Меблеві та інтер’єрні тренди

Аналітики світових меблевих ринків, проаналізувавши, зокрема, ринок 2019 року та його останні тенденції, підготували меблярам і меблевим ритейлерам прогноз на рік 2020.

Домінуватиме насамперед геометрія: багатокутні й трикутні форми, ромби та інші геометричні фігури побачимо в декорі, оригінальних столах, стільцях, пуфах і навіть кріслах. Саме такі меблі будуть модними впродовж року. Сконструйовані на основі геометрії, вони ідеально вписуватимуться в інтер’єри різних стилів і напрямків.

Збережеться, пошириться й поглибиться тренд попиту на меблі з натуральних матеріалів. У новому сезоні на піку популярності буде поєднання неповторних фактур: дерева, металу, каменю, шкіри, скла й різних видів тканин. Це буде крутіше ніж «лофт», який вже почав «проїдатися».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Interior Mebel»: італійці «рулять»

Цьогорічна міжнародна виставка «Interior Mebel», котра щойно завершилася, майже нічого нового не додала до того, що демонструвалося на торішній. Хіба, що траплялися відвідувачі в протигрипозних масках та вперше виставка не закінчувалася суботою, а захопила й неділю, розраховуючи заманити побільше відвідувачів. Втім, це не стосується її змісту, про який докладніше.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі «з мінливим характером»

Наш журнал, розповідаючи здебільшого про вітчизняні меблевиробні компанії, у яких, безумовно, є чому повчитися, іноді не оминає увагою й зарубіжні – зазвичай ті, котрі є грандами меблярства, чиї вироби супроводжує позначка «преміум». Цього разу у полі нашого зору – компанія «W.Schillig»  – чи не найкращий німецький виробник м’яких меблів. Про конструкційні й технологічні особливості його виробів розповідає представник компанії Антон Рінгер.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чи буде деревина для виготовлення меблів?

Біда свої закони пише 

Та має об’єднати лісівників з екологами в гасінні «біологічної пожежі».

Власний досвід і враження від тенденцій всихання ялинників у Чехії, Німеччині, Словаччині, Польщі, а також на Закарпатті, Львівщині і Івано-Франківщині спонукали автора обговорити нагальні проблеми всихання соснових насаджень. Порода дерев не має важливого значення. В Україні та багатьох державах світу спостерігається усихання насаджень з дуба, ясена, граба й інших порід дерев, але головні причини для всіх можуть бути спільними. І одна із них – це бездіяльність тих, хто ухвалює рішення. 

("Лісовий та мисливський журнал")  https://ekoinform.com.ua/?p=4913

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Української деревини вистачить всім, хто її потребує

Тема лісу, деревини, її заготівлі та використання через те, що в останні роки надміру заполітизована, стає предметом періодичних дискусій не тількисеред тих, хто має до неї безпосередню причетність. Втім, вебінар на тему «Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років», про який піде мова, організовувався й призначався якраз тими й для тих, хто, так би мовити, тією чи іншою мірою в темі. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IMOS» − сучасні рішення у проектуванні, виробництві та продажу меблів

Компанія «IMOS» розробляє і розповсюджує по всьому світу програмне забезпечення для меблів та предметів інтер'єру. Програмні рішення компанії − CAD / CAM / NET − об'єднують дизайн меблів та інтер'єру в єдиний процес: онлайн-планування простору, замовлення і розрахунки, функціонування верстатів з числовим програмним керуванням і рішення для продажів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проект гардеробної. Як практично влаштувати гардеробну?

У сучасному будинку треба знайти місце для різних допоміжних приміщень - пральні, комори, гардеробної кімнати. Гардеробна в односімейних будинках вже стала стандартом. Щоб зробити її функціональною і практичною, було б добре заздалегідь підготувати її проект. Зазвичай її розташовують у спальні або поруч з нею. Хороше місце також поблизу ванної кімнати, доступне для всіх членів сім’ї.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фарба, яка сама «заліковує» завдані їй поранення

       Хіміки й технологи пропонують меблярам все досконаліші опоряджувальні лакофарбові покриття – і що стосується їхніх декоративних властивостей, і щодо їхніх суто фізичних та технологічних характеристик. Відомий австрійський виробник ЛФМ – компанія «Аdler» не тільки не відстає в сенсі інноваційності від конкурентів, а й  зазвичай їх випереджає, маючи в своєму активі цілий ряд покривальних новинок, які можна віднести до матеріалів нового покоління. Всі лакофарбові новації австрійського виробника без затримок поповнюють асортимент і його українського представництва – компанії «Лівінг Вуд Україна». Про унікальні властивості однієї з них розповідає менеджер-технолог із захисту та обробки деревини Юрій Черниш.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

В Європу «в’їхали» на більярдних столах

Образно кажучи, саме так. Саме такий початок має експортна складова компанії «WOODWERK», про яку  ми зараз і розповімо з допомогою її керівника Артура Пономаренка.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Або скорочувати виробництво та працівників, або освоювати нові ринки

 Називаючи свою продукцію «меблі як мистецтво» (це про білоцерківську компанію «РКБ»), гріх обмежувати її тільки внутрішнім ринком. Її керівник Олександр Бадзюк і без нас те розуміє. Як саме розуміє, ми зараз і розповімо. Точніше: розповість він сам.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал