Новини

Тренди від «Kronospan»

Дизайнери компанії «Kronospan» розробили нову ексклюзивну колекцію Тренди 16/17, яка чудово поєднує дерево, камінь і метал. Вже популярну серед покупців колекцію «Kronodesign» доповнили новими 11 деревоподібними декорами ЛДСП, 10 стільницями та 6 брашованими металіками.

На 2016 рік дизайнери розробили три стильних рішення:

– «Nordic» – скандинавські декори, створені для спокійних затишних інтер'єрів з максимальним використанням натуральних матеріалів. За основу взято кольори світлої деревини теплих відтінків в поєднанні з м’якими, пастельними уніколорами;

– для мінімалістичних інтер'єрів в стилі урбан дизайнери радять використовувати декори серії «Metropolitan»: темну деревину холодних тонів поєднувати з сірими унідекорами та сріблястими металіками;

Metropolitan

– серія «Luxury» – це яскраві, насичені декори теплих деревних тонів. Вони гармонійно поєднуються з жовтими та червоними металіками – золотом, бронзою, міддю.

Luxury

Довідка: група «Kronospan» – світовий лідер серед виробників деревопохідних плит і ламінованої підлоги. Компанію створили в 1897 році. Все починалося з невеликої сімейної лісопилки в австрійському Зальцбурзі. Нині у складі групи понад 40 заводів у різних країнах світу. В Україні підприємство «Кроноспан УА» створене в 2004 році в м. Нововолинськ. Навесні 2016 року встановлено та запущено нове обладнання – прес безперервної дії типу «контіроль» (виробник «Siempelkamp», Німеччина). Компанія «Кроноспан УА» пропонує товари власного виробництва (ДСП, ЛДСП, стільниці), а також продукцію інших заводів групи.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал