Просто не означає нудно

Хто сказав, що білий – це «лікарняний» колір, а мінімалізм – безликий і не криє в собі індивідуальності? Модульна колекція меблів Azteca спростовує цю думку і відображає нові тенденції меблевої моди.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Лавка кольору дощу

Голландський дизайнер Йолан ван дер Віел створив водяну лавку з десятків труб, які зберігають краплі дощу і вони циркулюють по трубах. Від цього видовища захоплює подих!

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

А ви хотіли б такий стілець у офісі?

Офісні крісла нечасто є вишуканими, оскільки перш за все вони мають бути ергономічними та зручними. Випускниця Королівського коледжу мистецтв та дизайнер Андреа Местре вирішила це змінити і спроектувала стілець, який не тільки поєднує непоєднуване, а й відповідає вимогам сталості.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Незвичні лавки із "паркоматами"

У Китаї багато паркових лавок, котрі самі зганяють тих, хто на них надто засидівся.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Від планування - до реалізації

Шафа-купе в коридор для зберігання закруток (банки 0,5; 1,0 і 3,0 л) та відра для миття підлоги зі швабрами.
Меблі Для Друзів (Furniture For Friends)

Меблі виконують голосові команди

Технічний процес не стоїть на місці. От і виробники меблів оснащують свої вироби сучасними пристроями, які полегшують життя користувачів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Літаки – на меблі!

Англійська дизайн-студія Fallen Furniture славиться своїм трохи незвичним підходом до виробництва меблів, який полягає у використанні списаних і перероблених деталей цивільних і військових літаків.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Ліжко з акваріумом

Унікальна конструкція дає змогу милуватися підводним світом, не встаючи. Безсумнівно, для любителів морських подорожей такий предмет меблів є хорошим подарунком.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Незабаром меблі «Миро-Марк» будуть у більшості регіонів світу

Завдяки зростанню виробничих потужностей та приведенню якості продукції до світових стандартів меблева фабрика «Миро-Марк» постійно розширює своє представництво за кордоном.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Комп’ютерна гра надихнула дизайнера

Комп’ютерні ігри - улюблене заняття багатьох сучасних молодих людей. Деякі вибирають їх для проведення цікавого дозвілля, інші перетворюють їх в свою професію (мова йде про професійних кіберспортсменів), а є й такі, для кого вітруальні ігри стають джерелом натхнення у створенні чогось нового й неординарного.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал