НА ЛЬВІВЩИНІ ТРИВАЄ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Сьогодні, 21 листопада у конференц-залі готелю «Дністер» м.Львів розпочався дводенний навчальний семінар-тренінг: «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників в лісовій галузі» (відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 45001:2018 і стандарту FSC з лісової сертифікації).

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ФАКТИЧНІ ЦІНИ НА ДЕРЕВИНУ ДОСТУПНІ ОНЛАЙН

Відтепер кожен бажаючий може ознайомитися з фактичними цінами на деревину, які склалися на ринку лісоматеріалів.

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України на своєму сайті у розділі «Аукціони» додало опцію «Фактичні ціни» https://www.ukrforest.com/aucost.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як зробити прорив у меблевій галузі?

На це питання Українська Асоціація Меблевиків знайшла відповідь і у квітні 2020 року збирається вивести меблеву галузь України на новий рівень. З 7 по 9 квітня 2020 року УАМ в партнерстві з Євроіндекс організовує першу та єдину в Україні меблеву байєрську виставку, присвячену лише українським меблям та дизайну - Furniture of Ukraine Business Expo

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину

На офіційному сайті державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України можна ознайомитись з реалізаційними цінами на деревину, які склалися за підсумками проведених аукціонних торгів www.ukrforest.com/austat.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Календар виставок» - корисний подарунок на весь 2020 рік!

А  Ви  вже  готуєте подарунки  до Нового року? Ми – так!  Саме зараз працюємо над випуском щорічного настінного «Календаря виставок» на 2020рік – традиційного видання газети«Деревообробник» та журналу «Меблеві технології».

Для учасників галузі Календар корисний протягом року, адже дає змогу вчасно відслідкувати і відвідати найцікавіші для них події в Україні та за кордоном.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Народні депутати України, громадськість та представники деревообробників обговорили питання ринку деревини та реформування лісової галузі

6 листопада за ініціативи народних депутатів України та організаційної підтримки Товариства лісівників України на базі на кафедри ботаніки дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів та природокористування відбулася робоча нарада з питань регулювання ринку деревини. Йшлося і про майбутнє реформування лісового господарства.

У нараді брали участь народні депутати  України,  науковці,  представники Державного агентства лісових ресурсів України, деревообробники. Питання: як реформуватиметься лісове господарство, які зміни чекають на лісогосподарські підприємства, чи залишаться лісгоспи юридичними особами, безперечно хвилюють всіх. А  думки  депутатів щодо реформування лісового господарства, звичайно, цікавили всіх.  Дискусія була жвавою.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Українська Асоціація Меблевиків відзначає  своє повноліття

18 років - дуже цікавий вік. Це вік, коли ти вже доросла, самостійна, сповнений сил і енергії, а все найцікавіше в житті тільки-тільки починається!

На День народження керівники УАМ 25 жовтня 2019 року запросили не тільки колег по цеху, а й представників інших галузей вітчизняної промисловості, а також політиків і журналістів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Українські компанії взяли участь у виставці «Деревообробка-2019» (Мінськ, Білорусь)

22 жовтня у Мінську відкрилася 26-а міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для лісової, деревообробної та меблевої промисловості "Деревообробка-2019".За роки свого існування виставка домоглася міжнародного визнання і заслужила авторитет серед представників галузі.

З 22 по 25 жовтня 2019 року в Мінську тривала 26 міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для лісової, деревообробної та меблевої промисловості «Деревообробка-2019». За роки свого існування виставка домоглася міжнародного визнання і заслужила авторитет серед представників галузі.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Виставка МТКТ: кращі новинки року та інноваційні рішення

16 жовтня у Міжнародному  виставковому  центрі (Київ) розпочалася виставка "Меблеві технології, комплектуючі, текстиль". Це вже 35 міжнародна виставка матеріалів для виробництва, декору і оздоблення меблів, фурнітури, механізмів і комплектуючих, обладнання і інструменту. Виставка МТКТ охоплює всі сфери меблевого виробництва. Кожен фахівець знайде для себе саме те, що його цікавить, починаючи від матеріалів, і закінчуючи обладнанням. Тільки лідери, тільки новинки, тільки краще!

Головна концепція проекту – показати відвідувачам виставки, як деталі можуть вплинути на зовнішній вигляд готового виробу, його характеристики і якості. Досконалість дизайну криється в деталях, які надають індивідуальність, завершеність і гармонійність будь-якого продукту. 

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фініш міжнародних виставок WOODTECH та INTERMOB

З 12 по 16 жовтня 2019 року у Стамбулі (Туреччина) тривала 22-га міжнародна виставка комплектуючих, фурнітури і матеріалів для виробництва меблів INTERMOB 2019 і 32-га міжнародна виставка деревообробних машин, ручних і ріжучих інструментів. 

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com