Авторські меблі: секрети попиту

      Меблі масового виробництва давно використовується власниками будинків, що не бажають витрачати кошти на придбання вишуканих, елегантних гарнітурів. Авторські меблі вирізняється своєю оригінальністю, індивідуальним підходом до справи, а також новизною ідеї.Майстер, який виготовляє такі предмети, реалізує свою задумку й вкладає в неї душу, саме тому вироби виходять якісними, оригінальними та красивими.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інноваційна фурнітура для створення якісних меблів

Що демонстрував «Hettich» на цьогорічних виставках

 

          Демонстрував як уже добре зарекомендовані продукти, так й інноваційні розробки компанії для виробників меблів для традиційних домашніх зон: кухні, передпокою, вітальні, ванної кімнати та спальні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інстаграм як інструмент продажів

Улітку в Інстаграме був зареєстрований мільярдний користувач, адже Інстаграм став серйозним майданчиком для просування своєї справи і справжнім бізнес-інструментом.

      Про те, як ним користуватися й збільшити прибутки за допомогою блогу, займаючи при цьому абсолютно будь-яку нішу, розповідає Маргарита Билініна - брендстратег, експерт в темі масових комунікацій, digital-маркетингу й персонального брендінгу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дизайн повинен мати «предків»

          У рамках київської осінньої меблевої виставки відомий український дизайнер Віталій Івахов провів майстер-клас, розповідаючи не тільки, як треба проектувати меблі, а як він їх сам проектує. Розповів на прикладі співпраці з відомим виробником м’якких меблів – компанією «Елізабет де ла Вега».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Конкуренція, яка лякає тільки слабких

У вітчизняному меблярському середовищі переважно занепокоєне очікування заявленого на наступний рік приходу на український ринок світового меблевого гіганту – шведського концерну «ІКЕА». Втім, як відомо, не такий страшний чорт, як його малюють. У цьому переконує й ветеран шведської компанії, авторитетний експерт меблевої галузі Леннарт Дальгрен в інтерв’ю, яке він дав, коли «ІКЕА» почала експансію на російський ринок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Який меблевий кондуктор вибрати?

        Процес складання корпусних меблів передбачає розмітки й свердління технологічних отворів. Для свердлильних операцій використовують меблевий кондуктор, виконаний у вигляді планки з декількома гільзами. Інструмент прикладають до потрібної деталі, свердло вставляють в гільзу, а потім роблять дірки. Шаблон може застосовуватися навіть для свердління отворів в крайках ДСП - його свердло не зіпсує форму й зовнішній вигляд деталей.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Модульність м’яких меблів – нині провідний тренд

      У різні часи люди вважали за краще м’які меблі різних форм, розмірів і конструкцій. Всього за останнє десятиліття переваги споживачів змінювалися від сміливого авангарду до стриманої класики. І хоча сьогодні класика в меблевому стилі є незаперечним лідером, конструкції сучасних меблів все ще дивують.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вигідна вторинність

Поролон вторинного спінювання та його застосування в меблярстві

       Наповнювачі можна назвати визначальними матеріалами для м’яких меблів, зокрема матраців, адже вони визначають не тільки якість готового виробу загалом, а і його ортопедичні властивості. Можна сказати, що багатоваріантність м’яких меблів забезпечується передусім якраз різноманіттям наповнювачів, які пропонує ринок цих матеріалів. Помітним гравцем на вітчизняному ринку є білоцерківська компанія «МКФ».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Елізабет» - королева диванів

Може, звучатиме й дещо високопарно, але свою місію столична компанія «Елізабет де ла Вега» бачить у формуванні в користувачів її меблями гарного смаку, в створенні позитивного іміджу вітчизняної меблевої індустрії. Про це ми довідалися під час розмови з її директором Антоном Бестаєвим.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Так зреагував на меблеву моду італійський бренд «Baxter»

        Італійський бренд «Baxter» тонко відчуває й миттєво реагує на моду. Його осінній каталог, який представляє сценографію 2019 року, вийшов в новій палітрі. Акцент як і раніше зроблений на графіку і впізнавані форми mid-century modern, але кварцові та бірюзові відтінки змінили арктичний блакитний, темно-синій, гірчичний, бордовий і сірий.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал