Контейнери для сміття

ЧИСТОТА В ДОМІ, ЗРУЧНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТОВ «Гефелє Україна»

Кайдзен, що допоміг експорту зрости на 30%

Експортний контракт – мрія багатьох вітчизняних виробників. Проте не одному такий контракт замість омріяних «золотих гір» завдає чимало труднощів і фінансових втрат. З’ясувалося, що аби працювати із європейськими компаніями, потрібні організаційні навики та правильні внутрішні процеси.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проектування кухонь: естетика й функціональність

Роботу над дизайном кухні треба розпочинати з розуміння людей, які будуть жити й користуватися цими меблями. Дуже важливо зрозуміти головний пріоритет, на який орієнтується замовник.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вигідне використання виробничих простоїв

Простої бувають у всіх - як на великих, так і на малих підприємствах. Є один спосіб боротьби з цим, який відразу спадає на думку.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Закупівельна група: крок за кроком

Підсумок семінару 6-7 липня та інтерв'ю з координатором консультантів проекту Купуймо разом 2.0 Матеушем Саганом

На початку липня відбулося чергове зібрання учасників проекту «Купуймо разом!», який реалізовується в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога».
Купуймо разом 2.0

Половину кухонь проектують з грубими помилками

Дослідження свідчать: 30% продавців меблевих магазинів, інтнрнет-магазинів, меблевих салонів, навіть фірмових, які торгують кухнями, не знають, що таке «робочий трикутник».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

GTV – 20 років творення тенденцій

Генеральний директор GTV Артур Оклінський розпочав свою кар’єру в компанії в 2004 році дванадцятим працівником. Нині цей колектив налічує більш ніж 300 осіб, які продають меблеву фурнітуру та комплектуючі в понад 70 країнах світу, а асортимент продукції становить 8500 артикулів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Яким буде рік для українських меблярів

Хто був мудрим - витримає, хто працював «якось буде» - затріщить по швах. Але вже ясно - гроші доведеться рахувати всім!
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кожен третій меблевий салон до 2020 року може закритися

Такий висновок міститься в спільній доповіді «Дигітализация в меблевій торгівлі: революційні зміни до 2020 року» Центру електронної комерції в Кельні й консалтингової фірми «Mücke, Sturm & Company».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Яка програма для конструювання меблів краща?

«Порившись» в мережі інтернету, можна знайти десяток поширених програм для дизайну й конструювання меблів. Всі ці програми кимось створені й повинні були або замінити своїх схожих конкурентів, даючи користувачеві щось нове, краще, або дати абсолютно новий продукт.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал