Комплектуючі витонченого дизайну

Для виробництва завіс та інших комплектуючих «Salice» використовує сучасні матеріали, дотримуючись передових технологій та ексклюзивного дизайну.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Володимир Мойсеєнко: «Українська крайка незабаром переважатиме на ринку»

Україна поволі, але впевнено налагоджує нові виробництва основних матеріалів для продукування меблів: у Нововолинську ввели в експлуатацію завод ДСП, згодом у Коростені почали виготовляти власну MDF, а в Миколаєві налагодили виробництво ПВХ-крайки. Із вітчизняним виробником крайкових матеріалів та його продукцією нас знайомить один із співвласників компанії «Kromag» Володимир Мойсеєнко.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Іван Гринчишин: Новітні склофасади - доступна довершеність краси і практичності

Склофасади компанії «Glass FASAD» із Калуша Івано-Франківської області надійні, безпечні і не мають недоліків, притаманних іншим видам фасадів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Марта Серветник: «Українські меблі й меблі з-за кордону – це різні рівні, але не якості, а сприйняття»

У надбанні українського декоративно-ужиткового мистецтва – чимало речей з елементами орнаменту. Найпопулярніші з них – гуцульські килими з домотканого шерстяного полотна, які використовували як хатній декор чи атрибут обрядових церемоній. Львівський дизайнер Марта Серветник застосовує їх інакше – вінтажними полотнами рослинного орнаменту подекуди із вкрапленням геометричних фігур вона створює проекти м’яких крісел різних стилістичних форм. Візерунок гуцульської верети/килиму ніколи не повторюється, що й робить меблі унікальними.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Юрій Кайгородцев: форму визначає не стиль, а її математична модель

Про використання параметричного дизайну у виробництві унікальних і трендових предметів меблів та інших елементів інтер’єру розповідає одним з піонерів параметричної методології проектування в Україні та співзасновником об’єднання «KARarchitects» Юрій Кайгородцев:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Hettich»: традиції та інновації

Андреас ГЕТТІХ, голова ради директорів «Hettich Holding GmbH & Co.oHG»:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чи можуть бути «живими» фасади

Що криється за назвою «живі фасади»? Це – рухомі картинки, тобто відеофасади. Таку продукцію пропонує, зокрема, компанія «Мебельєр».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Нові віяння в італійській меблевій індустрії

Навіть меблева промисловість, незважаючи на консервативність і відданість багатовіковим традиціям, не спроможна нині встояти перед блискавичними змінами сучасної моди і стилю. Уподобання і запити людей змінюються щороку, а технології не стоять на місці, тож інколи швидкість їх розвитку перевершує фантазії пересічного споживача. Все це разом з дивовижним креативом дизайнерів і архітекторів створює цікавий ефект перегонів між технологіями і можливостями, які перекладають на голови меблевих фабрик і мануфактур виробники комплектуючих і матеріалів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«HARN»: якість, інноваційність і надійне обслуговування

Новітня система шухляд RITMA Cube, яку виводить на ринок цього року компанія «HARN», допоможе меблевикам швидко і без особливих зусиль виконати найвибагливіші побажання клієнта.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«REHAU»-МЕБЛІ – створи свій неповторний всесвіт

На початку березня в Києві відбулася визначна подія у сфері дизайну та інтер’єру – меблева виставка «Меблеві технології, комплектуючі, текстиль 2016». Компанія «REHAU» презентувала свої продуктові новинки з огляду на сучасні світові тенденції у виробництві меблів, а також запропонувала комплексні рішення для комфортного облаштування житлового простору.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал