Як стиль «Прованс» впровадити в сучасний інтер’єр

Французька інтерпретація стилю кантрі під назвою прованс подобається багатьом завдяки його легкості, повітряності, великій кількості світла у приміщенні. У ньому гармонійно поєднуються французька розкіш та сільська простота. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі під замовлення: чи потрібна розробка технічного завдання?

Технічне завдання - закон для розробника меблевих проектів. У процесі розробки - це основний документ, яким він повинен керуватися. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Один шаблон на всі випадки свердління

При виготовленні меблів, особливо корпусних, потрібно свердлити чимало отворів – як наскрізних, так і глухих, групових й одиничних, стандартизованих і спеціальних. Нині з такою операцією успішно можуть впоратися сучасні присадні верстати та оброблювальні центри. Але не у всіх є такі «розумні» верстати, котрі не тільки зроблять необхідні отвори, а й самі, відповідно запрограмовані, визначать місця для них.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

М’яко постеливши – комфортно спатимеш

Не останню роль в наповненні м’яких меблів відіграють настилові матеріалам нетканого типу. Адже солідний виробник не може дозволити собі економити на внутрішніх компонентах та приховувати низькоякісний, другосортний наповнювач за красивою оббивкою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Контейнери для сміття

ЧИСТОТА В ДОМІ, ЗРУЧНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТОВ «Гефелє Україна»

Кайдзен, що допоміг експорту зрости на 30%

Експортний контракт – мрія багатьох вітчизняних виробників. Проте не одному такий контракт замість омріяних «золотих гір» завдає чимало труднощів і фінансових втрат. З’ясувалося, що аби працювати із європейськими компаніями, потрібні організаційні навики та правильні внутрішні процеси.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проектування кухонь: естетика й функціональність

Роботу над дизайном кухні треба розпочинати з розуміння людей, які будуть жити й користуватися цими меблями. Дуже важливо зрозуміти головний пріоритет, на який орієнтується замовник.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вигідне використання виробничих простоїв

Простої бувають у всіх - як на великих, так і на малих підприємствах. Є один спосіб боротьби з цим, який відразу спадає на думку.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Закупівельна група: крок за кроком

Підсумок семінару 6-7 липня та інтерв'ю з координатором консультантів проекту Купуймо разом 2.0 Матеушем Саганом

На початку липня відбулося чергове зібрання учасників проекту «Купуймо разом!», який реалізовується в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога».
Купуймо разом 2.0

Половину кухонь проектують з грубими помилками

Дослідження свідчать: 30% продавців меблевих магазинів, інтнрнет-магазинів, меблевих салонів, навіть фірмових, які торгують кухнями, не знають, що таке «робочий трикутник».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал