Єдність асоціації як головний тренд з’їзду

23-й позачерговий з’їзд Української асоціації меблевиків відбувся у травні ц. р. Очікуваної інтриги чи чогось непередбачуваного не сталося. Порядок денний заходу розглядався за регламентом у спокійній, діловій обстановці. У підсумку все наразі залишається по-старому, хоча й при оновленому складі правління УАМ.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дитячі меблі «Cilek»

Меблі – це не лише предмет інтер’єру, який створює атмосферу і настрій у помешканні, а ще й важливий елемент домашнього побуту. Вони оточують людей скрізь – від якості й функціональності меблів залежить комфорт. А коли йдеться про дитячі меблі, обирати слід ще ретельніше. Фахівці турецької меблевої фабрики «Cilek» («Чілек») пропонують лише найкраще, а консультанти допоможуть вибрати оптимальний варіант для Вашої дитини.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«ЗОЛОТЕ РУНО»: інструменти й технології для високої культури обробки матеріалів

Є в столиці компанія-виробник шліфувального та різального інструменту, котра продає не просто інструмент, а досконалу технологію його використання. І технологія ця максимально відповідає потребам замовника, пристосована до його обладнання й при цьому високопродуктивна і високоефективна. Саме тому постійними замовниками компанії є сотні вітчизняних підприємств, котрі їй довіряють. Деякі вже з десяток років –відтоді, як виробництво ще під брендом «Гермес-Юкрейн» вийшло на ринок України. Нині, після ребрендингу, це – компанія «ЗОЛОТЕ РУНО».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Raumplus» – безмежні можливості для творчості

Пройшовши кілька етапів розвитку, німецька компанія «Raumplus» досягла високого рівня якості і технологічності продукції. Відтоді вона – не просто виробник розсувних систем. Нині «Raumplus» налагодила постійний діалог з провідними європейськими дизайнерами, вивчає світові тенденції, і надалі виводить на світовий ринок нові види продукції. Інноваційні розробки завжди відповідають вимогам сьогодення. Хочемо згадати і продемонструвати найактуальніші види розсувних систем, аби читач розумів, що продукція «Raumplus» розширює його можливості і формує простір для творчих ідей.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проектування й розрахунок вартості кухонь через інтернет

Компанія «PRODBOARD» – український розробник унікального сервісу для продажу серійної продукції, пропонує меблевим підприємствам, зокрема, онлайн-калькулятор для проектування й розрахунку вартості кухонних меблів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фурнітура – італійська, споживачі – українські

Дотримуючись засад інноваційності, компанія «Italiana Ferramenta» запропонувала чергові новинки з незмінно високою якістю, функціональністю, а головне – оригінальним дизайном, уже доступні українським покупцям.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стіл, який і зігріє, й охолодить

Колекцію меблів, які здатні підвищувати і знижувати температуру повітря в приміщенні, представили на міжнародному салоні «Milan-2015» архітектор та інженер Рафаель Менард і дизайнер Жан-Себастян Лагранж.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Декорувати фасади можна й м’якими плитками

М’яка 3D-плитка, котру пропонує ринку одеська компанія «GS Artifact», більшою мірою інтер’єрного призначення – для декорування стінових панелей. Однак зацікавить вона і тих, хто виготовляє міжкімнатні перегородки, гардеробні, шафи-купе – для декорування фасадних площин. Але якщо творчо підійти до справи, то плиткою GS можна декорувати невеликі за площею меблеві фасади, барні стійки, а також ліжкові узголів’я.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Андрій Мельников: Девіз меблевого інвестиційного саміту: виробляти – дешевше, продавати – більше

У жовтні 2015 року вперше під час виставок «Меблеві технології, комплектуючі, текстиль» та «Design. Living. Tendency» компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» організувала спеціалізований інвестиційний саміт. Мета цього масштабного ділового заходу – обговорення в практичній площині актуальних проблем виробництва й реалізації меблевої продукції й пошук прийнятних варіантів їхнього вирішення. До участі в саміті були запрошені представники профільних торговельних центрів, власники комерційної нерухомості, оператори інтернет-торгівлі, виробники й постачальники, а також матеріалів і комплектуючих для них, предметів інтер’єру, освітлення й декору, керівники і топ-менеджери профільних компаній, архітектори. Докладніше про цей захід із розвитку вітчизняного меблевого бізнесу нам розповів його куратор Андрій Мельников.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інна Ізмайлова: «Про верстати «Felder» знає кожен деревообробник в Україні»

Компанія «Фельдер Груп Україна» вже десять років продає на ринку України деревообробні верстати знаного австрійського виробника – компанії «Felder Group». 10-літній ювілей – привід, аби підбити підсумки роботи і поговорити про майбутнє компанії. Про це нам розповідає керівник «Фельдер Груп Україна» Інна Ізмайлова.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал