Новини

Виробник кухонь убезпечив себе й своїх клієнтів від підробок

     Меблярів нині розвелося багато. Крім фабрик і заводів, які виробляють якісну сертифіковану продукцію, на ринку є й недобросовісні виробники, які пропонують посередній і навіть неякісний товар під марками відомих фабрик.

         Відомий білоруський виробник кухонь  - компанія «ЗОВ», продукцію якої добре знають і в Україні, від цього й потерпає. Її кухонні моделі завдяки своїй популярності стали об᾿єктами постійних підробок, які спричиняють негативні відгуки розчарованих покупців.

        Фабрика постійно аналізує відгуки кінцевих покупців для поліпшення якості продукції, що випускається. Тому, щоб убезпечити клієнтів, було розроблено програмне забезпечення, яке дозволяє переконатися в тому, що замовлена ​​кухня дійсно виробляється фабрикою «ЗОВ» у місті Гродно.

       Зараз на офіційному сайті компанії в тестовому режимі працює форма online-перевірки виконання замовлення. Покупець, який уклав договір купівлі-продажу з офіційним представником фабрики «ЗОВ», за наданим унікальним номером зможе відстежувати всі стадії виконання свого замовлення: від моменту надходження на фабрику до готовності й відвантаження. Для цього потрібно в спеціальну форму ввести присвоєний наскрізний ЗОВ-номер і перевірити історію свого замовлення.

         Як пояснили на фабриці, ця функція корисна насамперед  тим, що зручно допомагає убезпечити покупців від підробок меблів «ЗОВ».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал