Української деревини вистачить всім, хто її потребує

Тема лісу, деревини, її заготівлі та використання через те, що в останні роки надміру заполітизована, стає предметом періодичних дискусій не тількисеред тих, хто має до неї безпосередню причетність. Втім, вебінар на тему «Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років», про який піде мова, організовувався й призначався якраз тими й для тих, хто, так би мовити, тією чи іншою мірою в темі. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IMOS» − сучасні рішення у проектуванні, виробництві та продажу меблів

Компанія «IMOS» розробляє і розповсюджує по всьому світу програмне забезпечення для меблів та предметів інтер'єру. Програмні рішення компанії − CAD / CAM / NET − об'єднують дизайн меблів та інтер'єру в єдиний процес: онлайн-планування простору, замовлення і розрахунки, функціонування верстатів з числовим програмним керуванням і рішення для продажів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проект гардеробної. Як практично влаштувати гардеробну?

У сучасному будинку треба знайти місце для різних допоміжних приміщень - пральні, комори, гардеробної кімнати. Гардеробна в односімейних будинках вже стала стандартом. Щоб зробити її функціональною і практичною, було б добре заздалегідь підготувати її проект. Зазвичай її розташовують у спальні або поруч з нею. Хороше місце також поблизу ванної кімнати, доступне для всіх членів сім’ї.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фарба, яка сама «заліковує» завдані їй поранення

       Хіміки й технологи пропонують меблярам все досконаліші опоряджувальні лакофарбові покриття – і що стосується їхніх декоративних властивостей, і щодо їхніх суто фізичних та технологічних характеристик. Відомий австрійський виробник ЛФМ – компанія «Аdler» не тільки не відстає в сенсі інноваційності від конкурентів, а й  зазвичай їх випереджає, маючи в своєму активі цілий ряд покривальних новинок, які можна віднести до матеріалів нового покоління. Всі лакофарбові новації австрійського виробника без затримок поповнюють асортимент і його українського представництва – компанії «Лівінг Вуд Україна». Про унікальні властивості однієї з них розповідає менеджер-технолог із захисту та обробки деревини Юрій Черниш.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

В Європу «в’їхали» на більярдних столах

Образно кажучи, саме так. Саме такий початок має експортна складова компанії «WOODWERK», про яку  ми зараз і розповімо з допомогою її керівника Артура Пономаренка.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Або скорочувати виробництво та працівників, або освоювати нові ринки

 Називаючи свою продукцію «меблі як мистецтво» (це про білоцерківську компанію «РКБ»), гріх обмежувати її тільки внутрішнім ринком. Її керівник Олександр Бадзюк і без нас те розуміє. Як саме розуміє, ми зараз і розповімо. Точніше: розповість він сам.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як продавати меблі арабським шейхам

      Вихід на зовнішні ринки успішних меблевих компаній багато в чому типовий, але все ж таки кожен меблевиробник торує власний експортний шлях. Як і столична компанія «МІRТ». Комерційний директор Олександр Ющенко розповів нам, як і куди пролягли її експортні путі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Щоб платити менше податків при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності

       З урахуванням щорічних змін до Податкового кодексу щодо трансфертного ціноутворення та посилення уваги до міжнародних операцій  ймовірність компанії отримати запит від податкового органу значно підвищується. Про те, що треба знати і як реагувати на подібні звернення, розповів керівник Групи трансфертного ціноутворення KPMG (однієї з найкрупніших  аудиторсько-консалтингових фірм) в Україні Микола Мішин.  Насправді це важливо, бо все зростає число українських меблевиробних компаній, що продають свою продукцію за кордон або самі там її реалізовують, маючи власні торгові точки чи відповідних резидентів, або здійснюють інші види зовнішньоекономічної діяльності.     

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Можливостей у меблевому бізнесі значно більше, ніж здається

Що робити, коли ринок перенасичений такою продукцією, як у вас, тому ваша погано продається? Головне – не впадати у відчай, не опускати руки, а шукати можливостей. Можливо, їх підкажуть практичні поради керівника компанії «Mr. Doors», яка теж одного разу постала перед такими ж труднощами.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Заокеанські маршрути «МERXа»

     Компанія «МERX» - чи не єдиний (принаймні один із небагатьох) вітчизняних меблевиробників, чия продукція, образно кажучи, проклала заокеанські маршрути – зокрема до далеких ринків Австралії й Північної Америки.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал