Ваш гардероб

Індивідуальний, як і Ваш одяг

Завжди приємно усвідомлювати, що в будинку ідеальний порядок і кожна річ на своєму місці, адже це - одна з обов’язкових передумов комфорту і затишку в домі. Особливо це стосується гардеробної зони, кімнати або шафи, де найчастіше досить важко розмістити одяг, взуття та аксесуари кожного члена сім'ї. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Приховають недоліки та підкреслять переваги плит вирівнювальні матеріали

Доволі часто виробники меблів, що працюють в економ-сегменті, мають таку прикрість, як відколи на плитних матеріалах, якими послуговуються, та їхні нерівності. Причини різні, але найчастіше низька якість плит є наслідком використання сирої або загалом низькосортної сировини. Втім, знайдено спосіб, як зарадити користувачам такими плитними матеріалами. На ринку тепер є продукти, які допоможуть меблярям та й самим виробникам деревних плит легко перетворити низькосортні матеріали на продукцію з вищою доданою вартістю.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Деталі прикрашають інтер’єр

Увага до деталей − це особливість кращих дизайнерів, і не тільки в меблевій промисловості. Часто саме деталі визначають загальне сприйняття продукту. Один із прикладів: правильно підібрані меблеві ручки можуть підкреслити чарівність меблевого виробу, а іноді й цілком змінити його вигляд.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фасади MDF: специфіка виробництва й переваги

Із кожним роком все більше дизайнерів інтер’єрів, професійних меблярів і поціновувачів якісних меблів на особистому досвіді переконуються, що створити ідеальний сучасний і стильний інтер’єр кухні не є нині проблемою. Кожен, хто прагне досконалого зовнішнього вигляду і високої якості меблів, віддає перевагу фарбованим і акриловим фасадам. Попри розмаїття пропозицій на ринку меблевих фасадів не кожне виробництво може похвалитися якісним продуктом, виготовленим із дотриманням всіх необхідних технологічних етапів та вимог. А от у компанії «KRONAS» є власне виробництво фарбованих фасадів із повним технологічним циклом.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Персоналізуйте інтер’єр

Продовжуємо розповідь про цьогорічні інтер’єрні тренди, котрі є чітким орієнтиром і для виробників меблів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Ігноруйте тенденції

Знатися в інтер’єних тенденціях - що входить у моду, що втрачає свої позиції – необхідність не тільки для дизайнерів інтер’єрів, а не меншою мірою й для предметних дизайнерів і, звісно ж, меблярів. Знатися навіть для того, аби ними нехтувати. Отже, що нині в тренді, а що стає «вчорашнім днем».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Продукцію виробників плитних матеріалів дизайнерам і меблярам треба знати, як свої п’ять пальців

Практично всі сучасні меблі виготовлені з ЛДСП. Виняток становлять лише елітні моделі з натурального дерева та ексклюзивні шпонировані меблі.

ДСП виготовляються, як відомо, у формі великогабаритного прямокутника  у кількох типових розмірах.

       Нижче наведені відомі стандарти популярних компаній, що випускають ламіновані плити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Скільки натуральності в натуральних меблевих тканинах

         Початок XXI століття ознаменувався прагненням домагатися здорового спосібу життя, частиною якого стала потреба натуральності - в продуктах харчування, інтер’єрах, меблях, одязі. Стало престижно користуватися натуральними тканинами. Однак більшість користувачів ними навіть не здогадується, що склад натуральних тканин не так уже й натуральний.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тенденції облаштування офісів, які повинні знати меблярі

«Комфортність робочих місць» не є секретною концепцією і вже багато років залишається актуальною. Проте, колись дисконтована як примха чи тренд, останнім часом ця потреба вкоренилося в бізнес-стратегіях і для малих, і для крупних компаній, які працюють в різних галузях. Меблярі мають бути в курсі таких стратегій й оперативно на них реагувати своєю продукцією.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Економічний ефект від заборони виведення кругляка.

Білоруський досвід

На наявних у Білорусі лісосировинних ресурсах повинні заробляти місцеві виробники, а не перекупники й зарубіжні конкуренти – справедливо вирішили сусіди. Тим більше, що  переробка деревини всередині країни дозволяє поставляти на експорт продукцію з більш високою доданою вартістю. Саме з цією метою в деревообробній галузі Білорусі проведена модернізація, створені нові переробні потужності, що дозволяють забезпечувати ефективну, безвідходну й глибоку переробку деревини.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал