Аби сиділося весело

Всесвітньо відомий будинок мод «Рrada» спільно із студією «Verpan» запустила серійне виробництво знаменитого надувного стілець Вернера Пантона.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Переможців дизайн-конкурсу випробували ще раз

Зазвичай на конкурсах оголошенням переможців все й закінчується, але на «International Design Award 2018» було інакше. Із 1 360 робіт журі обрало три найкращі. Після цього «Hettich» і «Rehau» запросили лауреатів на ексклюзивний майстер-клас у віденську дизайн-майстерню «Maker Austria».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кругосвітня гастроль легендарного крісла

       У листопаді минуло 60 років, як  Арне Якобсен - архітектор, дизайнер й один з основоположників данського функціоналізму - представив перший в світі дизайн-готель «SAS Royal Hotel». Архітектурний шедевр розташований у центрі Копенгагена й нині іменується «Radisson Blu Royal Hotel».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортні перспективи для українських меблярів

Поляк Річард Ліпінський, який є власником  компанії «HZ Richard» та президентом «Klaster Polskich Producentow Mebli Sp.zo.o», запропонував українським меблярам ще одну можливість експортних продажів їхньої продукції.     

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

10 головних меблевих трендів 2019 року

        У меблевій моді легко помилитися: а помилишся, то продукуватимеш те, що не викличе інтересу. Щоб допомогти вам розібратися в меблевих тенденціях, журнал «ELLE DЕCORATION» з’ясував, що буде найчастіше з’являтися в інтер’єрах  наступного року.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Британці шукають в Україні партнерів

      Британський імпортер зацікавлений у партнерстві з висококваліфікованим українськими виробниками оббивальних матеріалів, дерев’яних корпусних меблів та ліжок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Квартира починається з передпокою

Правила підбору меблів для передпокою

Багато хто вважає саме передпокій особою всього будинку, оскільки, заходячи в будинок, гість, в першу чергу, потрапляє в цю кімнату, де формується думка не стільки про красу і затишок будинку, скільки про особисті якості його господарів. Проте, функції передпокої не обмежуються лише красою і першим враженням.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблевий магазин без продавців

        Європейський ритейлер «Tudecora» відкрив перший в Іспанії цілодобовий меблевий магазин без продавців.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ІНСТАЛЯЦІЯ "СТЕЛЛАЖІ ТІЛА"

Студент Дарра Кейсі придумав проект, який називається, Shelving the Body («Стелажі тіла»). Це дуже оригінальна інсталяція. Проект розвиває тему взаємодії між людьми, поличками і предметами, які на них знаходяться.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ЯКИМ БУДЕ інтер'єр 2019 року?

На початку осені в Фінляндії пройшла виставка дизайну та декору меблів. Аналізуючи її експонати, можна зробити висновки про те, що буде популярним в 2019 р. У пошані – плавні лінії і мінімалізм.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал