Купуймо разом 2.0

У 2015 році проект реалізовувався в Україні під назвою "Закупівельні групи як альтернативне джерело фінансування, збільшення тривалості та конкурентності українських малих родинних фірм"  в рамках програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

У 2016 році проект увійшов у фазу 2.0

Цілі проекту:

Започаткувати суспільний інтерес до закупівельних груп, як до альтернативного джерела фінансування та підвищення стійкості та конкурентоспроможності українських родинних фірм. Допомогти малим та середнім фірмам, через інструменти визначені проектом:

• отримати нові знання про можливості для малих фірм у сфері закупівель;

• обмінятись досвідом у сфері закупівель з іншими учасниками проекту;

• з допомогою консультантів проекту створити нові закупівельні групи.

Успіх проекту визначатиметься якісними змінами та покращенням системи закупівель у фірмах, які беруть участь у проекті та можливістю створення нових закупівельних груп.

Всі фірми-кандидати, що реєструються у Проекті повинні усвідомлювати, що діяльність створених ними закупівельних груп повинна фінансуватися самими фірмами-учасниками закупівельних груп, а в рамках участі у Проекті »Купуймо разом» зможуть отримати лише професійні консультації, взяти участь у конференціях та отримати методичні матеріали для створення таких закупівельних груп.

Партнери, що реалізовують проект:

• Лідер проекту IFR (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych), Республіка Польща; 

Практика управління, учасник медіагрупи «Промінфо»

Фінансування проекту:

Проект «Купуймо разом!» фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках конкурсу «Польська допомога».