Новини

Колір року – приємна несподіванка

     Днями інститут «PANTONE», розробник професійних колірних стандартів для індустрії дизайну, проголосив кольором наступаючого року природний, ніжний і чуттєвий «живий корал» (Living Coral). Для естетів меблевого ринку вибір експертів прогримів як грім серед ясного неба - ставки були зроблені абсолютно на інші відтінки! Але чим більш несподіваним новина, тим вона цікавіша, і, якщо врахувати універсальну красу кольору, то можна стверджувати, що «живий корал» дуже сприятливий для індустрії меблів.

      Новий колір з першого погляду полонив трепетні серця виробників і одночасно поставив питання - з якою фурнітурою його поєднувати? З радістю скажемо, що поєднувати кораловий з іншими кольорами й відтінками - одне задоволення!

      М᾿який і водночас соковитий «живий корал», як ті морські коралові рифи, дає притулок різним інтер᾿єрним стилям і відтінкам фурнітури. Колір року розкривається в діалозі із сірими та м᾿якими золотистими відтінками, але суперечить яскравим, кричущим тонам. Сполучення спокійних відтінків лицьової фурнітури з кораловими декорами утворюють особливо виразні та елегантні комбінації. На коралової підкладці матимуть чудовий вигляд ручки й гачки тонів м᾿якого ранкового й вечірнього сонця -  «карамельне золото» (GC), «сатинове золото» (SG), «старовинна латунь» (АВ), «європейська старовинна латунь» (ЕАВ), «матова старовинна латунь» (MAB). Сірий колір благородно пом᾿якшує соковитий «корал». Ідеальним варіантом лицьовій фурнітури для меблів у кольорі року стане графітовий (DBL), «матовий темний нікель» (MDN), «старовинне олово» (AP), «матовий атласний нікель» (MBSN) і «зчорнілий старовинний цинк» (ВАZ).  Енергійний «кораловий» також перебуває в балансі з меблями в сучасних стилях, а значить, лаконічні ручки прекрасно доповнять коралові декори.

      Якщо говорити про внутрішнє наповнення меблів, то фахівці рекомендують технологічні системи висунення в графітовому кольорі. Фурнітура, яка непомітна на меблях, буде ще більше актуальна в новому сезоні, тому що вона не відволікає увагу від коралових фасадів.

       Коло дружніх стилів до коралового кольору окреслено дуже широко. Не важливо, які меблі ви робите - класичні або модернові - універсальний «кораловий» пожвавить будь-який гарнітур. Найчастіше саме «коралова» кухня першою пригадується покупцеві, що задумав зробити «яскравий ремонт». «Корал» у своєму ніжному прояві і в помірних дозах затребуваний в неокласичних, класичних, скандинавських стилях. Без нього рідко обходяться інтер᾿єри в стилях «ар-деко», «авангард», «ф᾿южн», «поп-арт», «вінтаж та «кітч». Проте, попри свою популярність і «всеїдність», «живий корал» вимагає обережності й смаку, особливо в підборі фурнітури.

        Колір року - це більше, ніж тренд. Це філософія, потреба й натхнення для творчості. Вибір «PANTONEЦ завжди не випадковий і відображає те, що відбувається навколо нас. В даному випадку «живий корал» переносить нас у світ живої природи, огортає затишком і дарує радість від споглядання «смачного» відтінку. У сучасному світі ці прості і, на перший погляд, доступні радості у великому дефіциті. Якщо враховувати в дизайні меблів зворотний бік кольору, то потрапити в ціль потреб клієнта буде набагато простіше.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал