Оголошено фокусні теми LIGNA 2021

Організатори виставки LIGNA оголосили ключові теми виставки, яка пройде з 10 по 14 травня 2021 року в Ганновері, Німеччина. На цей раз виставка буде присвячена цифровому перетворенню деревообробної промисловості, виробничим процесам дерев'яного домобудування і біоекономіці. Ці три фокусні теми будуть відображені на окремих виставкових стендах, а також на різних форумах, спеціальних виставках і екскурсіях LIGNA.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нова спільнота для меблевиків і столярів (СМС) !!!

Приєднуйтеся до нової спільноти у Фейсбук! Сьогодні побачила світ Спільнота Меблевиків  і Столярів (СМС) Метою спільноти є допомогти виробникам меблів та столярних виробів знайти нові ідеї та відповіді на питання щодо розвитку виробництва, пошуку нових ринків, тенденцій дизайну та настроїв споживачів.У нашій групі вітаються:

1) Запитання та дискусії щодо вирішення виробничих і маркетингових завдань.

2) Запити КУПЛЮ на меблеву чи столярну продукцію, обладнання чи інструмент, матеріали чи комплектуючі.

3) Кращі взірці меблів, проектів меблів, столярки, інтер’єрних рішень, якими можна гордитися та які надихають до нових звершень учасників спільноти.

4) Інформація про події для меблевиків та столярів.

5) Обладнання, інструмент, матеріали та комплектуючі тільки за згоди адміністрації групи та без спаму, який захаращує стрічку новин.

У нашій групі не вітаються пости та коментарі, які не стосуються тематики групи. При появі таких постів чи коментарів, адміністрація групи видалятиме їх без дискусій, а при повторенні публікацій блокуватиме учаснику право публікування. Злісні порушники цих правил будуть видалені з групи.

Спільнота Меблевиків і Столярів (СМС) - твоя найочікуваніша СМС-ка !

С - Спільнота                          

М - Меблевиків                      

С - Столярів    

Переходьте за цим посиланням і приєднуйтеся!  

    https://www.facebook.com/groups/805186979947319/

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Підсумки Imm Cologne: динамічний початок меблевого року

Imm Cologne завершився в неділю, 19 січня 2020 року, і отримав позитивні загальні результати.

Понад 128 000 відвідувачів, з них 82 000 фахівців, приїхали на виставку. Не дивлячись на ранні для даної галузі терміни проведення imm cologne традиційно пройшла на початку року і знову збільшила кількість відвідувачів у порівнянні з попередньою виставкою (2018: 125 000). Найбільше зростання припадає на кількість відвідувачів з Швейцарії, Нідерландів та Бельгії. Зросла кількість відвідувачів з Північної Америки.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інформація про заготівлю та реалізацію деревини в Україні буде загальнодоступною, - Андрій Заблоцький

Держлісагентство планує зібрати і опублікувати інформацію про заготівлю та реалізацію деревини в Україні, щоб держава і деревообробний бізнес могли ефективно планувати свою роботу. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Scm Group підтверджує свою фінансову стабільність і продовжує інвестувати в інновації

Економічні результати 2019 року показують зростання фінансових показників компанії зі збереженням обороту і обсягу замовлень у всіх сегментах бізнесу та стратегічних ринків.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Фантастичні концепції меблювання на виставці imm cologne

Виставка відбудеться 13-19 січня 2020 в Кельні (Німеччина). Перші дні 13-16.01.2020 зарезервовані для бізнес-відвідувачів, а з 17 по 19 січня виставка відкрита для всіх бажаючих.

Перша інтер'єрна виставка цього року презентує тенденції, що будуть формувати сектор меблів та інтер'єрів, а також супутні продукти. На imm cologne Ви знайдете унікальне розмаїття ідей дизайну інтер'єру для кожної кімнати, кожного стилю та будь-яких вимог - від базових моделей до дизайнерських предметів і розкішних меблів.

В 2019 році на imm cologne приймали участь 8 експонентів з України: "Велам", "Світ Меблів", "Тіволі", "Руськополянський меблевий комбінат", "Гербор Холдінг", "Дніпровуд", "МБС Вуд", "Скіф".

Про виставку

1300 експонентів78% закордонні з 55 країн

150 тисяч відвідувачів

52% іноземні гості

Проводиться щорічно.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Уряду «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених». Це передбачено у цілі 9.6. «Українці більш ефективно та ощадливо використовують природні ресурси» Програми діяльності Уряду.

Повний текст постанови КМУ.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

ВІТАЄМО!

Будьте щасливі у Новому році! 

Процвітання, натхнення та успіхів у всьому! 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Збережи ялинку

Символ Нового року - ялинка. Щороку ринки переповнені їх продажами: як зрубаними ялинками, так і штучними. Та щоб зберегти природу і зменшити негативний вплив на довкілля від використання зрубаних ялинок, рекомендуємо дотримуватися наступних правил.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Уже в 14 областях можна перевірити законність заготівлі деревини онлайн

Станом на сьогодні на сайті пілотного проекту Держлісагентства «Ліс у смартфоні» LK.UKRFOREST.COM оприлюднено інформацію про 37,9 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Розроблена онлайн карта рубок, яка також працює в пілотному режимі, поширюється на 14 областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську, Вінницьку, Херсонську, Черкаську, Одеську та Новоайдарське лісове господарство Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com