В Європу «в’їхали» на більярдних столах

Образно кажучи, саме так. Саме такий початок має експортна складова компанії «WOODWERK», про яку  ми зараз і розповімо з допомогою її керівника Артура Пономаренка.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Або скорочувати виробництво та працівників, або освоювати нові ринки

 Називаючи свою продукцію «меблі як мистецтво» (це про білоцерківську компанію «РКБ»), гріх обмежувати її тільки внутрішнім ринком. Її керівник Олександр Бадзюк і без нас те розуміє. Як саме розуміє, ми зараз і розповімо. Точніше: розповість він сам.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як продавати меблі арабським шейхам

      Вихід на зовнішні ринки успішних меблевих компаній багато в чому типовий, але все ж таки кожен меблевиробник торує власний експортний шлях. Як і столична компанія «МІRТ». Комерційний директор Олександр Ющенко розповів нам, як і куди пролягли її експортні путі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Щоб платити менше податків при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності

       З урахуванням щорічних змін до Податкового кодексу щодо трансфертного ціноутворення та посилення уваги до міжнародних операцій  ймовірність компанії отримати запит від податкового органу значно підвищується. Про те, що треба знати і як реагувати на подібні звернення, розповів керівник Групи трансфертного ціноутворення KPMG (однієї з найкрупніших  аудиторсько-консалтингових фірм) в Україні Микола Мішин.  Насправді це важливо, бо все зростає число українських меблевиробних компаній, що продають свою продукцію за кордон або самі там її реалізовують, маючи власні торгові точки чи відповідних резидентів, або здійснюють інші види зовнішньоекономічної діяльності.     

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Можливостей у меблевому бізнесі значно більше, ніж здається

Що робити, коли ринок перенасичений такою продукцією, як у вас, тому ваша погано продається? Головне – не впадати у відчай, не опускати руки, а шукати можливостей. Можливо, їх підкажуть практичні поради керівника компанії «Mr. Doors», яка теж одного разу постала перед такими ж труднощами.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Заокеанські маршрути «МERXа»

     Компанія «МERX» - чи не єдиний (принаймні один із небагатьох) вітчизняних меблевиробників, чия продукція, образно кажучи, проклала заокеанські маршрути – зокрема до далеких ринків Австралії й Північної Америки.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Нульовий шов при крайколичкуванні – вже не мрія, а реальність

      Про можливості лазерного або безшовного крайколичкування вже знають багато меблевиків. Але тривалий час застосування цієї передової технології стримувала відсутність на нашому ринку спеціальних крайкових матеріалів. Крайки з функціональним шаром виробляють лише кілька європейських компаній, та й то в основному під замовлення. А значить, надходження замовленої крайки треба досить довго чекати,  до того ж мінімальна партія зовсім не означає, що йдеться про мінімальний обсяг.

      Є така крайка (у кільканадцяти декорах) в українських дилерів відомого німецького виробника – компанії «Döllken».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Інтелектуальні світильники для «розумних» меблів

У сучасному меблярстві  освітлення  стає звичною складовою меблевих конструкцій. Відіграє воно двояку функцію: пряму – освітлення (для зручності користування затемненими зонами, найчастіше внутрішніми, але не тільки, бо в кухонних меблях світильники більшою мірою освітлюють зовнішні робочі поверхні кухні) й декоративну – підсвічування з метою створення певного інтер’єрного настрою.

З недавніх пір з’явилося поняття «розумні», або «інтелектуальні» меблі. Найчастіше під такими розуміються ті, в котрих використані вбудовані функціональні вузли або прилади, котрі мають сенсорні або бездротові (пультові) можливості керування ними, так само, як і автоматичні, саморегулюючі можливості. І системи меблевого освітлення (підсвічування) теж «підтягуються» до потреб «розумних» меблів. Компанія «MiLight», чиї пропозиції меблярам були продемонстровані на весняні галузевій виставці, має  в своєму арсеналі цілий ряд засобів «інтелектуального» освітлення. Які є підстави називати його так, розповів Олександр Юрченко, офіційний представник китайської компанії-виробника цих систем.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортна платформа УАМ турбується про експорт для всіх

Розмова з Дмитром Патісом, співвласником компанії «Ескада-М», вийшла рамки розповіді лише про неї, й тòму є цілком вмотивоване й логічне пояснення: Дмитро очолює експортну платформу Української асоціації меблевиків, тож активно й дієво переймається тим, аби розсунути експортні горизонти для всіх членів Асоціації, що стане успішним розвитком і утвердженням на світовому ринку вітчизняної меблевої галузі загалом, бо вона справді має для того хороший потенціал.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Працювати на зовнішні ринки здатна потужна, стабільна компанія

Досвід успішних компаній – це своєрідний посібник  не тільки для тих, хто тільки розпочинає для шлях у меблевому підприємництві, а й для колег бувалих – щось цінне для себе все одно знайдеш. До числа таких компаній по праву належить і харківська компанія «Instyle», виробник висококласних кухонь. Черговим виявом її успішності стала участь у цьогорічній престижній міжнародній виставці в Ганновері «Іmm Cologne», про що ми розповідали в першій частині нашої розмови з директором «Instyle» Романом Сидоренком. У пропонованій нині другій частині ми з ним говорили про успішність компанії в експортному напрямку її діяльності.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал