Розвінчування міфів про фанеру

       Фанера – давно й добре всім відомий матеріал. Втім і досі існують помилкові застереження, котрі заважають повною мірою їй належне. Оскільки є такі застереження й у меблярстві, ми вирішили надати слово тим, хто щоденно має справу з фанерою, використовуючи її для виробництва меблів. І перша з них Анна Пендюх, співвласниця студії «Butor System».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Із дрилі можна зробити й верстат

       Дриль - багатофункціональний і корисний інструмент, помічний навіть  на крупному виробництві, де основні деревообробні операції виконує значно серйозніша техніка. Втім, за допомогою спеціальних насадок можливості цього простого ручного інструменту можна значно розширити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Персоналізуйте інтер’єр

Продовжуємо розповідь про цьогорічні інтер’єрні тренди, котрі є чітким орієнтиром і для виробників меблів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Ігноруйте тенденції

Знатися в інтер’єних тенденціях - що входить у моду, що втрачає свої позиції – необхідність не тільки для дизайнерів інтер’єрів, а не меншою мірою й для предметних дизайнерів і, звісно ж, меблярів. Знатися навіть для того, аби ними нехтувати. Отже, що нині в тренді, а що стає «вчорашнім днем».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Продукцію виробників плитних матеріалів дизайнерам і меблярам треба знати, як свої п’ять пальців

Практично всі сучасні меблі виготовлені з ЛДСП. Виняток становлять лише елітні моделі з натурального дерева та ексклюзивні шпонировані меблі.

ДСП виготовляються, як відомо, у формі великогабаритного прямокутника  у кількох типових розмірах.

       Нижче наведені відомі стандарти популярних компаній, що випускають ламіновані плити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Скільки натуральності в натуральних меблевих тканинах

         Початок XXI століття ознаменувався прагненням домагатися здорового спосібу життя, частиною якого стала потреба натуральності - в продуктах харчування, інтер’єрах, меблях, одязі. Стало престижно користуватися натуральними тканинами. Однак більшість користувачів ними навіть не здогадується, що склад натуральних тканин не так уже й натуральний.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тенденції облаштування офісів, які повинні знати меблярі

«Комфортність робочих місць» не є секретною концепцією і вже багато років залишається актуальною. Проте, колись дисконтована як примха чи тренд, останнім часом ця потреба вкоренилося в бізнес-стратегіях і для малих, і для крупних компаній, які працюють в різних галузях. Меблярі мають бути в курсі таких стратегій й оперативно на них реагувати своєю продукцією.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Економічний ефект від заборони виведення кругляка.

Білоруський досвід

На наявних у Білорусі лісосировинних ресурсах повинні заробляти місцеві виробники, а не перекупники й зарубіжні конкуренти – справедливо вирішили сусіди. Тим більше, що  переробка деревини всередині країни дозволяє поставляти на експорт продукцію з більш високою доданою вартістю. Саме з цією метою в деревообробній галузі Білорусі проведена модернізація, створені нові переробні потужності, що дозволяють забезпечувати ефективну, безвідходну й глибоку переробку деревини.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби не коробилися великогабаритні фасади й стільниці

         Випрямляюча фурнітура, або просто випрямлячі (вирівнювачі, стяжки-випрямлячі, коректори фасадів, натягачі – як тільки не називають меблярі ці пристосування), використовуються здебільшого виробниками шаф-купе та міжкімнатних дверей для запобігання короблення габаритних дверних полотен. А також у разі виправлення уже короблених. Втім і вимогливі до своєї продукції виробники інших корпусних меблів послуговуються вирівнювачами. Не тільки для стабілізації меблевих  фасадів, а й стільниць.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стримана класика й мінімалістичний модерн

          Анна Чумак – старший дизайнер компанії «Maestro Kitchen». На київському весняному меблевому форумі «KIFF 2018» вона отримала дизайнерську нагороду престижного конкурсу «Меблевик року» за дизайн і креативність при розробці моделей кухонь. Якраз  ці моделі, які принесли молодому дизайнеру визнання авторитетного журі конкурсу, й демонструвалися на стенді компанії й про їхні дизайнерську й конструкторські особливості ми й попросили розповісти Анну Чумак.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал