Переосмислення пластика

      Пластикове забруднення - серйозна екологічна проблема, а боротьба з ним хвилює уми багатьох. Міланська галеристка й тренсеттер Россана Орланди пропонує робити світ кращим за допомогою дизайну й запускає дизайнерський конкурс «Ro Plastic Prize».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Німецькі кухні: крок у бік спрощення

На осінній домашній виставці «Hausmesse 2018» німецька компанія «Nolte Küchen» під девізом «Моє життя. Мій стиль. Моя кухня» продемонструвала колекцію наступного року. Представила кухні, оброблені шпоном і глянцевим лаком, із поверхнями з обгорілого дерева, з покриттями під цемент та натуральний камінь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Джо Понті – класик італійського промислового дизайну

У Музеї декоративного мистецтва в Парижі триває перша виставка-ретроспектива легенди дизайну XX століття Джо Понті. Це - подія, важливість якого важко переоцінити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Унікальний стіл для автолюбителів

   Дизайнери американського ательє «Discommon» створили незвичайні столики на автомобільну тематику. Кількість примірників - всього 10 штук.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби сиділося весело

Всесвітньо відомий будинок мод «Рrada» спільно із студією «Verpan» запустила серійне виробництво знаменитого надувного стілець Вернера Пантона.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Переможців дизайн-конкурсу випробували ще раз

Зазвичай на конкурсах оголошенням переможців все й закінчується, але на «International Design Award 2018» було інакше. Із 1 360 робіт журі обрало три найкращі. Після цього «Hettich» і «Rehau» запросили лауреатів на ексклюзивний майстер-клас у віденську дизайн-майстерню «Maker Austria».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кругосвітня гастроль легендарного крісла

       У листопаді минуло 60 років, як  Арне Якобсен - архітектор, дизайнер й один з основоположників данського функціоналізму - представив перший в світі дизайн-готель «SAS Royal Hotel». Архітектурний шедевр розташований у центрі Копенгагена й нині іменується «Radisson Blu Royal Hotel».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортні перспективи для українських меблярів

Поляк Річард Ліпінський, який є власником  компанії «HZ Richard» та президентом «Klaster Polskich Producentow Mebli Sp.zo.o», запропонував українським меблярам ще одну можливість експортних продажів їхньої продукції.     

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

10 головних меблевих трендів 2019 року

        У меблевій моді легко помилитися: а помилишся, то продукуватимеш те, що не викличе інтересу. Щоб допомогти вам розібратися в меблевих тенденціях, журнал «ELLE DЕCORATION» з’ясував, що буде найчастіше з’являтися в інтер’єрах  наступного року.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Британці шукають в Україні партнерів

      Британський імпортер зацікавлений у партнерстві з висококваліфікованим українськими виробниками оббивальних матеріалів, дерев’яних корпусних меблів та ліжок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал