«ЗОЛОТЕ РУНО»: інструменти й технології для високої культури обробки матеріалів

Є в столиці компанія-виробник шліфувального та різального інструменту, котра продає не просто інструмент, а досконалу технологію його використання. І технологія ця максимально відповідає потребам замовника, пристосована до його обладнання й при цьому високопродуктивна і високоефективна. Саме тому постійними замовниками компанії є сотні вітчизняних підприємств, котрі їй довіряють. Деякі вже з десяток років –відтоді, як виробництво ще під брендом «Гермес-Юкрейн» вийшло на ринок України. Нині, після ребрендингу, це – компанія «ЗОЛОТЕ РУНО».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Raumplus» – безмежні можливості для творчості

Пройшовши кілька етапів розвитку, німецька компанія «Raumplus» досягла високого рівня якості і технологічності продукції. Відтоді вона – не просто виробник розсувних систем. Нині «Raumplus» налагодила постійний діалог з провідними європейськими дизайнерами, вивчає світові тенденції, і надалі виводить на світовий ринок нові види продукції. Інноваційні розробки завжди відповідають вимогам сьогодення. Хочемо згадати і продемонструвати найактуальніші види розсувних систем, аби читач розумів, що продукція «Raumplus» розширює його можливості і формує простір для творчих ідей.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проектування й розрахунок вартості кухонь через інтернет

Компанія «PRODBOARD» – український розробник унікального сервісу для продажу серійної продукції, пропонує меблевим підприємствам, зокрема, онлайн-калькулятор для проектування й розрахунку вартості кухонних меблів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фурнітура – італійська, споживачі – українські

Дотримуючись засад інноваційності, компанія «Italiana Ferramenta» запропонувала чергові новинки з незмінно високою якістю, функціональністю, а головне – оригінальним дизайном, уже доступні українським покупцям.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стіл, який і зігріє, й охолодить

Колекцію меблів, які здатні підвищувати і знижувати температуру повітря в приміщенні, представили на міжнародному салоні «Milan-2015» архітектор та інженер Рафаель Менард і дизайнер Жан-Себастян Лагранж.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Декорувати фасади можна й м’якими плитками

М’яка 3D-плитка, котру пропонує ринку одеська компанія «GS Artifact», більшою мірою інтер’єрного призначення – для декорування стінових панелей. Однак зацікавить вона і тих, хто виготовляє міжкімнатні перегородки, гардеробні, шафи-купе – для декорування фасадних площин. Але якщо творчо підійти до справи, то плиткою GS можна декорувати невеликі за площею меблеві фасади, барні стійки, а також ліжкові узголів’я.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Андрій Мельников: Девіз меблевого інвестиційного саміту: виробляти – дешевше, продавати – більше

У жовтні 2015 року вперше під час виставок «Меблеві технології, комплектуючі, текстиль» та «Design. Living. Tendency» компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» організувала спеціалізований інвестиційний саміт. Мета цього масштабного ділового заходу – обговорення в практичній площині актуальних проблем виробництва й реалізації меблевої продукції й пошук прийнятних варіантів їхнього вирішення. До участі в саміті були запрошені представники профільних торговельних центрів, власники комерційної нерухомості, оператори інтернет-торгівлі, виробники й постачальники, а також матеріалів і комплектуючих для них, предметів інтер’єру, освітлення й декору, керівники і топ-менеджери профільних компаній, архітектори. Докладніше про цей захід із розвитку вітчизняного меблевого бізнесу нам розповів його куратор Андрій Мельников.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інна Ізмайлова: «Про верстати «Felder» знає кожен деревообробник в Україні»

Компанія «Фельдер Груп Україна» вже десять років продає на ринку України деревообробні верстати знаного австрійського виробника – компанії «Felder Group». 10-літній ювілей – привід, аби підбити підсумки роботи і поговорити про майбутнє компанії. Про це нам розповідає керівник «Фельдер Груп Україна» Інна Ізмайлова.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Володимир Тісногуз: «Наша експортна продукція – з найкращого в Європі дуба»

Нещодавно під час київської виставки мимоволі став свідком розмови між меблярами, які бідкалися з приводу того, що важко налагодити експорт меблів у Європу. І це спонукало мене знайти компанію, якій вдається успішно продавати за кордоном власну продукції. Як українські меблярі знаходять стежки на європейські ринки, повідає Володимир Тісногуз, співвласник компанії «ПАТ Руськополянський меблевий комбінат», яка не перший рік активно продає за кордон прості й звичайні меблеві вироби – стільці та столи.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Металеві меблі: перетворюючи комфорт на моду

Про металеві меблі говорять нечасто. Мабуть, тому, що їхня частка в загальному обсязі меблевої продукції незначна. Але не згадати не можна. Про методи виготовлення, сфери застосування, стилі металевих меблів розповідає Луана Камелі, представник італійської компанії «Talenti», що спеціалізується на виробництві такої продукції.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал