Торгувати, не працюючи на склад

Один із ефективних інструментів для успішного продажу меблів пропонує компанія «InnovaItalia». Йдеться про візуалізатор, який варто використовувати в магазинах і салонах меблів, передусім дилерських. Про цей програмний продукт та способи його застосування розповідає представник італійської компанії Валеріо Ді Лорето.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Смугасті шафи

Жалюзійні дверцята – це поєднання декорацій і функціональності

Не будемо гадати, чи в моді нині шафи із жалюзійними дверцятами – їх виготовляють, отже, попит вони мають. Такі вентильовані шафи годяться для приміщень громадського користування, наприклад, роздягалень у лазнях чи басейнах, пралень. Але чудово вони вписуються і в інтер’єри житлових приміщень, виконуючи подвійну роль – і функціональну (для вентилювання внутрішнього простору шафи), і декоративну. Дверцятами-жалюзі оснащують шафи для одягу в передпокоях, спальнях, гардеробних. Виготовляють жалюзійні фасади і для кухонних меблів. У Києві компанія «Woodmaker» виготовляє саме такі меблі, про що й розповів нам її представник Олександр Красноперов.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Абразивні матеріали на всі випадки шліфування

Окрему групу деревообробних інструментів становлять шліфувальні пристрої та абразивні матеріали для більшості з них. Розкажемо про продукцію двох виробників, яку можна знайти на вітчизняному ринку, про технічні й технологічні особливості окремих зразків такого інструменту чи абразивних матеріалів для нього.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Олена Листопад: «МERX» – бути №1!

Якщо вдатися до спортивної аналогії й уявити вітчизняний меблевий ринок боксерським рингом, то «МERX» виступає на ньому в найвищій ваговій категорії, через це й нелегко визначити для нього гідного суперника, – з такого порівняння почав розмову з директором напряму «Меблі для дому та офісу» компанії «МERX» Оленою Листопад, – То як би ви з позиції успішності «MERX» охарактеризували нинішній стан вітчизняного ринку?
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Флорентійська школа різьбярства на прикладі меблів Роберто Джованніні

Італійська компанія «Roberto Giovannini» названа на честь свого засновника й багаторічного лідера. Високопрофесійний майстер-червонодеревник й успішний бізнесмен із Флоренції Роберто Джованніні та його помічники виготовляють авторські меблі з натурального дерева, докладаючи чимало ручної праці, за що їхні вироби ще називають різьбленими. Про самого маестро Джованніні, його меблярську школу, історію створення окремих проектів нам розповів під час перебування в Україні комерційний директор італійської компанії Клаудіо Речепутті.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Шпон – це завжди модний одяг для меблів

Попри очевидні переваги й модні тренди на лакофарбове і плівкове опорядження плитних матеріалів, натуральний шпон є не лише престижним, а й незмінним у меблевій моді. Зазвичай у собівартості меблів він не становить високого відсотка, однак для покупця шпонування є важливим ціннісним показником виробу.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

У стиль «лофт», або Коли шпали і рейки пахнуть затишком і мистецтвом

Шпали з рейками – предмети, які аж ніяк не асоціюються з меблями. Чи не так? Проте креативні майстри зробили ці зазвичай грубі предмети привабливими навіть у меблевих конструкціях.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі без дефектів: система «Lamello» для маскування вад деревини

Швидко і надійно замаскувати природні дефекти дерев’яної заготовки для виробів із високоестетичними вимогами до снаги спеціальній системі швейцарського виробника новітніх технологій кріплення «Lamello».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Порцелянова кухонна плита: із фантастики – на справжню кухню

Підприємство «Top Porzelanik Barcelona» («ТРВ»), засноване іспанським концерном «Codifel», відоме однойменним порцеляновим плитним матеріалом. І хоча він не є абсолютною новинкою на ринку матеріалів, його продовжують позиціонувати як матеріал, який здійснив революцію в сфері виробництва робочих кухонних поверхонь. Про стільниці з цього композиційного матеріалу розповіла представник компанії-виробника Анжеліка Вагнер.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Клейка стрічка замість цвяхів, шурупів і скоб

Меблеві деталі з’єднують, окрім традиційних способів, за допомогою клейких стрічок, які розподіляють за групами і сферою використання. Які ж вони – клейкі стрічки спеціального призначення?
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал