Новини

Кого з українських меблевих виробників найкраще знають українці? Чий продукт найбільш впізнаваний? Кому наші співвітчизники довіряють свій комфорт та затишок?

KIFF / КИФФ – Kiev International Furniture Forum спільно із Хмарочос вперше в Україні запускають проект Всеукраїнського онлайн-рейтингу провідних меблевих виробників України.

До рейтингу увійшли продукти та колекції, що стали для українців синонімом якості, надійності та власної української ідентичності, часто відомі не тільки в Україні, але й у всьому світі, які знають та обирають сотні тисяч українців.

Ми довіряємо українцям обрати найкращі українські меблі, адже визнання споживачів – це найоб’єктивніша оцінка та відзнака наших зусиль.

Певні, ви побачите в цьому рейтингу знайомі вам продукти та компанії. А може бути й так, що вперше з подивом дізнаєтесь, який класний продукт створюють українські меблевики. Закликаємо вас підтримати ваших фаворитів голосами та шейрами.

Рейтингування відбувається у 5 категоріях:

Стіл і стілець

Житловий простір (спальня/вітальня/гардеробна)

М’які меблі (дивани/крісла)

Кухні

Публічний простір (офіс/horeca)

Голосування триватиме до 26 лютого включно.

Оголошення та нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу меблевих виробників України відбудеться в рамках урочистої церемонії на честь20-річчя конкурсу Best MEBEL UA в рамках KIFF 2020. Київський Міжнародний Меблевий Форум.

Голосуйте тут

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал