Новини

Інформація про HPL/CPL пластик

Це особливий крафт-папір, просочений синтетичними термоактивними смолами, нагрівається до   120-140°С і пресується під тиском 9-10 МПа. Так ми отримуємо Так получается шаруватий пластик чи, як його ще називають, пластик hpl (High Pressure Laminate).

Найчастіше цей матеріал використовують як меблевий пластик (стільниці, стінові панелі, фасади, столи, стійки, двері, підвіконня, кухонні, шкільні, ресторанні, торгові, лабораторні, офісні меблі, меблі для ванних кімнат). Фасади меблів для ресторанів, офісів чи кухонь, оздоблення ванних кімнат – всію, де необхідні естетичні і невибагливі в догляді поверхі, декоративний пластик буде незамінним. Господині будуть тішитися можливості затрачати менше зусиль на прибирання житла.

Для використання в меблевій промисловості підходить пластик товщиною 0,5 - 0,8 мм, постформований і не постформований. Наноситься пластик на МДФ, ДСП-панелі і навіть на фанеру, за допомогою червоного контактного клею чи клею ПВА для меблів.

Висока стійкість до стирання і механічних впливів дає змогу використовувати шаруватий пластик для обробки дверей, стін, підлог. Завдяки високій світло-, жаро- і зносостійкості шаруватого декоративного пластику він використовується для огорож, рекламних щитів і кабін, навіть елементів фасадів будинків. Це дозволяє гарантувати довгу експлуатацію виробу без втрати його фізичних характеристик і привабливого зовнішнього вигляду, що особливо важливо, якщо матеріал використовується в сфері реклами. Структура панелей дає змогу використовувати їх не тільки в звичайних умовах, а й в приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти (операційних і хірургічних). Це стає можливим завдяки відсутності пор на матеріалі, в результаті чого на ньому не затримуються мікроби і шкідливі організми, завдяки цьому ж на ньому важко залишити написи маркером або балончиком – він просто не вбирає барвники.

Матеріали надано компанією «Ламіформ»

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал