«ІKEA скуповує лісу в країнах Балтії

      Шведський меблевий концерн «IKEA» торік збільшив площі своїх лісів у Литві на 33% - до 200 квадратних кілометрів і став найбільшим оператором приватних лісових володінь в цій країні, повідомила литовська ділова газета «Verslo zinios».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IMM Сologne 2019»: білоруський досвід

      Галузевий концерн «Біллісбумпром» підписав ряд угод про співпрацю з європейськими компаніями під час міжнародної меблевої виставки «IMM Сologne 2019», яка проходила з 14 по 20 січня в Кельні .

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Можна посидіти на голові Платона

      Чилійський дизайнер Себастьян Ерразуріс знову вразив виставкою в лондонській галереї «the David Gill Gallery» (Лондон), представивши колекцію авторських функціональних скульптур під назвою «Functional Sculptures».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Диван - родзинка будь-якого приміщення

Як підібрати саме свій варіант

Диван, як вид меблів вже давно оселився в будинках людей. Раніше його можна було зустріти тільки у вітальні, але сьогодні можливості його застосування значно розширилися. Дитяча, кухня, спальня, передпокій – місця, де він просто необхідний. Диван вперше з'явився в Персії більше 4 століть тому. В ті часи сидіти на ньому міг тільки візир, сьогодні ж ця розкіш доступна будь-якому бажаючому як вдома, так і в офісі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Механізми трансформації

Не є таємницею, що більша частина населення живе в доволі  невеликих квартирах і не має можливості навіть виділити кімнату для дітей. При цьому, обираючи меблі, основну увагу приділяють її естетичним властивостям, забуваючи, що пріоритетними мають бути їхні функціональні можливості.  Найбільш логічним виходом в такій ситуації стають меблі з механізмами трансформації, тим більше, що зараз є величезний вибір не тільки диванів, а й ліжок, столов, крісел.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Думай і багатій

     Нещодавно ми підводили підсумки року, і це стало поштовхом для мене замислитись про те, що кожному підприємцю різного рівня, вкрай необхідно черпати від витоків, - для оновлення бачення, для фокусу на мету, для самоствердження, для того, щоб мати сили та натхнення з запалом рухатися до своєї мети...

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Гардеробні: свіжі ідеї

     Головне, що впадає в очі кожній жінці під час перегляду зарубіжних фільмів, - це окрема гардеробна кімната в квартирі. Тільки уявіть ... Одного разу, виділивши простір для гардеробної кімнати, можна назавжди позбавити себе від багатьох клопотів. Адже це дуже зручно і практично!

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чим цьогоріч радував німецький виробник крайок

 

    Концерн «Surteco» - німецький виробник декоративних оздоблювальних матеріалів - регулярно бере участь в галузевих виставках. На меблевих виставках він найчастіше  широко представлений ​​продукцією заводу «Döllken» - провідного виробника керамічного матеріалу з термопластів.  

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Українські меблярі отримали ізраїльський підряд

        Сім українських меблевих компаній підписали контракт з ізраїльським забудовником на вмеблювання трьох тисяч квартир у селищі недалеко від Єрусалиму. Про подробиці угоди розповів Дмитро Патіс,

представник компанії «Ескада-М», що є одним із учасників проекту.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Колір року – приємна несподіванка

     Днями інститут «PANTONE», розробник професійних колірних стандартів для індустрії дизайну, проголосив кольором наступаючого року природний, ніжний і чуттєвий «живий корал» (Living Coral). Для естетів меблевого ринку вибір експертів прогримів як грім серед ясного неба - ставки були зроблені абсолютно на інші відтінки! Але чим більш несподіваним новина, тим вона цікавіша, і, якщо врахувати універсальну красу кольору, то можна стверджувати, що «живий корал» дуже сприятливий для індустрії меблів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал