УАМ: пахне революцією

Чим більше інформації приносить Інтернет з приводу засідання правління Асоціації від 5 квітня, про що всі члени організації могли довідатися з листа до них Президента УАМ, тим більше в тому впевнюєшся. Поки нинішнє керівництво обмежується зазначеним листом з приводу ситуації, що виникла в Асоціації,  його опоненти вже, треба думати, створили «тіньовий уряд» й ведуть через Інтернет широкомасштабне роз’яснення своєї незгодної із рішенням від 5.04 позиції. А паралельно шлють президенту Завальнюку листи з вимогою проведення позачергового зїзду організації, аби взяти реванш за невдалу спробу змінити верхівку УАМ ще кілька років тому.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Одному із потужних членів УАМ «вказали на двері»

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кращими деревообробними інструментами є ті, що посилені моно- та полікристалічними алмазами

       Компанія «PREWI Schneidwerkzeuge»  розробляє інструменти для деревообробної та меблевої промисловості. Постачає своїм клієнтам по всьому світу фрези, свердла й циркулярні пилки з лезами із вуглецевої сталі або з алмазними лезами. Точніше, з алмазними ріжучими крайками й наконечниками зубів. Для їх виготовлення «PREWI» використовує близько 30 заточувальних верстатів виробництва компанії «VOLLMER». 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

В УАМ влилася чергова група компаній

Перша частина чергового засідання правління Української асоціації меблевиків, яке проводилося в рамках березневої виставки «KIFF 2018», традиційно була церемоніально-урочистою – з нагоди прийому в члени УАМ чергової групи компаній. І хоча цього разу вступ був не настільки масовим, як на лютневому зібранні, але теж вагомим.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вислови, які не рекомендується використовувати працівникам компанії «АГТ плюс»

     

      Відома столична компанія «АГТ плюс» - давній прибічник філософії бережливого виробництва             «Кайдзен» і вже чимало зробила для запровадження цієї методики на своїх виробництвах.  Всебічно вдосконалюється, застосовуючи елементи й інших відомих систем ефективної організації роботи персоналу. І ця «Пам’ятка співробітника» з переліком висловів, які є не те що табуйованими для вживання співробітниками, а все ж небажаними в компанії – одна із складових організації продуктивної праці.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кухонні мийки від авторитетних виробників

       Ринок меблевих комплектуючих пропонує безліч моделей кухонних мийок, їх виготовляють із різних матеріалів. Справді кухонні мийки можуть бути різними, хоча й виконують одну функцію. Що сьогодні пропонують виробники та яким варіантам віддають переваги покупці? Які компанії отримали світове визнання?

        

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Що зробили італійці, аби кухонний стіл «порозумнішав»

        Інноваційні, сучасні технології все більше й більше проникають в наше повсякденне життя. З їхньою допомогою «розумнішають» меблі, які ми звикли бачити в своєму будинку. Хай-тек-технології вже проникли в письмові столи, тумби, шафи й журнальні столики. Не залишилися осторонь і кухонні меблі, які також можуть похвалитися безліччю елементів, які «озброєні» сучасними технологіями.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Верстат сам визначає послідовність обробки заготівок

        Обробний центр BMG 310 серії (концерн «Homag»), задуманий як надійна й стабільна базова модель, що  відповідає всім вимогам деревообробників і годиться  для виконання широкого спектру завдань завдяки різним формам.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Все буде керованим й працюватиме в комплексі - від верстата в цеху до чайника в офісі

      Верстатобудівний концерн «Homag» вивів деревообробку на новий рівень цифрових технологій, створивши  хмарову платформу tapio (digital. wood. works).

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Міжмашинні комунікації – завтрашній день меблевиробництва

На початку 2000-х років вітчизняні промислові підприємства почали активно замінювати зношене й морально застаріле деревообробне обладнання на сучасні, в основному імпортні, верстати з числовим програмним керуванням (ЧПК). Нині цей процес модернізації наближається до свого піку, активно розвиваючись та вдосконалюючись, особливо в частині програмного забезпечення. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал