Конкуренція, яка лякає тільки слабких

У вітчизняному меблярському середовищі переважно занепокоєне очікування заявленого на наступний рік приходу на український ринок світового меблевого гіганту – шведського концерну «ІКЕА». Втім, як відомо, не такий страшний чорт, як його малюють. У цьому переконує й ветеран шведської компанії, авторитетний експерт меблевої галузі Леннарт Дальгрен в інтерв’ю, яке він дав, коли «ІКЕА» почала експансію на російський ринок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Який меблевий кондуктор вибрати?

        Процес складання корпусних меблів передбачає розмітки й свердління технологічних отворів. Для свердлильних операцій використовують меблевий кондуктор, виконаний у вигляді планки з декількома гільзами. Інструмент прикладають до потрібної деталі, свердло вставляють в гільзу, а потім роблять дірки. Шаблон може застосовуватися навіть для свердління отворів в крайках ДСП - його свердло не зіпсує форму й зовнішній вигляд деталей.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Модульність м’яких меблів – нині провідний тренд

      У різні часи люди вважали за краще м’які меблі різних форм, розмірів і конструкцій. Всього за останнє десятиліття переваги споживачів змінювалися від сміливого авангарду до стриманої класики. І хоча сьогодні класика в меблевому стилі є незаперечним лідером, конструкції сучасних меблів все ще дивують.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вигідна вторинність

Поролон вторинного спінювання та його застосування в меблярстві

       Наповнювачі можна назвати визначальними матеріалами для м’яких меблів, зокрема матраців, адже вони визначають не тільки якість готового виробу загалом, а і його ортопедичні властивості. Можна сказати, що багатоваріантність м’яких меблів забезпечується передусім якраз різноманіттям наповнювачів, які пропонує ринок цих матеріалів. Помітним гравцем на вітчизняному ринку є білоцерківська компанія «МКФ».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Елізабет» - королева диванів

Може, звучатиме й дещо високопарно, але свою місію столична компанія «Елізабет де ла Вега» бачить у формуванні в користувачів її меблями гарного смаку, в створенні позитивного іміджу вітчизняної меблевої індустрії. Про це ми довідалися під час розмови з її директором Антоном Бестаєвим.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Так зреагував на меблеву моду італійський бренд «Baxter»

        Італійський бренд «Baxter» тонко відчуває й миттєво реагує на моду. Його осінній каталог, який представляє сценографію 2019 року, вийшов в новій палітрі. Акцент як і раніше зроблений на графіку і впізнавані форми mid-century modern, але кварцові та бірюзові відтінки змінили арктичний блакитний, темно-синій, гірчичний, бордовий і сірий.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

У російському Байкалі риба, в українському - шпон

      При слові «Байкал» українським меблярам навряд чи згадується передусім відоме російське озеро – перед їхніми очима постане добротний шпон, адже «Байкал» - знана в галузі компанія, яка може запропонувати будь-який шпон для будь-яких меблевиробних потреб. «Кращих знавців шпону, ніж у «Байкалі», справжніх експертів у тій темі не знайти», -  неодноразово чув від виробників меблів, тож  врешті поспілкувався з ними – Олександром Горбунцовим та Сергієм Яценком.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Синхронізований пластик найкращим чином імітує натуральність

Дизайнери всього світу високо цінують не тільки декор меблевої поверхні, але і його фактуру. Саме тому з’явилася технологія виробництва так званих синхронізованих поверхонь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

DIPLOS: нове проектне рішення для дизайну інтер’єрів від Abet Laminati (Італія)

Спільними зусиллями дві компанії створили колекцію панелей та поверхонь, які доповнюють одна одну за декором і текстурою. DIPLOS – це поєднання кольорів, інноваційних поверхонь, тактильних та візуальних ефектів, що надає вичерпні стильні рішення тим проектувальним бюро, архітекторам та дизайнерам, котрим важливі якість, краса, довершеність та надійність.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

AIR — ШЕДЕВР КОМПАКТНОСТІ В ДИЗАЙНІ

ЛЕГКІСТЬ ТА НЕВИДИМІСТЬ

Відома своїми інноваціями, італійська компанія Sаlice, представником якої в Україні є компанія Hafele, знову здивувала творчим підходом до звичайних речей

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал