Меблярі, готуйтеся до нових вимог оподаткування

Нещодавно Верховна Рада ратифікувала Багатосторонню конвенцію (MLI) щодо виконання заходів, котрі стосуються двосторонніх угод про оподаткування. Її мета - протидіяти розмиванню податкової бази й виведенню прибутків із-під оподаткування Цей документ ще повинен підписати президент, а потім у бізнесу буде три місяці до набуття ним чинності. Однак юристи радять готуватися до майбутніх змін уже зараз тим компаніям, зокрема й меблевим, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, мають свої торгові представництва за рубежем.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Цьогорічні перспективи ринку мʼяких меблів

       Прогноз експертів загалом втішний. Їхні висновки, що базуються на статистичній та звітній інформації з подальшим ретельним аналізом даних, допоможуть виробникам такої продукції оперативно підлаштовуватися під актуальні ринкові тенденції.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тісна співпраця забудовників із меблярами й дизайнерами – тренд, який вже стукає в наші двері

Українські  меблярі, маючи за приклад українсько-ізраїльський проект поквартирного вмеблювання ізраїльських новобудов українськими меблями, про що ми нещодавно докладно писали, мають намір, що називається, прищепити його й на українському грунті. І першим кроком на цьому шляху було проведення з ініціативи Української асоціації меблярів панельної дискусії на цю тему, до участі в якій, крім меблевиків, запросили архітекторів та дизайнерів, забудовників та девелоперів.  Пропонуємо їхні міркування з цього приводу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вчіться на помилках інших

      Найслабше місце в українській стартап-індустрії - це невміння продавати. Втім, цим грішать не тільки товаровиробники-початківці, а й ті, хто вважає себе вже досвідченим бізнесменом. Багато таких, у кого продажі – слабке місце, і в меблярстві.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Актуальні для нинішнього часу кольори, спроектовані на психотипи людей

       Продовження

      Колір у дизайн-проекті. У попередній публікації ми почали розглядати цю бездонну тему на підставі методу, запропонованого голландським дослідним центром «Global Aesthetic Centre». Продовжуємо розповідь про визначення кольору року.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Актуальні для нинішнього часу кольори, спроектовані на психотипи людей

       Колір у проекті – чи то архітектурному, чи інтер᾿єрному, чи предметного дизайну - питання настільки об᾿ємне й неоднозначне, що в одній статті не можна обійняти неосяжного. Але можна спробувати хоча б «навести фокус» на деякі аспекти цієї бездонної теми. У цьому нам допоможуть матеріали доповіді, презентованої в кінці минулого року в Мілані фахівцями голландського дослідницького центру «Global Aesthetic Centre», який вже 15 років займається аналізом і прогнозуванням трендів в кольорах для інтер᾿єрного проекту й архітектури в світовому масштабі, а існує вже чверть століття. Його учасники знайшли цікаві інструменти для аналізу, за допомогою яких можна вивести якусь загальну формулу, виходячи ... з психотипу людини. Причому обов᾿язково в прив᾿язці до актуальної ситуації, яку переживає сучасний світ, що допомогло визначити деякі кольори й модні палітри останнього часу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Ванна- 2019: нові технології, матеріали й стандарти

      Інтер᾿єрна мода з року в рік зазнає революційних змін, що стосуються не тільки меблів, але і найменших інженерних і архітектурних деталей. Разом із предметами інтер᾿єру й освітленням змінюється сантехніка, зокрема зміни відбуваються у функціоналі та образі душової кімнати. Вона стає зручнішою. В дизайнерські вирішення для душових активно впроваджуються нові технології, матеріали й стандарти. Які ж зміни чекають сучасну душову кімнату в новому році? Ось що з цього приводу кажуть експерти швейцарської  компанії «Geberit», визначаючи п᾿ять  основних тенденцій, які ми побачимо в проектах душових найближчим часом.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Часто кухню вибирають за зовнішністю

     МДФ+пластик чи МДФ фарбований?

    Саме фасади формують загальний стиль і привабливість інтер᾿єру кухонного приміщення. Але незважаючи на широкий вибір матеріалів для фасадної частини кухні, на піку популярності в середній ціновій категорії продовжують залишатися МДФ+пластик та МДФ фарбований. Отже про те, яка кухня краща «пластик» або МДФ фарбований?  До продавців меблів із цим запитанням звертаються в салонах практично кожен день. По суті, питання звучить не зовсім коректно, тому що і в тому і в іншому випадку основою фасаду є МДФ.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інстаграм у ролі продавця

     Влітку минулого року в Інстаграмі був зареєстрований мільярдний користувач. Інстаграм став серйозним майданчиком для просування своєї справи й справжнім бізнес-інструментом.

     Про те, як ним користуватися і збільшити прибутки за допомогою блогу, займаючи при цьому абсолютно будь-яку нішу, розповідає Маргарита Билініна - брендстратег, експерт у темі масових комунікацій, digital-маркетингу та персонального брендінгу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Світове меблярство в цілому почувається добре

        Незважаючи на зростання світового виробництва і міжнародної торгівлі меблями, довгострокові стратегії меблевиків повинні враховувати нестабільну торгову й тарифну політику великих держав.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал