СЯЮЧІ  АЛМАЗИ   —  БЛИСКУЧИЙ ДИЗАЙН

Обробка складних матеріалів на F/LIST в Австрії   

F/LIST GmbH — всесвітньо відома компанія, яка робить ексклюзивним інтер’єр яхт, літаків та резиденцій. Розташована компанія в Томасбергу, Австрія. На ринку вона працює з 1950 року та має 800 співробітників. Компанія займається не лише виробництвом, а й монтажем власної продукції. LEUCO — один з основних постачальників інструментів для обробки деревини та пластмас — надійний партнер F/LIST.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Меблі «з мінливим характером»

Наш журнал, розповідаючи здебільшого про вітчизняні меблевиробні компанії, у яких, безумовно, є чому повчитися, іноді не оминає увагою й зарубіжні – зазвичай ті, котрі є грандами меблярства, чиї вироби супроводжує позначка «преміум». Цього разу у полі нашого зору – компанія «W.Schillig»  – чи не найкращий німецький виробник м’яких меблів. Про конструкційні й технологічні особливості його виробів розповідає представник компанії Антон Рінгер.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чи буде деревина для виготовлення меблів?

Біда свої закони пише 

Та має об’єднати лісівників з екологами в гасінні «біологічної пожежі».

Власний досвід і враження від тенденцій всихання ялинників у Чехії, Німеччині, Словаччині, Польщі, а також на Закарпатті, Львівщині і Івано-Франківщині спонукали автора обговорити нагальні проблеми всихання соснових насаджень. Порода дерев не має важливого значення. В Україні та багатьох державах світу спостерігається усихання насаджень з дуба, ясена, граба й інших порід дерев, але головні причини для всіх можуть бути спільними. І одна із них – це бездіяльність тих, хто ухвалює рішення. 

("Лісовий та мисливський журнал")  https://ekoinform.com.ua/?p=4913

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

WoodEye – той, кого знає світ і хоче Україна

    Неможливо уявити успішне  деревообробне підприємство, яке випускає затребувану на ринку продукцію - пиломатеріали, плити, меблі, паркет, вікна – без обладнання, яке дозволяє ще на стадії сортування сировини виявляти в ньому дефекти,  вади і забезпечувати бездоганний контроль якості продукції. Саме таким обладнанням є сканери WoodEye, які ще  80 –х років забезпечують ефективність виробництва і успішний бізнес сотень європейських  і світових компаній.

Що точніший облік вад при сортуванні деревини, то вищий ступінь її використання, але натомість важчим буде процес сортування. Для полегшення цієї роботи компанія «WoodЕye» розробила спеціальні сканери, які виявляють дефекти пиломатеріалів та можуть сортувати їх за заданими параметрами і не лише цими.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Української деревини вистачить всім, хто її потребує

Тема лісу, деревини, її заготівлі та використання через те, що в останні роки надміру заполітизована, стає предметом періодичних дискусій не тількисеред тих, хто має до неї безпосередню причетність. Втім, вебінар на тему «Деревина в Україні: сьогодні, завтра та за 5 років», про який піде мова, організовувався й призначався якраз тими й для тих, хто, так би мовити, тією чи іншою мірою в темі. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IMOS» − сучасні рішення у проектуванні, виробництві та продажу меблів

Компанія «IMOS» розробляє і розповсюджує по всьому світу програмне забезпечення для меблів та предметів інтер'єру. Програмні рішення компанії − CAD / CAM / NET − об'єднують дизайн меблів та інтер'єру в єдиний процес: онлайн-планування простору, замовлення і розрахунки, функціонування верстатів з числовим програмним керуванням і рішення для продажів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проект гардеробної. Як практично влаштувати гардеробну?

У сучасному будинку треба знайти місце для різних допоміжних приміщень - пральні, комори, гардеробної кімнати. Гардеробна в односімейних будинках вже стала стандартом. Щоб зробити її функціональною і практичною, було б добре заздалегідь підготувати її проект. Зазвичай її розташовують у спальні або поруч з нею. Хороше місце також поблизу ванної кімнати, доступне для всіх членів сім’ї.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фарба, яка сама «заліковує» завдані їй поранення

       Хіміки й технологи пропонують меблярам все досконаліші опоряджувальні лакофарбові покриття – і що стосується їхніх декоративних властивостей, і щодо їхніх суто фізичних та технологічних характеристик. Відомий австрійський виробник ЛФМ – компанія «Аdler» не тільки не відстає в сенсі інноваційності від конкурентів, а й  зазвичай їх випереджає, маючи в своєму активі цілий ряд покривальних новинок, які можна віднести до матеріалів нового покоління. Всі лакофарбові новації австрійського виробника без затримок поповнюють асортимент і його українського представництва – компанії «Лівінг Вуд Україна». Про унікальні властивості однієї з них розповідає менеджер-технолог із захисту та обробки деревини Юрій Черниш.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

В Європу «в’їхали» на більярдних столах

Образно кажучи, саме так. Саме такий початок має експортна складова компанії «WOODWERK», про яку  ми зараз і розповімо з допомогою її керівника Артура Пономаренка.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Або скорочувати виробництво та працівників, або освоювати нові ринки

 Називаючи свою продукцію «меблі як мистецтво» (це про білоцерківську компанію «РКБ»), гріх обмежувати її тільки внутрішнім ринком. Її керівник Олександр Бадзюк і без нас те розуміє. Як саме розуміє, ми зараз і розповімо. Точніше: розповість він сам.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал