Нульовий шов при крайколичкуванні – вже не мрія, а реальність

      Про можливості лазерного або безшовного крайколичкування вже знають багато меблевиків. Але тривалий час застосування цієї передової технології стримувала відсутність на нашому ринку спеціальних крайкових матеріалів. Крайки з функціональним шаром виробляють лише кілька європейських компаній, та й то в основному під замовлення. А значить, надходження замовленої крайки треба досить довго чекати,  до того ж мінімальна партія зовсім не означає, що йдеться про мінімальний обсяг.

      Є така крайка (у кільканадцяти декорах) в українських дилерів відомого німецького виробника – компанії «Döllken».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Інтелектуальні світильники для «розумних» меблів

У сучасному меблярстві  освітлення  стає звичною складовою меблевих конструкцій. Відіграє воно двояку функцію: пряму – освітлення (для зручності користування затемненими зонами, найчастіше внутрішніми, але не тільки, бо в кухонних меблях світильники більшою мірою освітлюють зовнішні робочі поверхні кухні) й декоративну – підсвічування з метою створення певного інтер’єрного настрою.

З недавніх пір з’явилося поняття «розумні», або «інтелектуальні» меблі. Найчастіше під такими розуміються ті, в котрих використані вбудовані функціональні вузли або прилади, котрі мають сенсорні або бездротові (пультові) можливості керування ними, так само, як і автоматичні, саморегулюючі можливості. І системи меблевого освітлення (підсвічування) теж «підтягуються» до потреб «розумних» меблів. Компанія «MiLight», чиї пропозиції меблярам були продемонстровані на весняні галузевій виставці, має  в своєму арсеналі цілий ряд засобів «інтелектуального» освітлення. Які є підстави називати його так, розповів Олександр Юрченко, офіційний представник китайської компанії-виробника цих систем.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортна платформа УАМ турбується про експорт для всіх

Розмова з Дмитром Патісом, співвласником компанії «Ескада-М», вийшла рамки розповіді лише про неї, й тòму є цілком вмотивоване й логічне пояснення: Дмитро очолює експортну платформу Української асоціації меблевиків, тож активно й дієво переймається тим, аби розсунути експортні горизонти для всіх членів Асоціації, що стане успішним розвитком і утвердженням на світовому ринку вітчизняної меблевої галузі загалом, бо вона справді має для того хороший потенціал.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Працювати на зовнішні ринки здатна потужна, стабільна компанія

Досвід успішних компаній – це своєрідний посібник  не тільки для тих, хто тільки розпочинає для шлях у меблевому підприємництві, а й для колег бувалих – щось цінне для себе все одно знайдеш. До числа таких компаній по праву належить і харківська компанія «Instyle», виробник висококласних кухонь. Черговим виявом її успішності стала участь у цьогорічній престижній міжнародній виставці в Ганновері «Іmm Cologne», про що ми розповідали в першій частині нашої розмови з директором «Instyle» Романом Сидоренком. У пропонованій нині другій частині ми з ним говорили про успішність компанії в експортному напрямку її діяльності.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Удосконалюйте свої продажі

Нині для меблевого бізнесу не так складно щось виробити, як продати вироблене. Ті компанії, що мають свої торгові точки, вже відчувають, що їх випереджають інтернет-продажі. Тож пробують й собі обзавестись інтернет- магазином або принаймні надати сайту компанії функцій продавця. Втім, і самі  інтернет-магазини постійно вдосконалюються, збагачуються все новими, просунутішими функціями. Якраз  про них ця наша інформація, котра буде для вас, сподіваємось, не лише пізнавальною, а й корисною в практичній площині.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інструмент «LEUCO» – це європейська якість деревообробки в українських реаліях

Тема деревообробного інструментарію може бути не тільки технічною, технологічною, а й світоглядною, філософською, що підтверджує розмова із Максимом Латком, директором компанії «Лойко Україна», українського представництва всесвітньо відомого німецького виробника широкого спектра пристроїв для оброблення різних матеріалів.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

«Розумні» меблі тіснять традиційні

       Згідно з дослідженням, проведеним минулого року, світовий ринок «розумних» меблів звиросте до 2026 року на 21,8% і становитиме  794,8 млн. доларів. Таке зростання тісно повʼязане із загальною тенденцією автоматизації житлового та офісного простору. Часто під поняттям «розумні меблі» прозуміють меблі, оснащені механізмами трансформації для зміни їхніх форм, розмірів чи призначення. Але поняття «розумні меблі» значно ширше й, можна сказати, глибше, можливість трансформуватися  - лише одна із їхніх ознак.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стає модним готувати на вишуканих кухнях

       До таких кухонь, безсумнівно, належить також інноваційна модель Grangusto від неймовірно талановитого й іменитого французького дизайнера Марка Садлера, яку він створив для італійської компанії «Riva 1920» і яка стала голосною премʼєрою минулого року в світі найпомітніших меблевих досягнень.

      Ми розповідаємо й показуємо її, аби українські меблярі були в курсі світових трендів і рівняли свої вироби на творіння світових авторитетів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортні шляхи можуть бути геть непередбачуваними

Як шляхи Господні несповідимі, так і шляхи експортні. У цьому ми ще раз переконалися, коли експортну історію своєї компанії «Varenycia Manufacture» розповів її власник Андрій Варениця.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблярі, готуйтеся до нових вимог оподаткування

Нещодавно Верховна Рада ратифікувала Багатосторонню конвенцію (MLI) щодо виконання заходів, котрі стосуються двосторонніх угод про оподаткування. Її мета - протидіяти розмиванню податкової бази й виведенню прибутків із-під оподаткування Цей документ ще повинен підписати президент, а потім у бізнесу буде три місяці до набуття ним чинності. Однак юристи радять готуватися до майбутніх змін уже зараз тим компаніям, зокрема й меблевим, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, мають свої торгові представництва за рубежем.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал