Меблева мода: нове – насправді призабуте старе

     Де формуються завтрашні тенденції меблярства? Звісно, на авторитетних  міжнародних виставках, де визнані законодавці моди й креативні новачки представляють новинки майбутнього року, що дають новий імпульс для меблевого ринку.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Якщо вам не позичати креативності

Для тих, хто створює експортні продукти або послуги, буде цікавою й корисною пропозиція сектору креативних індустрій Ексопртної стратегії України  в рамках проекту GIZ «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні», бенефіціар якого Міністерство економічного розвитку й торгівлі України.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інспектори Держпраці тепер діятимуть за законом, та все ж…

У багатьох меблевих компаній знайдеться чимало претензій до інспекторів  Державної служби України з питань праці  - часто й безцеремонно вони доймають своїми несподіваними візитами й перевірками. Ситуація ніби покращується. Після скасування судом старого порядку перевірок відомством розроблені нові порядки перевірок роботодавців та накладення штрафів за порушення законодавства про працю. Тепер інспектори повинні керуватися чинним  Законом №877 «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», який дає роз’яснення, чого інспекторам робити не можна та які гарантії є у суб’єкта господарювання.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Оновлена «КиївЕкспоПлаза» готується до нової меблевої виставки

Якщо направду, то справжня подія навіть не та, яку організувала й провела Українська асоціація меблевиків на новій заміській локації виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», а та, що відбудеться тут через рік. Власне, гостинна вечірка УАМ, яку чомусь позначили по-ненашеньки WELCOME PARTY УАМ, якраз і задумувалася для анонсування черезрічної події, яка буде справді дуже значимою не тільки для Асоціації, а й для всієї меблевої галузі України. І це – нова меблева виставка «FURNITURE OF UKRAINE».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Модерн-Експо» робить все, що потрібно ритейлу

       Відвідування правлінням Української асоціації меблевиків компаній (значною мірою регіональних), у яких є чому повчитися в організації  виробництва і яким є що показати колегам, зазвичай виходить за гостювально-екскурсійні рамки й набуває масштабу гарно спланованого й неформально проведеного ділового заходу, на якому обговорюються теми, актуальні для діяльності всієї Асоціації. Саме тому разом із членами правління в таких поїздках і відвідинах незмінно беруть участь і представники інших компаній, яким цікаво й корисно побувати у колег,які кращі в своїй справі. Власне, з цією метою й організовує Асоціація  подібні заходи.  Один із таких меблярських «десантів» не так давно висадився на території луцької компанії «Модерн- Експо Груп». Про цю подію й буде наша розповідь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Готуючись до торгової місії у Велику Британію

Українська асоціація меблевиків, як одне з найуспішніших галузевих об’єднань, уже не перший рік результативно співпрацює із українським представництвом Європейського банку реконструкції й розвитку. Ряд членів УАМ за програмою фінансування й кредитування малого й середнього бізнесу - EU4Business отримали грантову допомогу для розвитку й вдосконалення своїх меблевих виробництв. Так само не перший рік Асоціація меблевиків є учасником партнерської мережі Проекту ПРООН, який сприяє зміцненню бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств. Ділові й продуктивні контакти і з державною установою «Офіс із просування експорту».

Рік тому в структурі УАМ запрацювала Експортна платформа, яка за короткий термін розширила зовнішньоекономічні можливості вітчизняного меблевого бізнесу, започаткувавши співпрацю ще з рядом донорських організацій, які функціонують в Україні. Зокрема налагоджена співпраця УАМ з Посольством Швейцарії в Україні в рамках грантового проекту від швейцарського уряду «Підвищення рівня співпраці та довіри при спільній участі у міжнародних та національних державних закупівлях».

Значні сподівання покладаються Асоціацією зокрема й на грантову допомогу підприємствам галузі, які може надати Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України». Це – новий партнер УАМ, тож ми попросили представника українського представництва USAID, радника з розвитку бізнесу Тараса Ткаченка розповісти про можливості цієї американської програми економічного сприяння та напрямки співпраці з УАМ.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Що варто знати про меблевий ринок Великобританії

     Триває активна підготовка до участі представників меблевих компаній-членів УАМ в урядовій торговій місії до Великобританії та участі в літній  манчестерській меблевій виставці. Ясна річ, не може стояти осторонь цього відповідального процесу Експортна платформа Асоціації, яку очолює Дмитро Патіс, котрий у минулого тижня провів її чергове зібрання, що головним чином якраз й було приуроченим амбітним намірам із виведення продукції українського меблярства на ринок туманного Альбіону.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблевий саміт із експортним змістом

Європейський банк реконструкції й розвитку в рамках програми EU4Business (підтримки малих і середніх підприємств України) та співпраці з Українською асоціацією меблевиків вдруге провів важливий для галузі захід – Меблевий саміт. Мета цьогорічного – допомогли компаніям, які прагнуть продавати свою продукцію за кордон, стати на «експортні рейки», а також просунутися вперед тим, що вже на них стоїть.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Готовність українських виробників меблів до експорту в Англію

Запрошуємо експортоорієнтовані компанії до участі в пленарній сесії “Готовність українських виробників меблів до експорту у Велику Британію”.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Київський міжнародний меблевий саміт

Запрошуємо взяти участь у КИЇВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕБЛЕВОМУ САМІТІ, що проходитиме 29 травня 2019 року за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал