Стилі дизайну сучасного офісу

      Ми вже багато писали про стилі кухонного інтер᾿єру, вивчали їх багатогранність, різноманітність і залежність від географічного положення. Тепер настала черга офісних приміщень, де ми поговоримо про стилях в їхньому дизайні та особливостях облаштування, що буде хорошим орієнтиром для меблевиробників.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чи доречні пластикові меблі на кухні?

 

     Найпростіше сказати, що пластику не місце на кухні. Але насправді без цього матеріалу сучасна кухня практично не обходиться, починаючи з кухонних фасадів, які ним нерідко опоряджуються.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби простої не були збиткові

      Простої бувають у всіх - як у великих, так і в малих підприємств. Є один спосіб боротьби з цією прикрістю, який відразу пригадується. І який, часто використовують якраз підприємства, що крупніші. Але він не завжди ефективний. Йдеться про виробництво на склад.

     Звичайно, якщо ваше виробництво тільки так і працює - це просто супер. Але є величезна різниця між виробництвом на склад, коли це ваша бізнес-модель, і заповненням простоїв при переважно незамовному виробництві. В цьому випадку, неминуче створюються неліквідні залишки на складах, плюс це - вкладення оборотних коштів, яких завжди не вистачає. Набагато краще виробляти те, що відразу купується.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Онлайн підсилюйте офлайн-продажами

        Як продавцям меблів стартувати без залучення інвестицій, знайти свого покупця в ніші, вже зайнятій великими компаніями, задавати тренди ринку й нарощувати обороти кратно щороку? Рецептом успіху ділиться засновник і генеральний директор компанії «divan» Антон Макаров.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Передноворічний ажіотаж потрібно по-максимуму використовувати для бізнес-вигоди

      Генеральний директор «SEO-studio.ua» Віталій Цуд радить, як підготувати сайт до новорічних продажів, аби реалізувати залишки, скористатися зрослим купівельним попитом, просунути свій сайт у пошуковій видачі

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Авторські меблі: секрети попиту

      Меблі масового виробництва давно використовується власниками будинків, що не бажають витрачати кошти на придбання вишуканих, елегантних гарнітурів. Авторські меблі вирізняється своєю оригінальністю, індивідуальним підходом до справи, а також новизною ідеї.Майстер, який виготовляє такі предмети, реалізує свою задумку й вкладає в неї душу, саме тому вироби виходять якісними, оригінальними та красивими.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інноваційна фурнітура для створення якісних меблів

Що демонстрував «Hettich» на цьогорічних виставках

 

          Демонстрував як уже добре зарекомендовані продукти, так й інноваційні розробки компанії для виробників меблів для традиційних домашніх зон: кухні, передпокою, вітальні, ванної кімнати та спальні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інстаграм як інструмент продажів

Улітку в Інстаграме був зареєстрований мільярдний користувач, адже Інстаграм став серйозним майданчиком для просування своєї справи і справжнім бізнес-інструментом.

      Про те, як ним користуватися й збільшити прибутки за допомогою блогу, займаючи при цьому абсолютно будь-яку нішу, розповідає Маргарита Билініна - брендстратег, експерт в темі масових комунікацій, digital-маркетингу й персонального брендінгу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дизайн повинен мати «предків»

          У рамках київської осінньої меблевої виставки відомий український дизайнер Віталій Івахов провів майстер-клас, розповідаючи не тільки, як треба проектувати меблі, а як він їх сам проектує. Розповів на прикладі співпраці з відомим виробником м’якких меблів – компанією «Елізабет де ла Вега».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Конкуренція, яка лякає тільки слабких

У вітчизняному меблярському середовищі переважно занепокоєне очікування заявленого на наступний рік приходу на український ринок світового меблевого гіганту – шведського концерну «ІКЕА». Втім, як відомо, не такий страшний чорт, як його малюють. У цьому переконує й ветеран шведської компанії, авторитетний експерт меблевої галузі Леннарт Дальгрен в інтерв’ю, яке він дав, коли «ІКЕА» почала експансію на російський ринок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал