Новини

Австрійська меблева промисловість на курсі зростання

Зростання виробництва на 8,8%, зростання експорту - 5,1%, збільшення імпорту - 6,5%. Такі підсумки діяльності австрійської меблевої галузі у 2016 році.

Економічний підйом Австрії також позначився на меблевій галузі. «Настрій серед компаній дуже позитивний, а споживчий клімат значно перевищує середньоєвропейський, - стверджує д-р Георг Емпрертингер, голова Австрійської меблевої промисловості. -  «Made in Austria» зарекомендувала себе як ексклюзивний ярлик якості на міжнародному рівні».

«Високоякісні продукти та гнучкість разом із послідовним управлінням інноваціями з точки зору дизайну та функціональності є ключовими особливостями австрійських виробників меблів, які дають змогу виділятися з натовпу», - пояснює п. Емпрертингер. Австрійські виробники також високо оцінюють використання високотехнологічних рішеннь, інновацій, точність ручної роботи та високу якість. Крім того, стійкі меблеві концепції, індивідуальні варіанти виробництва, а також багаторічна традиція та високий рівень обслуговування клієнтів  забезпечують жвавий попит.

За попередніми даними, в австрійській меблевій промисловості зафіксовано приємне зростання виробництва в 2016 році на 8,8% (не враховуючи меблеві деталі). Це дало змогу компаніям збільшити їх доходи майже до 2 млрд.євро (1,84 млрд. євро за аналогічний період попереднього року). Обсяги експорту теж зростають - на 5,1%. Як і завжди, найважливішим експортним партнером є Німеччина, обсяг поставок меблів до якої склав 359,2 млн.  євро (збільшення на 5,3%). Найбільше зростання  серед офіційних постачальників становить 22,7%.

Виробництво кухонних та офісних меблів також зросло на 16,6% та 8,7% відповідно.  Проте були деякі погані новини: обсяг імпорту меблів збільшення на 6,5%,  що у вартісному виразі становить 1,81 млрд. євро. Німеччина займає тут перше місце, далі - Польща та Китай.  Зростання виробництва та зростання експорту є свідченням того, що австралійська промисловість розвивається.

«Сектор також чекають додаткові проблемами в майбутньому, наприклад, глибока інтеграція цифрових технологій та більша гнучкість. Тому австрійці будуть акцентувати увагу на підвищенні впізнаваності етикетки «Made in Austria» та покращенні якості сервісного обслуговування. Сильні сторони середнього бізнесу полягають у високій якості поряд з ексклюзивними послугами. До них належать розумні функції, висока майстерність та дизайн разом з екологічною складовою, міцність та надійність продукції. Ці сильні сторони набирають обертів у міжнародному бізнесі», - пояснює д-р Георг Емперхтінгер.

Джерело: Торговий Відділ Посольства Австрії

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал