Готуючись до торгової місії у Велику Британію

Українська асоціація меблевиків, як одне з найуспішніших галузевих об’єднань, уже не перший рік результативно співпрацює із українським представництвом Європейського банку реконструкції й розвитку. Ряд членів УАМ за програмою фінансування й кредитування малого й середнього бізнесу - EU4Business отримали грантову допомогу для розвитку й вдосконалення своїх меблевих виробництв. Так само не перший рік Асоціація меблевиків є учасником партнерської мережі Проекту ПРООН, який сприяє зміцненню бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств. Ділові й продуктивні контакти і з державною установою «Офіс із просування експорту».

Рік тому в структурі УАМ запрацювала Експортна платформа, яка за короткий термін розширила зовнішньоекономічні можливості вітчизняного меблевого бізнесу, започаткувавши співпрацю ще з рядом донорських організацій, які функціонують в Україні. Зокрема налагоджена співпраця УАМ з Посольством Швейцарії в Україні в рамках грантового проекту від швейцарського уряду «Підвищення рівня співпраці та довіри при спільній участі у міжнародних та національних державних закупівлях».

Значні сподівання покладаються Асоціацією зокрема й на грантову допомогу підприємствам галузі, які може надати Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України». Це – новий партнер УАМ, тож ми попросили представника українського представництва USAID, радника з розвитку бізнесу Тараса Ткаченка розповісти про можливості цієї американської програми економічного сприяння та напрямки співпраці з УАМ.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Що варто знати про меблевий ринок Великобританії

     Триває активна підготовка до участі представників меблевих компаній-членів УАМ в урядовій торговій місії до Великобританії та участі в літній  манчестерській меблевій виставці. Ясна річ, не може стояти осторонь цього відповідального процесу Експортна платформа Асоціації, яку очолює Дмитро Патіс, котрий у минулого тижня провів її чергове зібрання, що головним чином якраз й було приуроченим амбітним намірам із виведення продукції українського меблярства на ринок туманного Альбіону.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблевий саміт із експортним змістом

Європейський банк реконструкції й розвитку в рамках програми EU4Business (підтримки малих і середніх підприємств України) та співпраці з Українською асоціацією меблевиків вдруге провів важливий для галузі захід – Меблевий саміт. Мета цьогорічного – допомогли компаніям, які прагнуть продавати свою продукцію за кордон, стати на «експортні рейки», а також просунутися вперед тим, що вже на них стоїть.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Готовність українських виробників меблів до експорту в Англію

Запрошуємо експортоорієнтовані компанії до участі в пленарній сесії “Готовність українських виробників меблів до експорту у Велику Британію”.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Київський міжнародний меблевий саміт

Запрошуємо взяти участь у КИЇВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕБЛЕВОМУ САМІТІ, що проходитиме 29 травня 2019 року за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Такою буде виставка «Іnterzum 2019»

Ми напередодні важливої події для світового меблярства – травневої виставки «Іnterzum 2019». Далеко не всі  меблярі її відвідають, тому ця публікація для тих, кому не пощастить побувати в Кельні, але хотілося б знати, чим прагнутиме привабити відвідувачів цьогорічний форум. Про це розповіли організатори на прес-конференції з нагоди його відкриття. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Деревообробка 2019: Свіжі ідеї та прогресивні рішення

Міжнародна виставка Деревообробка, яка відбудеться 14-17 травня,  вже в 22 раз стане місцем зустрічі  фахівців, лідерів галузі та всіх, хто працює з деревиною. Адже, для переважної більшості, це вже традиція зустрічатися у Львові.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Електростатика від Wagner на виставці Деревообробка

Зараз великий інтерес в українських виробників меблів викликають системи електростатичного нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) як на водній основі, так і на основі розчинників.

Prominfo finishing

Опорядження @ Ligna

Менше місяця відділяє нас від глобальної події в галузі деревообробки, яка відбудеться у Ганновері з 27 по 31 травня. Виставка Ligna - це арена для всіх останніх інновацій, які Cefla Finishing готує до запуску

Приходьте, побачите все самі!

Зал 7, стенд F45

 

Отримайте безкоштовний квиток зараз!

Cefla Finishing Group представник в Україні

Матрац грамотно потурбується про ваш сон

       Новітні технології проникли і в матраци. Компанія з виробництва «розумних» матраців «Eight Sleep» представила свій новітній продукт - матрац із рідинним охолодженням Pod Eight Sleep.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал