Новини

Ручне полірування можна вважати справою вчорашнього дня

         Компанія «BENZ», що спеціалізується на виробництві деревообробних інструментальних систем,  представила на виставці «LIGNA 2017» поряд із програмою машинної техніки технологію числового програмного керування інструментом. 

        А загалом відвідувачі виставки побачили на стенді «BENZ» цілий ряд нових продуктів. Особливо вразили засоби полірування, шліфування й точкової обробки. Крім того, інструментальна компанія представила такі компоненти верстатної технології, як пятиосьові обробні головки й приводні шпинделі. Було надзвичайно доказово продемонстровано, що ручне полірування можна вважати справою вчорашнього дня. Компанією «BENZ» розроблений спеціальний інструмент для механічного полірування на обробних центрах. Завдяки новому вібраційному шліфувальному верстату ZUCCO можливе шліфування поверхонь із внутрішніми кутами, більшими або рівними 90 градусам. Ексцентричний рух пристрою забезпечує майже ідеальну рівність поверхні готової деталі. В якості абразивів можна використовувати комерційно доступні продукти. Абразивні заготівки можуть бути прикріплені до шліфувальної плити за допомогою кріплення з гачком і петлею. Це забезпечить користувачеві максимальну гнучкість.

      Крім того, «BENZ» представила інструмент FLOATING VC для вертикального свердління, для свердління з різьбленням і торцевого фрезерування. Блок числового програмного керування автоматично компенсує будь-які допуски плити або неточності затиску. Свердління й фрезерування завжди виконуються на певній відстані від чутливої ​​поверхні.

      У порівнянні з ручною машинкою Lamello Zeta P2 тепер, коли впроваджена система P-system groove, будь-які допуски плити компенсуються за допомогою числового програмного керування під час обробки. Зокрема, при роботі з Tenso P-14 необхідно витримувати точну глибину канавки, щоб гарантувати постійне затискне зусилля роз’ємів.

      А от вертикальний гравірувальник  BENZ FLOATING H Tenso оснащений спеціальним індикатором, який точно компенсує ці відмінності в товщині плити. Висота зонда регулюється BENZ ex factory до передбачуваного роз’єму та інструменту. Це дозволяє користувачеві негайно вводити пристрій в експлуатацію й гарантує точність глибини канавки.

      Нарешті, додаток BENZ i.com для смартфонів і планшетів обробляє дані інструменту користувача й дає йому важливу інформацію про стан його інструменту, що забезпечує йому більшу ефективність.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал