Новини

Матрац грамотно потурбується про ваш сон

       Новітні технології проникли і в матраци. Компанія з виробництва «розумних» матраців «Eight Sleep» представила свій новітній продукт - матрац із рідинним охолодженням Pod Eight Sleep.

        Компанія вже певний час цілеспрямовано фокусувалася на температурі ліжка, спочатку пропонуючи «розумний» чохол для матраца, а тепер уже й «розумний» матрац, який дозволяє власникам регулювати температуру його поверхні й навіть встановлювати різні температурні режими для різних сторін ліжка. А це означає: якщо одній людині холодно, то вона може підвищити температуру свого спального місця, не турбуючи сплячого поруч партнера, й навпаки.

      «Наше прагнення - використовувати технології для персоналізації довкілля, поки ви спите, - сказав один із розробників. - Найважливішим фактором у навколишньому середовищі є змінювана температура. Температура вашого тіла також змінюється вночі».

      Матрац Pod живиться  від пристрою, прикріпленого до ліжка, який по суті виконує функції компʼютера, підключається до Wi-Fi, а також зберігає ємність для води, яка використовується для зміни температури.     

       Такий матрац також може використовувати датчики штучного інтелекту й біологічного зворотного звʼязку, щоб визначити оптимальну для вас температуру (від 55 до 115 градусів за Фаренгейтом) протягом ночі й налаштувати її відповідним чином.

       Звичайно, такого роду новина - це вже прямий натяк на те, що в майбутньому у нас буде навіть технологічний сон, але поки що подібні матрацні новації не є серйозними конкурентами для простих якісних матраців, тож поки що зміцнюйте свій сон за їхньою допомогою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал