Думай і багатій

     Нещодавно ми підводили підсумки року, і це стало поштовхом для мене замислитись про те, що кожному підприємцю різного рівня, вкрай необхідно черпати від витоків, - для оновлення бачення, для фокусу на мету, для самоствердження, для того, щоб мати сили та натхнення з запалом рухатися до своєї мети...

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Гардеробні: свіжі ідеї

     Головне, що впадає в очі кожній жінці під час перегляду зарубіжних фільмів, - це окрема гардеробна кімната в квартирі. Тільки уявіть ... Одного разу, виділивши простір для гардеробної кімнати, можна назавжди позбавити себе від багатьох клопотів. Адже це дуже зручно і практично!

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чим цьогоріч радував німецький виробник крайок

 

    Концерн «Surteco» - німецький виробник декоративних оздоблювальних матеріалів - регулярно бере участь в галузевих виставках. На меблевих виставках він найчастіше  широко представлений ​​продукцією заводу «Döllken» - провідного виробника керамічного матеріалу з термопластів.  

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Українські меблярі отримали ізраїльський підряд

        Сім українських меблевих компаній підписали контракт з ізраїльським забудовником на вмеблювання трьох тисяч квартир у селищі недалеко від Єрусалиму. Про подробиці угоди розповів Дмитро Патіс,

представник компанії «Ескада-М», що є одним із учасників проекту.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Колір року – приємна несподіванка

     Днями інститут «PANTONE», розробник професійних колірних стандартів для індустрії дизайну, проголосив кольором наступаючого року природний, ніжний і чуттєвий «живий корал» (Living Coral). Для естетів меблевого ринку вибір експертів прогримів як грім серед ясного неба - ставки були зроблені абсолютно на інші відтінки! Але чим більш несподіваним новина, тим вона цікавіша, і, якщо врахувати універсальну красу кольору, то можна стверджувати, що «живий корал» дуже сприятливий для індустрії меблів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Виробник кухонь убезпечив себе й своїх клієнтів від підробок

     Меблярів нині розвелося багато. Крім фабрик і заводів, які виробляють якісну сертифіковану продукцію, на ринку є й недобросовісні виробники, які пропонують посередній і навіть неякісний товар під марками відомих фабрик.

         Відомий білоруський виробник кухонь  - компанія «ЗОВ», продукцію якої добре знають і в Україні, від цього й потерпає. Її кухонні моделі завдяки своїй популярності стали об᾿єктами постійних підробок, які спричиняють негативні відгуки розчарованих покупців.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Переосмислення пластика

      Пластикове забруднення - серйозна екологічна проблема, а боротьба з ним хвилює уми багатьох. Міланська галеристка й тренсеттер Россана Орланди пропонує робити світ кращим за допомогою дизайну й запускає дизайнерський конкурс «Ro Plastic Prize».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Німецькі кухні: крок у бік спрощення

На осінній домашній виставці «Hausmesse 2018» німецька компанія «Nolte Küchen» під девізом «Моє життя. Мій стиль. Моя кухня» продемонструвала колекцію наступного року. Представила кухні, оброблені шпоном і глянцевим лаком, із поверхнями з обгорілого дерева, з покриттями під цемент та натуральний камінь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Джо Понті – класик італійського промислового дизайну

У Музеї декоративного мистецтва в Парижі триває перша виставка-ретроспектива легенди дизайну XX століття Джо Понті. Це - подія, важливість якого важко переоцінити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Унікальний стіл для автолюбителів

   Дизайнери американського ательє «Discommon» створили незвичайні столики на автомобільну тематику. Кількість примірників - всього 10 штук.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал