Красиві структури за допомогою потужних технологій - машини BRAUN-Brushing RUSTIKA®

Торгова марка RUSTIKA® має багаторічний досвід і знання в області машин для  брашування, які використовуються для обробки дерев'яних поверхонь. Завдяки різноманітному діапазону моделей та різноманітним варіантам обладнання пропонуються машини для брашування в основному всіх видів обробки деревини у всіх цінових сегментах.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Складні стільці для кухні

Можливо, пропоновані поради надихнуть вас на сворення власної моделі - цікавої дизайном й практичної конструкцією. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Зіновій Макар: «Дизайн – у всьому, що нас оточує»

Сьогодні професія дизайнера у моді. Однак, не кожен може ним стати по-справжньому. Для цього щонайменше потрібне покликання. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

З чим ідемо до завершення проекту

На горизонті вже видніється кінець трирічного шляху, що пройшов проект «Купуймо разом! 2.0» в Україні, який реалізовується за практичного сприяння програми МЗС Польщі «Польська допомога». Завершальним акордом стане підсумкова конференція, що планується на 4 грудня. Місце проведення – Київ.

Купуймо разом 2.0

Як стиль «Прованс» впровадити в сучасний інтер’єр

Французька інтерпретація стилю кантрі під назвою прованс подобається багатьом завдяки його легкості, повітряності, великій кількості світла у приміщенні. У ньому гармонійно поєднуються французька розкіш та сільська простота. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі під замовлення: чи потрібна розробка технічного завдання?

Технічне завдання - закон для розробника меблевих проектів. У процесі розробки - це основний документ, яким він повинен керуватися. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Один шаблон на всі випадки свердління

При виготовленні меблів, особливо корпусних, потрібно свердлити чимало отворів – як наскрізних, так і глухих, групових й одиничних, стандартизованих і спеціальних. Нині з такою операцією успішно можуть впоратися сучасні присадні верстати та оброблювальні центри. Але не у всіх є такі «розумні» верстати, котрі не тільки зроблять необхідні отвори, а й самі, відповідно запрограмовані, визначать місця для них.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

М’яко постеливши – комфортно спатимеш

Не останню роль в наповненні м’яких меблів відіграють настилові матеріалам нетканого типу. Адже солідний виробник не може дозволити собі економити на внутрішніх компонентах та приховувати низькоякісний, другосортний наповнювач за красивою оббивкою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Контейнери для сміття

ЧИСТОТА В ДОМІ, ЗРУЧНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТОВ «Гефелє Україна»

Кайдзен, що допоміг експорту зрости на 30%

Експортний контракт – мрія багатьох вітчизняних виробників. Проте не одному такий контракт замість омріяних «золотих гір» завдає чимало труднощів і фінансових втрат. З’ясувалося, що аби працювати із європейськими компаніями, потрібні організаційні навики та правильні внутрішні процеси.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал