Новини

Київський міжнародний меблевий саміт

Запрошуємо взяти участь у КИЇВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕБЛЕВОМУ САМІТІ, що проходитиме 29 травня 2019 року за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Київський міжнародний меблевий саміт є одним з найбільших заходів в Україні для власників і топ менеджерів інтер’єрного сектора, зокрема меблевого та дверного.

Меблевий саміт є унікальною платформою для набуття досвіду, нетворкінгу та можливістю В2В зустрічей з міжнародними байерами. Ви матимете змогу отримати поради від експертів із Грузії, Казахстану, Чехії, Польщі, Німеччині, Італії, Іспанії та України про можливості виходу на експортні ринки для МСБ, враховуючи їх унікальну специфіку.

Будемо шукати відповіді на наступні запитання:• Які сильні сторони вашого бізнесу та як створити унікальну пропозицію на ринку?• Який експортний потенціал має саме ваша компанія?• Яких головних помилок припускаються підприємства при виході на експорт і як їх уникнути?• Чого очікує від вас дизайнер? Як уникнути конфлікту інтересів компанії з кінцевим споживачем?• Що обрати: власні торговельні точки чи мережевий ритейл?

У цьому році вартість участі у саміті, що складає 1800 грн. (60Є), буде повністю компенсовано за рахунок підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Саміт відбудеться за інформаційної підтримки партнерів:Українська Асоціація МеблевиківSmart PeopleУкраїнська Дверна Асоціація – УДА

Для участі заповніть онлайн-заявку за посиланням:http://www.furnituresummit.kiev.ua

Організатори залишають за собою право відмовити в участі у саміті компаніям та особам, що заповнили форму реєстрації, з огляду на сферу діяльності.

За додатковою інформацією звертайтесь:+380 99 216 1822furniture.summit.kyiv@gmail.com

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал