Лавка "блискавка"

Під час виставки Design Living Tendency компанія "Комод" представила оригінальну дерев'яну лавку із застібкою блискавкою, дизайн якої розробив Тарас Легаль.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Просто не означає нудно

Хто сказав, що білий – це «лікарняний» колір, а мінімалізм – безликий і не криє в собі індивідуальності? Модульна колекція меблів Azteca спростовує цю думку і відображає нові тенденції меблевої моди.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Лавка кольору дощу

Голландський дизайнер Йолан ван дер Віел створив водяну лавку з десятків труб, які зберігають краплі дощу і вони циркулюють по трубах. Від цього видовища захоплює подих!

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

А ви хотіли б такий стілець у офісі?

Офісні крісла нечасто є вишуканими, оскільки перш за все вони мають бути ергономічними та зручними. Випускниця Королівського коледжу мистецтв та дизайнер Андреа Местре вирішила це змінити і спроектувала стілець, який не тільки поєднує непоєднуване, а й відповідає вимогам сталості.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Незвичні лавки із "паркоматами"

У Китаї багато паркових лавок, котрі самі зганяють тих, хто на них надто засидівся.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі виконують голосові команди

Технічний процес не стоїть на місці. От і виробники меблів оснащують свої вироби сучасними пристроями, які полегшують життя користувачів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Літаки – на меблі!

Англійська дизайн-студія Fallen Furniture славиться своїм трохи незвичним підходом до виробництва меблів, який полягає у використанні списаних і перероблених деталей цивільних і військових літаків.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Ліжко з акваріумом

Унікальна конструкція дає змогу милуватися підводним світом, не встаючи. Безсумнівно, для любителів морських подорожей такий предмет меблів є хорошим подарунком.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Незабаром меблі «Миро-Марк» будуть у більшості регіонів світу

Завдяки зростанню виробничих потужностей та приведенню якості продукції до світових стандартів меблева фабрика «Миро-Марк» постійно розширює своє представництво за кордоном.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Комп’ютерна гра надихнула дизайнера

Комп’ютерні ігри - улюблене заняття багатьох сучасних молодих людей. Деякі вибирають їх для проведення цікавого дозвілля, інші перетворюють їх в свою професію (мова йде про професійних кіберспортсменів), а є й такі, для кого вітруальні ігри стають джерелом натхнення у створенні чогось нового й неординарного.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал