Нова методика наповнення м’яких меблів

      Виробникам м’яких меблів і матраців буде цікавим текстильне ноу-хау компанії «Термопол»  -  наповнення м’яких меблів за «касетної» методикою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вибирати меблі із планшетом у руках

       Компанія «Leroy Merlin» випустила нову версію мобільного застосування для iOS, в якій використала технологію доданої реальності Apple ARKit SDK. Додаток розраховане на iPhone та iPad. Додаток дозволить користувачам «приміряти» до свого інтер’єру декоративні товари, а також деякі предмети меблів і техніки з асортименту «Leroy Merlin».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблярство робить ставку на керамограніти

       Цього року багато виробників представили цілий ряд  нових моделей сучасних стильних плит і покриттів для використання в меблярстві та інтер’єрному оформленні помешкань. Передусім їх демонстрували на меблевих і будівельних виставках, по яких ми й «пройшлися», аби підготувати  оглядовий матеріал для одного з наступних номерів журналу "Меблеві технології".

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби лофт «прижився» в сучасних помешканнях

Стиль «лофт» нині на піку популярності в інтерєрному оформлені навіть жилих приміщень. Підтягується помалу до цього піку й Україна.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чим порадувала компанія «GTV» Індостан

       Компанія «GTV» - міжнародний дистриб’ютор меблевих аксесуарів та освітлення – цього року вперше взяла участь в індійській виставці в Бомбеї.  В ході заходу були представлені  продемонстровані найважливіші продукти з асортименту «GTV». Участь в заході - це ще один важливий крок на шляху розвитку дистрибуції в цій країні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Досить одного вдалого проекту, щоб створити бренд, а там і компанію

       

        «МONTLY» - це концептуальний бренд предметів інтер’єру та меблів, створений  промисловим дизайнером Алісою Мінкіною спільно з Олексієм Усом. Але ідея створення власної компанії з’явилася ще 2015року,  і поштовхом до цього став проект Sagano bamboo furniture - колекція меблевих предметів із бамбукового шпону.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вдосконалюємо роботу інтернет-магазину

Коли ви витрачаєте величезні кошти на просування інтернет-магазину й залучення клієнтів, а продажі все одно не зростають, то зрозуміти, де криються резерви ефективності та прибутковості бізнесу, вкрай непросто. Можливо, ви неправильно будуєте взаємини з клієнтами: невчасно обробляєте замовлення, не відповідаєте на дзвінки та повідомлення, погано організована доставка. CRM-система для інтернет-магазину допоможе впорядкувати ваші стосунки з клієнтами.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новий метод промислової реставрації пошкоджених дощок

Технологія PAR-Filler є новим методом заповнення сколів, сучкових виямок і тріщин у плитах, нарізаних з дерев’яного масиву, наприклад, у дошках для підлоги. Компанія «CSP Engineering» розробила спеціальний сканер, який точно виявляє дефекти на поверхні елементів дерев’яних підлог і відправляє їх на два аплікатори. Для того, щоб добитися ідеального виправлення дефектів, розроблений аплікатор, який під високим тиском вводить у дефекти деревний заповнювач - склад CosmetiWood.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Термообробка деревини стала низькотемпературною, отже менш енергозатратною

       Данська компанія «WTT», абривіатурне розшифрування якої «Wood Treatment Technology», скоригувала розроблений нею процес термообробки деревини. Зараз у цій технології успішно застосовується новий вид теплообміну.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Торгова Місія до Ізраїлю

З 23 по 25 липня 2018 року члени Української Асоціації Меблевиків взяли участь у Торговій Місії до Ізраїлю, організованій Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з Міністерством закордонних справ України.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал