Інспектори Держпраці тепер діятимуть за законом, та все ж…

У багатьох меблевих компаній знайдеться чимало претензій до інспекторів  Державної служби України з питань праці  - часто й безцеремонно вони доймають своїми несподіваними візитами й перевірками. Ситуація ніби покращується. Після скасування судом старого порядку перевірок відомством розроблені нові порядки перевірок роботодавців та накладення штрафів за порушення законодавства про працю. Тепер інспектори повинні керуватися чинним  Законом №877 «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», який дає роз’яснення, чого інспекторам робити не можна та які гарантії є у суб’єкта господарювання.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Оновлена «КиївЕкспоПлаза» готується до нової меблевої виставки

Якщо направду, то справжня подія навіть не та, яку організувала й провела Українська асоціація меблевиків на новій заміській локації виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», а та, що відбудеться тут через рік. Власне, гостинна вечірка УАМ, яку чомусь позначили по-ненашеньки WELCOME PARTY УАМ, якраз і задумувалася для анонсування черезрічної події, яка буде справді дуже значимою не тільки для Асоціації, а й для всієї меблевої галузі України. І це – нова меблева виставка «FURNITURE OF UKRAINE».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Модерн-Експо» робить все, що потрібно ритейлу

       Відвідування правлінням Української асоціації меблевиків компаній (значною мірою регіональних), у яких є чому повчитися в організації  виробництва і яким є що показати колегам, зазвичай виходить за гостювально-екскурсійні рамки й набуває масштабу гарно спланованого й неформально проведеного ділового заходу, на якому обговорюються теми, актуальні для діяльності всієї Асоціації. Саме тому разом із членами правління в таких поїздках і відвідинах незмінно беруть участь і представники інших компаній, яким цікаво й корисно побувати у колег,які кращі в своїй справі. Власне, з цією метою й організовує Асоціація  подібні заходи.  Один із таких меблярських «десантів» не так давно висадився на території луцької компанії «Модерн- Експо Груп». Про цю подію й буде наша розповідь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Готуючись до торгової місії у Велику Британію

Українська асоціація меблевиків, як одне з найуспішніших галузевих об’єднань, уже не перший рік результативно співпрацює із українським представництвом Європейського банку реконструкції й розвитку. Ряд членів УАМ за програмою фінансування й кредитування малого й середнього бізнесу - EU4Business отримали грантову допомогу для розвитку й вдосконалення своїх меблевих виробництв. Так само не перший рік Асоціація меблевиків є учасником партнерської мережі Проекту ПРООН, який сприяє зміцненню бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств. Ділові й продуктивні контакти і з державною установою «Офіс із просування експорту».

Рік тому в структурі УАМ запрацювала Експортна платформа, яка за короткий термін розширила зовнішньоекономічні можливості вітчизняного меблевого бізнесу, започаткувавши співпрацю ще з рядом донорських організацій, які функціонують в Україні. Зокрема налагоджена співпраця УАМ з Посольством Швейцарії в Україні в рамках грантового проекту від швейцарського уряду «Підвищення рівня співпраці та довіри при спільній участі у міжнародних та національних державних закупівлях».

Значні сподівання покладаються Асоціацією зокрема й на грантову допомогу підприємствам галузі, які може надати Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України». Це – новий партнер УАМ, тож ми попросили представника українського представництва USAID, радника з розвитку бізнесу Тараса Ткаченка розповісти про можливості цієї американської програми економічного сприяння та напрямки співпраці з УАМ.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Що варто знати про меблевий ринок Великобританії

     Триває активна підготовка до участі представників меблевих компаній-членів УАМ в урядовій торговій місії до Великобританії та участі в літній  манчестерській меблевій виставці. Ясна річ, не може стояти осторонь цього відповідального процесу Експортна платформа Асоціації, яку очолює Дмитро Патіс, котрий у минулого тижня провів її чергове зібрання, що головним чином якраз й було приуроченим амбітним намірам із виведення продукції українського меблярства на ринок туманного Альбіону.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблевий саміт із експортним змістом

Європейський банк реконструкції й розвитку в рамках програми EU4Business (підтримки малих і середніх підприємств України) та співпраці з Українською асоціацією меблевиків вдруге провів важливий для галузі захід – Меблевий саміт. Мета цьогорічного – допомогли компаніям, які прагнуть продавати свою продукцію за кордон, стати на «експортні рейки», а також просунутися вперед тим, що вже на них стоїть.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Готовність українських виробників меблів до експорту в Англію

Запрошуємо експортоорієнтовані компанії до участі в пленарній сесії “Готовність українських виробників меблів до експорту у Велику Британію”.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Київський міжнародний меблевий саміт

Запрошуємо взяти участь у КИЇВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕБЛЕВОМУ САМІТІ, що проходитиме 29 травня 2019 року за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Такою буде виставка «Іnterzum 2019»

Ми напередодні важливої події для світового меблярства – травневої виставки «Іnterzum 2019». Далеко не всі  меблярі її відвідають, тому ця публікація для тих, кому не пощастить побувати в Кельні, але хотілося б знати, чим прагнутиме привабити відвідувачів цьогорічний форум. Про це розповіли організатори на прес-конференції з нагоди його відкриття. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Деревообробка 2019: Свіжі ідеї та прогресивні рішення

Міжнародна виставка Деревообробка, яка відбудеться 14-17 травня,  вже в 22 раз стане місцем зустрічі  фахівців, лідерів галузі та всіх, хто працює з деревиною. Адже, для переважної більшості, це вже традиція зустрічатися у Львові.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com