Меблева асоціація поповнилася 12 новими членами

На лютневому засіданні правління УАМ до складу галузевої асоціації було прийнято рекордну для такої процедури кількість нових членів.

Стисло представимо їх.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Залишаються знаки на вашій скляній панелі? - Уникати знаків від всмоктувальної пластини можна з покриттям MTC від euroTECH

У скляній та віконній промисловості для транспортування скляних стін використовуються всмоктуючі чашки. Все може здатися добре відразу після встановлення панелей. Але коли вони вперше туманують, конденсація часто виявляє усмоктувальні знаки, які неможливо легко видалити. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

За досвідом до колег прийшли члени УАМ

Активні члени Української асоціації меблевиків користуються кожною нагодою побувати у колег, аби повчитися тому, в чому ті кращі, перейняти досвід у тих, хто готовий щедро ним ділитися. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Не стало засновника IKEA

27 січня на 92-му році життя від пневмонії помер засновник шведської мережі магазинів меблів і товарів для дому IKEA та один із найбагатших людей світу Інґвар Кампрад.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як різні меблеві стилі сприймаютиь світлодіодне підсвічування

За допомогою світлодіодних світильників для меблів  можна грамотно розставити акценти в інтер’єрі будинку або офісу. Вони забезпечують не тільки додаткове освітлення, але і є відмінним декором. Крім цього, мають високу ефективність і пожежобезпечність, тому їх можна використовувати як  у корпусних, так і м’яких меблях

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

За підсумками року УАМ визначила й нагородила кращих своїх членів

Під час корпоративного святкування членами Української асоціації меблевиків Нового року з ініціативи УАМ відбулося нагородження членів УАМ за їхні досягнення в 2017році в таких номінаціях: «Прорив року», «Експортер року», «Активіст УАМ», «Успішне партнерство/Колаборація», «Благодійник», «Меблевий дизайн», «Меблеві новації», «Кайдзен-відмінник», «Відкритість та обмін досвідом», «Регіональний меблевий драйвер».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Наші в Парижі

На Щорічному тижні дизайну у Парижі, де представляють найяскравіші зразки дизайну з усього світу, до ТОП-10 предметів, які потрібно побачити, потрапив стілець Buffalo від української дизайн-студії Svoya Studio. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кому у світі цікаві українські меблі?

Названо найперспективніші ринки для експорту українських меблів.  

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ПРЕЗЕНТАЦІЯ «КУПУЙМО РАЗОМ!» ПІД ЧАС МІЖНАРОДНОЇ АГРОПРОМИСЛОВОЇ ВИСТАВКИ “EUROAGRO” 2017

28-30 листопада 2017 року

28-30 листопада 2017 року у Львові (Виставковий центр «Південний – EXPO», Львів, вул. Щирецька 36) відбулась Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO».

 Виставка відбулася вже вдруге та є яскравим прикладом співпраці 2-х країн (Польщі та України) в агропромисловому секторі. Організатори Kielce Targi S.A. (Польща) і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна) об’єднали свої зусилля задля реалізації успішної та неординарної агропромислової події на теренах Західної України. 

Купуймо разом 2.0

Програма Третього Практичного Семінару для Українських Підприємців в деревообробній та меблевій галузях 1 грудня 2017 року

П’ятниця, 1 грудня 2017 р. Готель Таурус, Конференц-Зала 2 (площа Князя Святослава 5, м. Львів)

Третій, заключний семінар, присвячених закупівельним групам у деревообробній та меблевій галузях, відбудеться у Львові 1 грудня 2017 року у готелі «Таурус», конференц-зал 2 (площа Князя Святослава, 5).

Купуймо разом 2.0