустив для українського бізнесу кредитну програму в гривні

 

       Українським компаніям обіцяють довгострокове фінансування та європейські гранти. Втім, це не тільки обіцянки і не далека перспектива. Декілька компаній меблевого бізнесу уже скористалися такою нагодою й отримали відчутну грантову підтримку для розширення й розвитку своїх компаній.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Лісдеревмаш» на виставці в Дубаї

         З 12 по 14 березня в Дубаї (Обʼєднані Арабські Емірати) проходила головна виставка індустрії деревообробки й виробництва меблів Близького Сходу – «Dubai WoodShow». Цього року відвідувачам учасники форуму демонстрували чимало сучасних технологій обробки деревини, розробники яких сфокусувалися на ідеї екологічності своїх рішень.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал