За пилками слід доглядати, як за малими дітьми

Пилки, які експлуатуються в різних умовах і при різних режимах різання, повинні замінюватися новими, які пройшли сервісне обслуговування (очищення, заточування, ремонт зубів і сервіс корпусів).

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Щоб зробити відмінний, красивий сайт…

      На зорі становлення Інтернету, на початку 2000-х, проблема створення сайту була особливо гострою. Тоді мало було просто бажання мати сайт: користувач повинен був бути програмістом, дизайнером, верстальником, контент-менеджером в одній особі. Зараз ті сайти викликають сміх своєю примітивністю, особливо якщо дивитися на них через призму минулих років. На щастя ця «чорна смуга сайтотворення» минула. Тепер, щоб зробити відмінний красивий сайт, досить тільки вибрати потрібні вам продукти з десятків CMS і конструкторів – і матимете максимальний результат за мінімуму зусиль.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чи все ви знаєте про деревину, з якою працюєте?

Для білодеревних робіт зазвичай застосовуються хвойні породи - сосну, ялину й листяні - березу, липу, тополю, оскільки  у них деревина світлих тонів. Хвойні породи використовуються також в якості  основних при облицюванні фанерою деталей із цінних порід дерев. Для виробництва виробів із масиву під прозоре опорядження застосовуються зазвичай тверді породи. При виконанні різьблених робіт по дереву, яке передбачається забарвлювати  в темний колір, використовують листяні породи, а при натуральному кольорі різьблених деталей беруть грушу, клен, горіх, каштан.

      У цій публікації йтиметься  про ядрові породи деревини.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Суд над матрацом

        Нобелівська премія-2017 у галузі  медицини присуджена за дослідження циркадних ритмів - нашого «біологічного годинника». Його збій спричиняєпорушення сну, стреси й хвороби. А співучасником цього «злочину» проти здоров’я може виявитися ... звичайний матрац! Тож чому погано спиться у власному ліжку?

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Образність у формуванні іміджу компанії

      Всі, хто мав справу з написанням PR- і рекламних текстів (копірайтинг), із створенням слоганів і назв підприємств (неймінг), а також із різного роду просуванням товарів і послуг, знають про те, як складно створити певний образ, як важко підпорядкувати всі ідеї загальної концепції. При цьому загальна концепція повинна працювати на створення фірмового стилю, образу компанії або організації. Образ - одна з головних складових майбутнього іміджу. Його створенню й буде присвячена стаття Тати Донець, фахівця в галузі PR і реклами, копірайтера.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Коефіцієнт жадібності» у виробників меблів під замовлення

       Власне, мова про прибуток від виготовлення меблів. Скажімо, шафи-купе. Як же формується залишкова вартість такого виробу під замовлення?

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Працювати менше – встигати більше

        П’ять корисних порад від співзасновника digital-агентства «Web Profits»  Суджана Пателя з приводу того, як витрачати на роботу менше часу, але при цьому все встигати.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як знайти продавця-консультанта для меблевого салону

       Погодьтеся, що обличчям меблевого салону або магазину передусім є продавці-консультанти. Тож досвідчений рекрутер Юлія Лайло, розказує, як підбирати персонал для роботи в меблевій сфері, а також, що вимагається від  претендента при проходженні співбесіди.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чому «свистять» дискові пилки

           Проблема високого рівня шуму, що утворюється в процесі експлуатації пилок, характерна в основному для інструменту, призначеного для розкрою плитних матеріалів і сухої деревини на однопильних і двохпильних верстатах як з ручною, так і з механічною подачею.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як здешевити виготовлення шафи-купе

Шафа-купе на замовлення - задоволення дороге. Разом із тим, звичайно ж, ніхто не захоче мати у себе виріб із допотопними дешевими комплектуючими, бо рано чи пізно виникають проблеми при його експлуатації. Але є способи здешевлення виробництва шафи-купе без зниження її надійності та довговічності.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал