Меблеві Технології №5 (140), 2018 рік

Продавайте меблі за допомогою доповненої реальності.

Усі, хто практикує у меблевому чи іншому бізнесі, добре знають, що таке додана вартість, але не всі розуміють, що таке додана реальність, точніше – доповнена реальність, а тим більше працюють із нею. Отже, є нагальна потреба хоча в загальному розповісти про цю віртуальну річ, котра може стати помічною, коли є потреба ефективно реалізувати власну продукцію. Ми це зробимо за допомогою Антона Потіхи, який може надати вам у користування цю доповнену реальність, адже очолює стартапну компанію «ARbrowser», котра розробила й пристосувала для бізнес-потреб інтернет-платформу доповненої реальності. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві Технології №1 (136), 2018 рік

У кожній кухні має бути ЕКСКЛЮЗИВ.

Вчитися у майстрів не тільки не гріх – потреба. Якщо говорити про меблярство, то давно визнаними авторитетами в цій справі є італійські майстри-меблевиробники.

У цьому номері ми розповімо про способи творення меблевого бренда в умовах серійного виробництва. Отже, до чого можна вдаватися під час виготовлення проекту, аби він був особливим, впізнаваним – про це розповідає комерційний директор компанії Роберто Ліцці, якого була нагода почути на київській виставці «Interior Mebel 2018».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві Технології №4 (133), 2017 рік

Кайдзен, що допоміг експорту зрости на 30%.

Про перебудову виробництва відповідно до високих стандартів розповів директор компанії «Меблі-Стиль» Володимир Турчин, який самостійно подолав заплутаний лабіринт від виробництва «давай, давай», до чіткої систематизованості та відповідності високим європейським стандартам.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Меблеві технології №4 (125), 2016 рік

Гість журналу «Меблеві технології» №4/2016 – співвласник дніпропетровської компанії «АртМеталФурнітура» В’ячеслав Павлов.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві Технології №1 (130), 2017 рік

«Меблеві технології»: 20 років інновацій.

Андрій Завальнюк – гість номера. Розмова з ним із приводу цьогорічних іменин компанії про те, як «Меблеві технології» позиціонують себе на нинішньому етапі розвитку українського меблярства. 

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Меблеві технології №3 (124), 2016 рік

Тільки у журналі «Меблеві технології» №3/2016 можна дізнатися, як редакція допомагає вести українських виробників меблів у Європу і як відбувався форум KIFF-2016, ознайомитися з враженнями про роботу з’їзду УАМ.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві технології №2 (123), 2016 рік

У журналі «Меблеві технології» №2/2016 читайте інтерв’ю Войцеха Пілки: «GTV» і надалі активно працюватиме на українському ринку.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеві технології №1 (122), 2016 рік

У номері журналу «Меблеві технології» №1/2016 під рубрикам: «Знай наших», «Події», «Технології», «Обладнання», «Менеджмент», «Комплектуючі» і «Матеріали»і надруковані різнопланові матеріали про життя меблевої галузі:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал