Запрошуємо відвідати Cefla Live 18-19-20 жовтня 2017

З 18 до 20 жовтня 2017 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробницва лакувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «Cefla Live 2017». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології опорядження від компанії Cefla. 

Cefla Finishing Group представник в Україні

IKEA змінила підхід до реклами

Шведська компанія у популяризації своїх шаф, ліжок і ковдр опублікувала рекламний ролик тривалістю майже в півгодини, використавши популярну на YouTube технологію ASMR.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Найбільший виробник і експортер меблів – Китай

З 2000 року «World Furniture Outlook» є флагманським виданням CSIL про стан та перспективи розвитку меблевої галузі. Воно висвітлює виробництво, споживання, імпорт та експорт меблів широкого кола країн. Якщо раніше кількість країн, які охоплював звіт, поступово збільшувалася з 50 до 70, то тепер, після 16 успішних років з липня 2017 року видання CSIL «World Furniture Outlook» налічує 100 країн.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Шухляди без ручок висуваються легко

Компанія GTV цьогоріч порадувала своїх численних клієнтів цілою низкою новинок, які розширили й без того великий асортимент. Для прикладу, розповімо про Modern drive.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Австрійська меблева промисловість на курсі зростання

Зростання виробництва на 8,8%, зростання експорту - 5,1%, збільшення імпорту - 6,5%. Такі підсумки діяльності австрійської меблевої галузі у 2016 році.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Лофт» від STIM Group

Спеціалізація STIM Group – виготовлення на замовлення корпусних меблів для офісів, готелів, дому, а також торгового обладнання.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Цінніші за золото: пурпурне серце

Діаманти, золото, платина – їх висока вартість відома кожній пересічній людині. Проте цінними можуть бути не лише корисні природні копалини, а відновні ресурси. Як не дивно, деякі породи деревини можуть коштувати стільки, що дорогоцінний жовтий метал виявиться дешевшим. До вашої уваги – пурпурне серце.
Деревообробник - портал

На шляху до створення Кластеру українських експортерів меблів

8 серпня в Українській асоціації меблевиків відбулася друга зустріч робочої групи із створення Кластеру експортерів меблів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі що рухаються

Уявіть собі меблі, які можна віддалено переконфігурувати за допомогою додатку, диван, який реагує і автономно корегує форму, коли ви наближаєтесь до нього. Уявіть систему сидінь, яка може змінювати форму в безліч способів і без проблем перетворюючись на ліжко, шезлонг, групу крісел або дитячий майданчик.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новий вид меблів-трасформерів – меблі-роботи

Наявність великої кількості різних предметів меблів, особливо в умовах недостатньо просторих житлових приміщень, є не найефективнішим методом використання життєвого простору.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал