Металеві меблі: перетворюючи комфорт на моду

Про металеві меблі говорять нечасто. Мабуть, тому, що їхня частка в загальному обсязі меблевої продукції незначна. Але не згадати не можна. Про методи виготовлення, сфери застосування, стилі металевих меблів розповідає Луана Камелі, представник італійської компанії «Talenti», що спеціалізується на виробництві такої продукції.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Етикетки як свідчення культури виробництва

Окрім комплектуючих, фурнітури та інших елементів, сучасне виробництво меблів потребує і значної кількості допоміжних матеріалів, серед яких – етикетки. Про різновиди і призначення цієї продукції нам розповів представник компанії «Сансіпіем» Василь Герасимчук.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Композиційні матеріали

Про ринок, інновації й екологічність

На сучасному етапі функціонування деревообробної промисловості ринок деревних композиційних матеріалів розвивається динамічно. І хоча це не означає, що постійно з’являються нові виробники чи щороку розробляють нові види продукції, тенденції до вдосконалення технологій їхнього виготовлення таки є. Які саме, розповіли науковці Національного лісотехнічного університету (НЛТУ) України.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

BedUp: велике ліжко для маленької квартири

Маленька квартира не повинна виглядати, як некомфортна комора, переконані дизайнери і, залучивши фантазію та інженерні рішення, створили затишну і стильну домівку.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Умієш приготувати – вмій і подати

В Європейській школі дизайну навчають не тільки дизайнерській професії, а й умінню її монетизувати

Cтолична Європейська школа дизайну готує фахівців кількох напрямків, у тому числі дизайну інтерʼєрів. Складовою його частиною є меблевий дизайн, котрий цікавить наше видання. Саме тому про дизайн інтерʼєрів ми розмовдяємо з керуючим директором цього закладу Оленою Шестопаль, котра до того ж є й одним із фундаторів школи.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експорт-імпорт-2014

Де й скільки меблів продавала й купувала Україна

Перед тим, як рушити уперед, не зайве озирнутися назад: що відбувалося на вітчизняному ринку торік, який експортний потенціал нашої галузі; яка імпортна складова конкуренції на ринку. Своїм бачення меблевої галузі, оперуючи даними статистики, поділився на зустрічі Кайдзен Клубу УАМ Павло Пісной, практикуючий експерт в галузі міжнародної торгівлі, митної справи й транспортної логістики, заслужений митник України. Пропонуємо виклад його виступу.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал