Меблярство робить ставку на керамограніти

     Цього року багато виробників представили цілий ряд  нових моделей сучасних стильних плит і покриттів для використання в меблярстві та інтер’єрному оформленні помешкань. Передусім їх демонстрували на меблевих і будівельних виставках.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IKEA» мусить швидко освоювати нові території

З’явилася інформація, що шведський концерн «ІКЕА» розглядає можливість відкрити свій магазин в Україні. Про те, наскільки це вірогідно, стане зрозуміло з інтервю представника компанії Леннарта Дальгрена, яке він дав, коментуючи прихід компанії в Росію. Пропонуємо витримки з цього інтервю, надрукованого в журналі «Эксперт».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Продавайте меблі з допомогою доповненої реальності

         Усі, хто практикує у меблевому бізнесі – та, власне, й у всякому, – добре знають, що таке додана вартість, але не всі знають, що таке додана реальність, точніше – доповнена реальність, а тим більше працюють із нею. Отже є нагальна потреба хоча в загальних рисах розповісти про цю віртуальну річ, котра може стати помічною кожному, в кого є потреба в ефективній реалізації своєї продукції.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Що означає «добротні шкіряні меблі»

       Ще донедавна продавати шкіряні меблі було досить легко. Важливо було, щоб вони були, по-перше, справді із шкіри, а не шкірозамінника і, по-друге, імпортного виробництва. Ні про якість самих меблів, ні про категорії шкіри, мова не йшла взагалі. Зараз пріоритети змінилися. Люди готові купувати дорогі, але добротні  меблі. А що таке «добротні шкіряні меблі»?

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Трубчасті меблі з повсті й смол

        Студенти із лондонської архітектурної школи «Бартлетт» розробили композитний матеріал, використовуючи повсть і смоли, які можуть бути поєднані для створення трубчастих меблів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Зручні й ефективні системи трансформації столів

        Унікальні італійські системи трансформації й механізми для столів створені для того, щоб збільшити простір у помешканні. Головною особливістю механізмів розсування є можливість змінювати ширину або довжину столу. По суті, такі системи й механізми є вдалими інтер’єрними вирішеннями, завдяки яким можна дійсно заощадити простір.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Німці віддали належне китайцям

       В умовах відкритого голосування, що тривало  протягом декількох тижнів, всі цінителі дизайну могли вибрати трьох переможців цьогорічного конкурсу «International Design Award 2018». Переможці вже визначені: 1 й 2 місця посіли проекти кількох студентів китайських університетів, 3 місце присуджено розробці майбутнього дизайнера з Вищої школи Пфорцхайма.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Корейські крайколичкувальники на американській виставці

22-25 серпня в Атланті, штат Джорджія, США пройшла виставка «International Woodworking Fair» («IWF» 2018), що є найбільшим показом  деревообробного обладнання в західній півкулі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Домашня виставка «HOMAG -Treff 2018»

        Із 25 по 28 вересня відбуватиметься одна з головних подій меблевої галузі – «HOMAG-Treff». Місце проведення: м. Шопфлох, м. Хольцброн, Німеччина.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

…І всядешся на голову

Дизайнерські «вибрики»

        Не секрет, що дружина може сісти вам на шию. І не одна, а й разом із своєю мамою, наприклад. Що робити в цьому випадку? Скаржитися друзям і пити горілку?

       Веселі й дотепні хлопці з італійської дизайн-студії «JCP Universe» придумали гідну відповідь. Якщо дружина села вам на шию (в переносному сенсі, звісно), ви можете сісти їй на голову ... в прямому сенсі. У прямому сенсі - в сенсі сісти. Голова ж, в даному випадку - не справжня.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал