Меблі з палет

Столичним дизайнерам Студії інтер’єрних рішень «Zamok» практичної креативності не позичати, свідченням чому може бути створена ними колекція універсальних меблів Pallet Line. «Палетна» – бо ідейна основа меблевих предметів цієї колекції, а також оригінальних інтер’єрних аксесуарів – звичайнісінька європалета, тобто дерев’яний піддон.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Новий стиль»: максимум комфорту й ергономічності

Харківська компанія «Новий стиль» як провідний вітчизняний виробник офісних меблів щоразу демонструє цікаві новинки. Серію офісних меблів MEGAN презентує Ольга Маслакова, провідний фахівець з управління асортиментом компанії.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Войцех Пілка: «GTV» і надалі активно працюватиме на українському ринку»

Компанія «GTV» нині є потужним виробником меблевої фурнітури і комплектуючих і посідає провідні позиції не лише на польському, а й на міжнародному ринку. Щоразу зростає зацікавленість продукцією цього виробника і в Україні. Особливо привабливим для українських меблевиків є оптимальне співвідношення ціни й якості на вироби під маркою «GTV». Про нинішню діяльність компанії, плани і перспективи роботи в Україні розповів її власник Войцех Пілка.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Швейне обладнання. Від звичайного до програмованого

Про професійне швейне обладнання розповідає регіональний представник компанії «Ротонді Укр» Сергій Колесник.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Комплектуючі витонченого дизайну

Для виробництва завіс та інших комплектуючих «Salice» використовує сучасні матеріали, дотримуючись передових технологій та ексклюзивного дизайну.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Володимир Мойсеєнко: «Українська крайка незабаром переважатиме на ринку»

Україна поволі, але впевнено налагоджує нові виробництва основних матеріалів для продукування меблів: у Нововолинську ввели в експлуатацію завод ДСП, згодом у Коростені почали виготовляти власну MDF, а в Миколаєві налагодили виробництво ПВХ-крайки. Із вітчизняним виробником крайкових матеріалів та його продукцією нас знайомить один із співвласників компанії «Kromag» Володимир Мойсеєнко.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Іван Гринчишин: Новітні склофасади - доступна довершеність краси і практичності

Склофасади компанії «Glass FASAD» із Калуша Івано-Франківської області надійні, безпечні і не мають недоліків, притаманних іншим видам фасадів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Марта Серветник: «Українські меблі й меблі з-за кордону – це різні рівні, але не якості, а сприйняття»

У надбанні українського декоративно-ужиткового мистецтва – чимало речей з елементами орнаменту. Найпопулярніші з них – гуцульські килими з домотканого шерстяного полотна, які використовували як хатній декор чи атрибут обрядових церемоній. Львівський дизайнер Марта Серветник застосовує їх інакше – вінтажними полотнами рослинного орнаменту подекуди із вкрапленням геометричних фігур вона створює проекти м’яких крісел різних стилістичних форм. Візерунок гуцульської верети/килиму ніколи не повторюється, що й робить меблі унікальними.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Юрій Кайгородцев: форму визначає не стиль, а її математична модель

Про використання параметричного дизайну у виробництві унікальних і трендових предметів меблів та інших елементів інтер’єру розповідає одним з піонерів параметричної методології проектування в Україні та співзасновником об’єднання «KARarchitects» Юрій Кайгородцев:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Hettich»: традиції та інновації

Андреас ГЕТТІХ, голова ради директорів «Hettich Holding GmbH & Co.oHG»:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал