Новини

Чим цьогоріч радував німецький виробник крайок

 

    Концерн «Surteco» - німецький виробник декоративних оздоблювальних матеріалів - регулярно бере участь в галузевих виставках. На меблевих виставках він найчастіше  широко представлений ​​продукцією заводу «Döllken» - провідного виробника керамічного матеріалу з термопластів.  

        На цьогорічних виставках відвідувачі бачили крайки з поперечним розпилюванням серії Compact Style, акрилові крайки Space і Space Wave, крайки для лазерної обробки Fusion Edge, нову лінійку крайок під декори Lamarty, крайки для обробки дверного полотна й фальця. Також відвідувачів порадував широкий асортимент фініш-плівок TECOFOIL і матеріалів для облицювання дверних полотен, декоративного оздоблення меблів і стінових панелей, обкутування профілів, дверних царг і наличників.

      Особливо порадували готові рішення відповідності крайок цього виробника декорам провідних виробників ЛДСП, пластиків і плівок і можливість індивідуального підбору під декори, які цікавлять.

      У співпраці з дизайнерським бюро «Dietz Produktgestaltung» (Білефельд, Німеччина) «Döllken» розробив серію оригінальних крайок COMPACT-STYLE, реалізувавши принципово нову концепцію ролі меблів в інтер᾿єрі. У модній лінійці лаконічно поєднуються однотонні й деревні або фантазійні декори. Вишукана крайка COMPACT-STYLE  може стати «першою скрипкою», привертаючи до себе загальну увагу й віртуозно підкреслюючи витонченість меблевої композиції.

     Крайка серії 3D Space Wave. Дизайнери «Döllken» втілили мрію про море, створивши візуальний ефект м᾿яких накатів хвиль, застиглих в акрилі. Хвилі грайливо переливаються при зміні кута зору. Створюється враження глибокого динамічного декору. Оригінальний візуальний ефект посилюється за рахунок поєднання прозорого й профарбованого акрилу. Це  - абсолютно новий продукт на ринку керамічного матеріалу, технологія, розроблена в лабораторіях «Döllken» і є її ноу-хау.

     Сучасні тенденції дизайну інтер᾿єру надихнули фахівців «Döllken» на створення нової колекції крайок із металізованої поверхнею. Шість модних відтінків - від холодного алюмінію до м᾿якої бронзи - дозволять підкреслити витонченість ліній і елегантність меблевої композиції. Для приміщень, оформлених в стилі хай-тек, меблі з крайкою «Döllken» серії ALU будуть відмінним завершальним акордом.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал