Design Living Tendency - 2019

Сьогодні, 16 жовтня  в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній розпочалася головна інтер’єрна подія року – виставка новітніх трендів та тенденцій Design. Living Tendency. Виставка триватиме до 19 жовтня включно. З 10 до 18:00 у 2 павільонах МВЦ можна буде побачити нові колекції меблів від українських та зарубіжних виробників, новинки комплектуючих та фурнітури, світла, декору, домашнього текстилю та декору вікна від більше ніж 300 брендів. Організатор виставки – Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві технології, комплектуючі, текстиль

Міжнародна виставка матеріалів для виробництва, декору та оздоблення меблів, фурнітури, механізмів і комплектуючих, обладнання та інструменту.

Виставка Меблеві Технології, комплектуючі, текстиль є головною подією для кожного мебляра, дизайнера і архітектора, так як тут представляють свою продукцію лідери ринку України і зарубіжних країн. Тут презентуються кращі новинки року і інноваційні рішення, які змінюють уявлення про меблів та інтер’єрі, дивують своєю унікальністю і дають можливість уже сьогодні зануритися в світ інтер’єру майбутнього.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), Київ, Броварський пр-т, 15, Станція метро «Лівобережна»

ОРГАНІЗАТОР: Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ — Київ. МТКТ.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

SICAM 2019 чекає  в Порденоне з 15 по 18 жовтня

Це щорічна  подія для міжнародної індустрії комплектуючих, напівфабрикатів та аксесуарів для меблів.

Більше  восьми тисяч компаній відвідають захід  зі своїм топ-менеджментом з більш ніж ста країн світу. Інновації  представлять у 10 павільйонах виставкового центру. Тут знайдете: цікаві рішення, передові матеріали та, перш за все, ідеї і дизайнерські пропозиції, які будуть характерні для колекцій меблів наступного року.

У SICAM ви завжди зустрічаєте важливих людей  в світовій меблевій промисловості,  хто вирішує, хто керує тенденціями і вибором. 

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Міжнародні виставки WOODTECH та INTERMOB стартують 12 жовтня

Учасники готуються відвідати  22-гу міжнародну виставку комплектуючих, фурнітури і матеріалів для виробництва меблів INTERMOB 2019 і 32-у міжнародну виставку деревообробних машин, ручних і ріжучих інструментів, які будуть проходити з 12 по 16 жовтня 2019 року в виставковому комплексі «ТЮЯП – Бешикташ» в м.Стамбул, Туреччина.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нова меблева виставка стартує вже наступної весни

У новій заміській локації виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза»  у квітні 2020 року стартує нова меблева виставка «FURNITURE OF UKRAINE». Співорганізатором  заходу поряд з компанією «Євроіндекс», досвідченим виставковим оператором та одним із акціонерів виставкового центру, буде Українська Асоціація Меблевиків (УАМ). Виставка проводитиметься у форматі «бізнес для бізнесу» – В2В, для гуртових покупців меблів, матеріалів та комплектуючих, тобто, фактично, вона буде заходом закритого типу (протягом перших двох днів).

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Юридична підтримка бізнесу в умовах змін

Запрошуємо на тренінг: “Юридична підтримка бізнесу в умовах змін” від компанії MORIS GROUP

Компанія MORIS GROUP пишається заслуженою репутацією надійного партнера. Клієнти адвокатського об’єднання з абсолютною довірою покладаються на професіоналізм та досвід компанії у вирішенні юридичних питань. На сьогодні MORIS об’єднує понад 40 адвокатів та правників – експертів у галузі юриспруденції, які надають кваліфіковані послуги з питань українського та міжнародного права та формують одну з найбільш досвідчених та ефективних команд юридичних фірм в Україні.Компанія спеціалізується на вирішенні спорів, податковому праві, корпоративному праві та M&A, реструктуризації та банкрутстві, банківському та фінансовому праві, ІТ праві, Government Relations, будівництві та нерухомості. Серед клієнтів MORIS GROUP: Перша Приватна Броварня, Українська асоціація футболу, Hyundai, Electrolux, ТАСкомбанк, Укроборонпром, Промприлад.Реновація, Тепле місто, Ukrlandfarming, IFCEM, Naffco, ФГВФО, Інтергал-буд та інші.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вебінар “Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років”

За 10 років за даними Держкомстату обсяг експорту деревини та виробів з неї (код УКТЗЕД 44) збільшився у 2,2 рази, досягнувши рівня у 2018 році майже 1,5 млрд.дол.США.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чого очікувати від CIFF Shanghai 2019?

З 8 по 11 вересня в шанхайському Національному виставковому  конференц-центрі «Хунцяо» пройдуть заходи 44-го сезону виставки CIFF.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новий розіграш від Dnipro-M для українських меблевиків

Віддаєте перевагу користуванню виключно якісним електроінструментом і любите приємні подарунки? В такому випадку ця новина для Вас! У співпраці з Українською асоціацією меблевиків (УАМ) компанія Dnipro-M проведе розіграш гарячої новинки цього літа - фрезер Dnipro-M ЕR-212S.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Зарезервуйте дату для відвідання домашньої виставки CeflaLive 15-16-17 жовтня 2019 у м.Імола (Італія).

З  15 до 17 жовтня 2019 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробництва фарбувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «CeflaLive 2019». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології від ключових гравців  галузі опорядження деревини.

Cefla Finishing Group представник в Україні