Актуальні для нинішнього часу кольори, спроектовані на психотипи людей

       Колір у проекті – чи то архітектурному, чи інтер᾿єрному, чи предметного дизайну - питання настільки об᾿ємне й неоднозначне, що в одній статті не можна обійняти неосяжного. Але можна спробувати хоча б «навести фокус» на деякі аспекти цієї бездонної теми. У цьому нам допоможуть матеріали доповіді, презентованої в кінці минулого року в Мілані фахівцями голландського дослідницького центру «Global Aesthetic Centre», який вже 15 років займається аналізом і прогнозуванням трендів в кольорах для інтер᾿єрного проекту й архітектури в світовому масштабі, а існує вже чверть століття. Його учасники знайшли цікаві інструменти для аналізу, за допомогою яких можна вивести якусь загальну формулу, виходячи ... з психотипу людини. Причому обов᾿язково в прив᾿язці до актуальної ситуації, яку переживає сучасний світ, що допомогло визначити деякі кольори й модні палітри останнього часу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Ванна- 2019: нові технології, матеріали й стандарти

      Інтер᾿єрна мода з року в рік зазнає революційних змін, що стосуються не тільки меблів, але і найменших інженерних і архітектурних деталей. Разом із предметами інтер᾿єру й освітленням змінюється сантехніка, зокрема зміни відбуваються у функціоналі та образі душової кімнати. Вона стає зручнішою. В дизайнерські вирішення для душових активно впроваджуються нові технології, матеріали й стандарти. Які ж зміни чекають сучасну душову кімнату в новому році? Ось що з цього приводу кажуть експерти швейцарської  компанії «Geberit», визначаючи п᾿ять  основних тенденцій, які ми побачимо в проектах душових найближчим часом.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Часто кухню вибирають за зовнішністю

     МДФ+пластик чи МДФ фарбований?

    Саме фасади формують загальний стиль і привабливість інтер᾿єру кухонного приміщення. Але незважаючи на широкий вибір матеріалів для фасадної частини кухні, на піку популярності в середній ціновій категорії продовжують залишатися МДФ+пластик та МДФ фарбований. Отже про те, яка кухня краща «пластик» або МДФ фарбований?  До продавців меблів із цим запитанням звертаються в салонах практично кожен день. По суті, питання звучить не зовсім коректно, тому що і в тому і в іншому випадку основою фасаду є МДФ.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інстаграм у ролі продавця

     Влітку минулого року в Інстаграмі був зареєстрований мільярдний користувач. Інстаграм став серйозним майданчиком для просування своєї справи й справжнім бізнес-інструментом.

     Про те, як ним користуватися і збільшити прибутки за допомогою блогу, займаючи при цьому абсолютно будь-яку нішу, розповідає Маргарита Билініна - брендстратег, експерт у темі масових комунікацій, digital-маркетингу та персонального брендінгу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Світове меблярство в цілому почувається добре

        Незважаючи на зростання світового виробництва і міжнародної торгівлі меблями, довгострокові стратегії меблевиків повинні враховувати нестабільну торгову й тарифну політику великих держав.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стилі дизайну сучасного офісу

Стиль офісу в залежності від роду діяльності компанії

 Стиль офісу може залежати і від роду діяльності компанії. У відповідності з вектором роботи і розробляється дизайн:

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стилі дизайну сучасного офісу

     Японський стиль

    Американський і європейські стилі в дизайні офісного простору не єдині, існує ще і японський стиль.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стилі дизайну сучасного офісу

Офіси ліберальної Європи

Європейський офіс відрізняється від прагматичного американського тим, що він не настільки строгий і прагматичний.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стилі дизайну сучасного офісу

  Стиль «Манхеттен»    

  Ви напевно бачили в американських фільмах суворі, ділові без ноток фамільярності офіси, які придушували своєю безкомпромісністю й «діловитістю». Саме такий образ повністю розкриває американський стиль у дизайні офісів. Одним подобається такий стиль, а інші, навпаки, сприймають його негативно.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стилі дизайну сучасного офісу

      Ми вже багато писали про стилі кухонного інтер᾿єру, вивчали їх багатогранність, різноманітність і залежність від географічного положення. Тепер настала черга офісних приміщень, де ми поговоримо про стилях в їхньому дизайні та особливостях облаштування, що буде хорошим орієнтиром для меблевиробників.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал