Удосконалюйте свої продажі

Нині для меблевого бізнесу не так складно щось виробити, як продати вироблене. Ті компанії, що мають свої торгові точки, вже відчувають, що їх випереджають інтернет-продажі. Тож пробують й собі обзавестись інтернет- магазином або принаймні надати сайту компанії функцій продавця. Втім, і самі  інтернет-магазини постійно вдосконалюються, збагачуються все новими, просунутішими функціями. Якраз  про них ця наша інформація, котра буде для вас, сподіваємось, не лише пізнавальною, а й корисною в практичній площині.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інструмент «LEUCO» – це європейська якість деревообробки в українських реаліях

Тема деревообробного інструментарію може бути не тільки технічною, технологічною, а й світоглядною, філософською, що підтверджує розмова із Максимом Латком, директором компанії «Лойко Україна», українського представництва всесвітньо відомого німецького виробника широкого спектра пристроїв для оброблення різних матеріалів.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

«Розумні» меблі тіснять традиційні

       Згідно з дослідженням, проведеним минулого року, світовий ринок «розумних» меблів звиросте до 2026 року на 21,8% і становитиме  794,8 млн. доларів. Таке зростання тісно повʼязане із загальною тенденцією автоматизації житлового та офісного простору. Часто під поняттям «розумні меблі» прозуміють меблі, оснащені механізмами трансформації для зміни їхніх форм, розмірів чи призначення. Але поняття «розумні меблі» значно ширше й, можна сказати, глибше, можливість трансформуватися  - лише одна із їхніх ознак.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стає модним готувати на вишуканих кухнях

       До таких кухонь, безсумнівно, належить також інноваційна модель Grangusto від неймовірно талановитого й іменитого французького дизайнера Марка Садлера, яку він створив для італійської компанії «Riva 1920» і яка стала голосною премʼєрою минулого року в світі найпомітніших меблевих досягнень.

      Ми розповідаємо й показуємо її, аби українські меблярі були в курсі світових трендів і рівняли свої вироби на творіння світових авторитетів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортні шляхи можуть бути геть непередбачуваними

Як шляхи Господні несповідимі, так і шляхи експортні. У цьому ми ще раз переконалися, коли експортну історію своєї компанії «Varenycia Manufacture» розповів її власник Андрій Варениця.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблярі, готуйтеся до нових вимог оподаткування

Нещодавно Верховна Рада ратифікувала Багатосторонню конвенцію (MLI) щодо виконання заходів, котрі стосуються двосторонніх угод про оподаткування. Її мета - протидіяти розмиванню податкової бази й виведенню прибутків із-під оподаткування Цей документ ще повинен підписати президент, а потім у бізнесу буде три місяці до набуття ним чинності. Однак юристи радять готуватися до майбутніх змін уже зараз тим компаніям, зокрема й меблевим, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, мають свої торгові представництва за рубежем.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Цьогорічні перспективи ринку мʼяких меблів

       Прогноз експертів загалом втішний. Їхні висновки, що базуються на статистичній та звітній інформації з подальшим ретельним аналізом даних, допоможуть виробникам такої продукції оперативно підлаштовуватися під актуальні ринкові тенденції.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тісна співпраця забудовників із меблярами й дизайнерами – тренд, який вже стукає в наші двері

Українські  меблярі, маючи за приклад українсько-ізраїльський проект поквартирного вмеблювання ізраїльських новобудов українськими меблями, про що ми нещодавно докладно писали, мають намір, що називається, прищепити його й на українському грунті. І першим кроком на цьому шляху було проведення з ініціативи Української асоціації меблярів панельної дискусії на цю тему, до участі в якій, крім меблевиків, запросили архітекторів та дизайнерів, забудовників та девелоперів.  Пропонуємо їхні міркування з цього приводу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вчіться на помилках інших

      Найслабше місце в українській стартап-індустрії - це невміння продавати. Втім, цим грішать не тільки товаровиробники-початківці, а й ті, хто вважає себе вже досвідченим бізнесменом. Багато таких, у кого продажі – слабке місце, і в меблярстві.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Актуальні для нинішнього часу кольори, спроектовані на психотипи людей

       Продовження

      Колір у дизайн-проекті. У попередній публікації ми почали розглядати цю бездонну тему на підставі методу, запропонованого голландським дослідним центром «Global Aesthetic Centre». Продовжуємо розповідь про визначення кольору року.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал