Національний форум розвитку малого й середнього бізнесу

         Друзі, повідомляємо, що 26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з проектом FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business проводить другий щорічний «Національний форум розвитку МСБ 2018». Цей захід збере під одним дахом близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів та фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Лазерні покажчики пропилу гарантують точність і прибуток

        Покажчики пропилу різної конструкції застосовуються на деревообробному обладнанні досить давно, раніше це були механічні або світло-щілинні покажчики, а зараз популярні лазерні. Переваги лазерних покажчиків в їхній невисокій вартості, надійності, простоті встановлення й обслуговування.

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Alibaba» відкриває експортні можливості

Аксіома: продати товар інколи важче, ніж його виробити. І меблярі це добре знають, для багатьох із них така проблема - справді головний біль. Але часто вони не знають, що нині насправді є значно більше можливостей реалізувати свою продукцію, ніж вони уявляють. Ми розповімо про один із ефективних каналів продажів, яким українські меблярі поки що послуговуються мало. Мова піде про китайський торговий портал «Alibaba».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Старі шини необв’язково спалювати. Робіть із них меблі

        Найчастіше ідеї для хендмейд стосуються яких-небудь невеликих аксесуарів або елементів декору. А якщо зробити з підручних матеріалів вуличні чи садові меблі? Таким чином матимете по-справжньому унікальні та функціональні предмети екстер’єру. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Який вид інтернет-реклами найбільш ефективний для меблевого бізнесу

           У Білорусії  створено ІТ-програму Call-Tracking.by, що дозволяє дізнатися, який із видів реклами найбільш ефективний, а який найменш. Автоматизована програма, яка не потребує участі користувача, враховує кожен дзвінок, який надходить на телефонний номер, вказаний у рекламному оголошенні в мережі Інтернет. На основі отриманої інформації компанія може грамотно розподілити свій рекламний бюджет і планувати ефект від рекламних вкладень.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вітер-меблетворець

         Надувними меблями, де замість традиційних наповнювачів звичайне повітря, в принципі уже не здивуєш. Та ні, знайшлися креативщики, які все ж здивували своєю меблетворчою придумкою. Меблями, в які повітря надуває… вітер. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Де вузько, там карго

       Карго для кухонь - безвідмовні системи для тумб із вузькими й середніми фасадами.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Удосконалені шліфувальні технології

       «Turbosand» є одним із брендів каліфорнійського орієнтованого на деревообробку машинобудівника  - компанії «Voorwood». У рамках бренду пропонуються вдосконалені шліфувальні технології для деревообробки. Вони прийнятні для всіх сучасних верстатів - від стрічкових шліфмашин до верстатів із числовим програмним керуванням. За допомогою цих технологій профілюються крайки дверних полотен і панелей оздоблення інтер’єрів, шліфуються пази й реалізуються різного роду декоративні функції.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Деревообробні інструменти керуватимуть виробництвом

       Нова ера виробництва, а це Industry 4.0 і The Smart Factory, відкриває нові можливості як для виконання виробничих процесів, так і для використовуваних в них інструментів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

З Асоціацією розпрощалися…

        Від незгодних результатом останнього з’їзду надійшов лист із повідомленням про те, що кардинальним виявом їхньої незгоди є вихід із складу Української асоціації меблевиків.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал