Новини

Стінові панелі: геніальність в простоті

Душевний спокій або вибух емоцій? Гармонійна легкість або енергія природних явищ? Архітектурне та художнє поєднання усіх елементів в інтер’єрі здатне впливати на усю атмосферу в домі. АГТ ПЛЮС допомагає відтворити у приміщенні будь-який настрій, адже ми пропонуємо безліч матеріалів для вашого кращого інтер’єру.

Стінові панелі – це багатошарова деревоволокниста плита, виготовлена шляхом пресування дрібної стружки з деревини. Плити досить міцні й водночас гнучкі, що дає змогу активно використовувати їх для декорування округлих стін та меблів.

Сучасні стінові панелі є не тільки красивим, а й надійним матеріалом. Такі панелі використовують з метою оформлення стін та меблевих фасадів у міській квартирі, заміському будинку, офісі, ресторані або готелі. Важливо, що стінові панелі допомагають прикрасити приміщення, надати інтер'єру особливий шарм і елегантність, залишаючись при цьому максимально функціональними. 

Різноманітність візерунків і стилів, представлених в магазині АГТ ПЛЮС, а також знання і досвід фахівців допоможуть підібрати стінові панелі залежно від поставлених вами завдань. 

В асортименті компанії АГТ ПЛЮС представлено понад 300 декорів стінових панелей різних видів, конфігурацій та геометричних фігур. Фантазія стає безмежною, коли Ви будете працювати, споглядати та реалізовувати проекти вашої мрії у реальність. 

Ключові переваги стінових панелей

Якщо ваша мета – отримати економічно вигідний, але практичний ремонт, тоді внутрішні стінові панелі – раціональний вибір. На відміну від класичних способів обробки (штукатурки, фарбування, клеєння шпалер) стінові панелі скорочують час ремонту, а також зводять до мінімуму будівельне сміття і бруд.

Серед головних переваг стінових панелей виділимо основні:

1) Міцний надійний матеріал з хорошою тепло - і звукоізоляцією.

2) Простий монтаж. Перед ремонтом не потрібно вирівнювати стіни.

3) Можливість приховати нерівності стін.

4) Маскування електричної проводки без застосування спеціальних коробів.

5) Різноманітність декору стінових панелей – унікальна можливість підібрати найкращий варіант для вашого інтер'єру.

6) Різноманіття відтінків, малюнків, принтів дозволяє поєднувати панелі як з класичними, так і сучасними інтер'єрами, такими як авангард, Loft, хай-тек, мінімалізм та інші.

7) Простота у догляді.

8) Тривалий термін експлуатації – до 10 років.

Сучасні дизайнери активно використовують стінові панелі для втілення в реальність своїх стилістичних задумів. За допомогою красивих і якісних панелей можливо гармонійно облаштувати практично будь-який інтер'єр житлових або комерційних апартаментів. 

Інтер'єр приміщення багато в чому залежить від декоративних стінових панелей. Комфорт і затишок, де завжди буде піднесений настрій, можна отримати, якщо використовувати стінові панелі. Відтворення будь-якого орнаменту або фрески, явища природи чи примірника живопису, мозаїки та панно – все під силу з панелями для стін.

Де можна використовувати стінові панелі?

Чи в усіх зонах можна використовувати стінові панелі? Кухня, ванна кімната, балкон і підвал – приміщення з особливим мікрокліматом. Найчастіше тут спостерігається підвищена вологість і різкі перепади температур. Стінові панелі можна використовувати й у цих секторах, адже матеріал абсолютно не боїться вологи, бризок води, перепадів температур. Стіни або меблеві фасади прослужать довго, не витрачаючи своїх естетичних характеристик.

Замовити стінові панелі, призначені для декоративного і функціональної облицювання стін та меблів за прийнятними цінами вигідно і зручно на сайті компанії AGT PLUS. Компанія реалізує продукцію кращих світових виробників і гарантує високу якість всіх матеріалів! Консультанти допоможуть визначитися з вибором і підібрати оптимальний варіант стінових плит для вашого приміщення.

Матеріали надано компанією AGT PLUS

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал