Статті

Красиві структури за допомогою потужних технологій - машини BRAUN-Brushing RUSTIKA®

Торгова марка RUSTIKA® має багаторічний досвід і знання в області машин для  брашування, які використовуються для обробки дерев'яних поверхонь. Завдяки різноманітному діапазону моделей та різноманітним варіантам обладнання пропонуються машини для брашування в основному всіх видів обробки деревини у всіх цінових сегментах.

Серія RUSTIKA® 1200 LN - це машина особливо високої потужності для вимогливих внутрішніх робіт, будівельних компаній та виробників меблів. Має робочу ширину до 1.200 мм, а за вимогою - висоту проїзду до 400 мм.

Залежно від необхідної потужності, RUSTIKA® 1200 LN може поставлятися з 1, 2, 3 або 4 станціями для чищення, а також за бажанням за допомогою агрегату для брашування.

RUSTIKA® 300/600 не тільки ідеально підходить для структурування, чищення лаку, а також для розпилення та полірування воску та олії. Як розумна і потужна універсальна щітка з робочою шириною 300 мм або 600 мм та 2 зубчастими станціями, вона особливо корисна дл виробників високоякісних паркетних і підлогових покриттів і т. Д.

Для інтеграції в виробничі лінії BRAUN також пропонує особливо важливу машину високої потужності RUSTIKA® 1300 LG з робочою шириною 1.300 мм і до 6 зубчастих станцій.

Надзвичайно тверді машинні конструкції, індивідуально регульовані агрегати для чищення, потужна стимуляція, короткий час установки за допомогою системи швидкої заміни щіток, а також просте налаштування, постійна висота столу та великий вибір оптимально пристосованих інструментів для чищення є прикладом для всіх стаціонарних машин для чищення RUSTIKA® .

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал