Новини

Найдешевший наповнювач м’яких меблів

Можливо, в найближчому майбутньому головним наповнювачем для м’яких меблів стане звичайнісіньке  стиснене повітря. 

         Як відомо, все нове - це добре забуте старе, а ідея «надувати» крісла та дивани прийшла до людини вперше сто з гаком років тому. Звичайно, в ті далекі, практично доісторичні роки вона не увінчалася успіхом через багато причин, хоча аж до 1970-х років її намагалися так чи інакше втілювати в життя. На жаль, надуті меблі були неякісно виконаними вже в самій своїй основі - виробники ніяк не могли придумати шви, які б не розривалися від тиску. Крім того, перші зразки надувних меблів були незручними та громіздкими. Технологічний прорив був здійснений лише коли були винайдені відповідні м’які пластики. Такі матеріали маю низьку горючість і мінімальну токсичність. Дозволяють створювати надувну меблі з великою кількістю внутрішніх блоків, що слугують опорою. Сучасні, інколи космічні технології при виробництві речей повсякденного вжитку уже найближчим часом суттєво вдосконалять і виробництво надувних меблів.

       Багато хто вважає надувні меблі тимчасовим інтер’єрним вирішенням, але значне число споживачів залюбки ними послуговується. В основному до таких меблів належать надувні матраци й ліжка, дивани й крісла.

       До переваг меблів, наповнених повітрям, можна віднести економічність, легкість і високий рівень комфорту. До того ж, вони естетично привабливі, часто зовні й за формою схожі на «тверді» аналоги. Надувні меблі витримують значну вагу: наприклад, на двоспальному ліжку можуть цілком вміститися дві людини із загальною масою понад двісті кілограмів. До переваг також варто віднести тривалий термін служби - деякі виробники дають гарантію на свої вироби аж до десяти років. Вбудовані насоси дозволяють в необхідний момент швидко підкачати повітря. Зверху такі меблі зазвичай покривають знімною накидкою, вона запобігає забрудненню виробу, легко переться в машинці.

Надувні меблі є сучасним вирішенням. Вони можуть використовуватися тимчасово (при переїзді, на дачі, в поході), і як постійний варіант. За рахунок їхньої низької вартості й довговічності можна економити кошти. Ще одним плюсом є простота перевезення: при здуванні подібні ліжка або дивани спокійно вміщуються в невелику сумку. Дорогі моделі надувних меблів мають високі естетичні якості, вони можуть вписатися в красивий інтер’єр міських квартир, заміських будинків, дач. На поверхні таких виробів не утворюються хвороботворні мікроорганізми, в тому числі кліщі, не розмножується цвіль і грибок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал