KIFF 2020: «Бути головною меблевою виставкою країни – велика відповідальність»

26 – 29 лютого 2020 року в столичному МВЦ (Київ, Броварський пр-т, 15) зі своїми колегами з провідних меблевих країн Європи і світу зустрінуться українські виробники і дистриб’ютори меблів, комплектуючих, фурнітури і обладнання. Більше 20 років всіх їх збирає головна меблева виставка країни – Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF 2020.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Виставка KIFF/MTKT Innovations, 26 – 29 лютого 2020

        У столичному МВЦ (м. Лівобережна, Броварський пр-т, 15) зберуться:

  • 3 експозиції: KIFF - меблі та інтер'єр, MTKT – фурнітура, комплектуючі та матеріали, FURN`EQUIP – обладнання та інструмент;
  • 300 провідних українських та зарубіжних виробників меблів та комплектуючих;
  • 800 українських та міжнародних меблевих брендів;
  • 25 000 професійних відвідувачів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кого з українських меблевих виробників найкраще знають українці? Чий продукт найбільш впізнаваний? Кому наші співвітчизники довіряють свій комфорт та затишок?

KIFF / КИФФ – Kiev International Furniture Forum спільно із Хмарочос вперше в Україні запускають проект Всеукраїнського онлайн-рейтингу провідних меблевих виробників України.

До рейтингу увійшли продукти та колекції, що стали для українців синонімом якості, надійності та власної української ідентичності, часто відомі не тільки в Україні, але й у всьому світі, які знають та обирають сотні тисяч українців.

Ми довіряємо українцям обрати найкращі українські меблі, адже визнання споживачів – це найоб’єктивніша оцінка та відзнака наших зусиль.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

KIFF, MTKT Innovation – головні меблеві виставки країни. Чим вони дивуватимуть цього року?

У Міжнародному виставковому центрі 26 – 29 лютого 2020  провідні компанії українського та міжнародного інтер’єрного ринку об’єднаються  на платформі KIFF2020.

Київський міжнародний меблевий форум (KIFF) – масштабна  міжнародна виставка меблів і предметів інтер’єру, безпомилковий індикатор стану і розвитку меблевої індустрії, невичерпне джерело сучасних технологій, ідей, трендів і тенденцій для облаштування інтер’єру.

– Весь спектр меблів і предметів інтер’єру для житлових та громадських приміщень.

– Нові колекції кухонних меблів, а також фасади, комплектуючі та фурнітура.

– Сегмент офісних меблів, аксесуарів, освітлення та текстильних покриттів для офісу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

15.02.2020 року в м. Івано-Франківську відбулося засідання Ради Асоціацій деревообробних та лісозаготівельних підприємств Західної України

В засіданні прийняли участь представники Волинської, Закарпатської, Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської областей. На заході  був присутній голова Громадської ради при Державному агенстві лісових ресурсів України  Василь Масюк. Розглянуто наступні питання:

1. Про стан галузі регіону в умовах сучасних викликів.

2 Постанова Кабінету Міністрів України № 1178 від 04.12.2019 року та можливі наслідки її впровадження.

3. Про наміри уряду України скасувати мораторій на експорт необробленої деревини.

Прийнято рішення :

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Стартував експериментальний проект реалізації деревини через е-аукціони

З 1 лютого в Україні необроблена деревина реалізовуватиметься через електронні аукціони. Про це йдеться в опублікованій постанові Уряду.

За пропозицією Мінекоенерго з 1 лютого до 1 квітня 2021 року проводитиметься експериментальний проект проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Стартує експериментальний проект

1 лютого Уряд офіційно опублікував постанову про запровадження експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини.

Відтепер всі лісокористувачі, у тому числі і комунальні, агролісгоспи та інші, продаватимуть деревину лише через електронні аукціони.

Чому це важливо?До цього часу підприємства Держлісагентства повністю працювали в системі електронного обліку деревини і виставляли більше половини всієї деревини на е-аукціони, на відміну від інших лісокористувачів, які все продавали за так званими "прямими договорами". При цьому, ціноутворення на таку деревинну було незрозумілим, а держава взагалі не розуміла скільки деревини реалізовувалось іншими користувачами. Ця постанова має змінити стан справ та забезпечити прозорість ринку деревини та справедливе ціноутворення.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Catas завершує святкування свого 50-річчя хорошими економічними результатами

2019 рік був дуже інтенсивним для компанії Catas, насичений подіями та ініціативами для відзначення перших 50 років італійської лабораторії, найважливішого європейського інституту тестувань для деревини та меблевого сектору.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Підсумки роботи деревообробних підрозділів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ за 2019 рік

За 2019 рік підприємствами Львівського ОУЛМГ  перероблено  187,4 тис. м3 деревини. Враховуючи пониження цін та лісо- та пило-продукцію та зниження попиту на продукцію, деревообробними підрозділами лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ було випущено продукції на 264,7 млн.грн., що на 10,2 млн.грн. менше, ніж за 2018 р.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

УАМівці на виставці «іmm Cologne

   Делегація Української Асоціації меблевиків, повернулася з Кельна, де завершилася  традиційна зимова виставка «іmm Cologne». Повернулася не тільки з хорошими враженнями від побаченого на цьому престижному меблевому форумі, не лише з надбаними корисними знайомствами, а й із результатами, на які розраховувала  та котрі повинні прислужитися українським меблярам. Отже коротко про це розповідь виконавчого директора УАМ Валентини Храбан.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал