Меблевикам

Монтажні затискачі: нові версії, нові можливості

Удосконалений паралельний затиск K Body REVO від компанії BESSEY продуктивніший та безпечніший.

Пристрій надійно, але дбайливо затискає й розсовує заготовки з крихкими поверхнями. Асортимент складних аксесуарів, що продаються в комплекті із затискачем, гарантує, що буде знайдено рішення практично для будь-якого його застосування.

Розвиваючи зусилля затискання, що досягає восьми кілоньютонів, новий паралельний затиск K Body REVO має потужний захоплювач завдяки металево-пластиковому корпусу та оптимізованому ковзаючому кронштейну. Захист від подвійного ковзання надійно утримує обране зусилля затискання й запобігає будь-якому випадковому зрушенню змінного важеля, коли він у незамкнутому положенні. Крім того, конструкція K Body REVO з паралельним затискачем має двокомпонентну пластикову ручку ергономічної форми із внутрішнім шестигранником. Це дає змогу застосовувати затискне зусилля зручним чином із максимальним моментом затягування, рівним 17 ньютонметрам.

Як і його попередник, що добре зарекомендував себе, новий затискач K Body REVO універсальний, навіть ззаду та збоку профільованої напрямної. Це дає змогу використовувати його у місцях, недоступних для звичайних гвинтових затискачів. Можливе захоплення гострих і округлих поверхонь.

Користувачі воліють мати можливість точного налаштування кутів і східчастих крайок. Великі затискні поверхні, які розташовані під прямим кутом до напрямних, мають три знімних захисних ковпачка. Дві знімні опори можна змістити вздовж напрямної для підйому делікатних поверхонь із поверхні напрямної. Це запобігає контакту металевої рейкової напрямної із заготовкою.

Паралельний затискач K Body REVO версії KRE доступний з шириною затискання від 30 см до 2,5 м. Модель Vario K Body KREV оснащена регульованою верхньою частиною, яку можна переміщати натисканням кнопки.

Нові паралельні затискачі K Body REVO KRE і KREV є частиною більш широкої концепції затискання оброблювальних заготовок. Розумні аксесуари сумісні як із більш ранніми, так і з більш новими поколіннями затискачів, що розширює сферу їхнього застосування. Наприклад, за допомогою розширення KBX два затискачі можна розумно об’єднати, щоб збільшити ширину до 5 м.

Для затискання під неправильними кутами є адаптер нахилу KR-AS.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал