У російському Байкалі риба, в українському - шпон

      При слові «Байкал» українським меблярам навряд чи згадується передусім відоме російське озеро – перед їхніми очима постане добротний шпон, адже «Байкал» - знана в галузі компанія, яка може запропонувати будь-який шпон для будь-яких меблевиробних потреб. «Кращих знавців шпону, ніж у «Байкалі», справжніх експертів у тій темі не знайти», -  неодноразово чув від виробників меблів, тож  врешті поспілкувався з ними – Олександром Горбунцовим та Сергієм Яценком.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Синхронізований пластик найкращим чином імітує натуральність

Дизайнери всього світу високо цінують не тільки декор меблевої поверхні, але і його фактуру. Саме тому з’явилася технологія виробництва так званих синхронізованих поверхонь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

DIPLOS: нове проектне рішення для дизайну інтер’єрів від Abet Laminati (Італія)

Спільними зусиллями дві компанії створили колекцію панелей та поверхонь, які доповнюють одна одну за декором і текстурою. DIPLOS – це поєднання кольорів, інноваційних поверхонь, тактильних та візуальних ефектів, що надає вичерпні стильні рішення тим проектувальним бюро, архітекторам та дизайнерам, котрим важливі якість, краса, довершеність та надійність.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

AIR — ШЕДЕВР КОМПАКТНОСТІ В ДИЗАЙНІ

ЛЕГКІСТЬ ТА НЕВИДИМІСТЬ

Відома своїми інноваціями, італійська компанія Sаlice, представником якої в Україні є компанія Hafele, знову здивувала творчим підходом до звичайних речей

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стільниці FAB: сучасний дизайн з європейською якістю

FAB − поєднання високої європейської якості та стильного сучасного дизайну.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проектуєте кухню? Одягніть костюм

            Компанія «Blum», мабуть, єдина із тих, хто працює на ринку фурнітури й комплектуючих для меблевиробництва, котра одягає меблярів у спеціальні костюми, що мають безпосереднє відношення для творення меблів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Розвінчування міфів про фанеру

       Фанера – давно й добре всім відомий матеріал. Втім і досі існують помилкові застереження, котрі заважають повною мірою їй належне. Оскільки є такі застереження й у меблярстві, ми вирішили надати слово тим, хто щоденно має справу з фанерою, використовуючи її для виробництва меблів. І перша з них Анна Пендюх, співвласниця студії «Butor System».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Із дрилі можна зробити й верстат

       Дриль - багатофункціональний і корисний інструмент, помічний навіть  на крупному виробництві, де основні деревообробні операції виконує значно серйозніша техніка. Втім, за допомогою спеціальних насадок можливості цього простого ручного інструменту можна значно розширити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ДЛЯ ВСІХ ЗАСТОСУВАНЬ, ЄДИНИЙ ПАРТНЕР

TAKA і WPR пропонують матеріали і технічні рішення для деревообробної та меблевої промисловості.

TAKA, лідер на ринку HMPUR (поліуретанових реактивних клеїв-розплавів), та асоційований партнер WPR, виробник обладнання для обгортання профілів та ламінації панелей; разом забезпечують компаніям галузі виробничу підтримку на всі 360°.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ОЕСЕ: ЕФЕКТ НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА

Лінійка натуральних ефектів OECE, розроблена для дизайну інтер'єру, відповідає новим тенденціям дизайну, де найпростіші матеріали поєднуються з найдосконалішими сполуками hi-tech, інтегруючи їх у заново відкриті простори і контексти. Підкріплений передовими технологіями, ніби замикаючи коло, сучасний дизайн прагне віднайти у  первозданній чистоті екологічні рішення, в першу чергу піклуючись про якість життя людини. Природні матеріали, деревина, з плином часу стають все менш доступними і навіть тепер починають сприйматись як вишукана екзотика розкішних модних інтер’єрів. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал