Новини

В УАМ влилася чергова група компаній

Перша частина чергового засідання правління Української асоціації меблевиків, яке проводилося в рамках березневої виставки «KIFF 2018», традиційно була церемоніально-урочистою – з нагоди прийому в члени УАМ чергової групи компаній. І хоча цього разу вступ був не настільки масовим, як на лютневому зібранні, але теж вагомим.

І от хто влився в лави галузевої асоціації:

ТОВ «ДОМ» (Київ). Займається виробництвом меблів для офісів, кухонних та інших меблів, оптовою торгівлею меблевими виробами.  

ТОВ «Кваліта-плюс» (Харків). Компанія вже понад 20 років займається проектуванням і виробництвом ексклюзивних виробів із дерева - естетично досконалого, теплого, живого матеріалу, який дозволяє втілювати максимально широкий спектр дизайнерських ідей. Пріоритетними напрямками діяльності компанії  є виробництво меблів, дверей, вікон, сходів та інших елементів інтер’єру та екстер’єру. Відмінною особливістю компанії є власне виробництво, яке дозволяє реалізовувати комплексні проекти будь-якої складності, для задоволення найвищих вимог своїх клієнтів.

Досвідчена команда завжди працює з неймовірним ентузіазмом і професіоналізмом, що сприяє створенню воістину досконалого й довговічного продукту.

Згідно з філософією компанії, яка розуміє крихку рівновагу в природі, використовуються у виробництві тільки екологічно чисті й стандартизовані матеріали та комплектуючі, які гарантують високу якість і відмінну зносостійкість виробів і при цьому не завдають шкоди людині й навколишньому середовищу.

ПП «Загель» (Рівне). Сфера діяльності: імпорт і продаж меблевих комплектуючих та аксесуарів.

Компанія «Меблі Маяк» (м. Полонне). Виробляє кухні, м’які, корпусні, офісні меблі та ліжка. Продає матраци, розсувні системи, шафи-купе, дитячі меблі.

ТОВ «Будівельна зірка» (Київ). З 2001 року успішно працює на ринку будматеріалів і є надійним партнером для ряду компаній та приватних осіб. Є офіційним представником австрійського виробника HPL-панелей. Має власні виробничі потужності і штат професійних працівників для роботи з точним обладнанням.

Компанія «UAB SOLID SUPPLY» (Литва). Вже десять років зосереджена на тому, щоб втілювати мрії в життя. Команда досвідчених професіоналів облаштувала меблями десятки магазинів, готелів та ресторанів по всьому світу. Гордиться якістю виконаних робіт, гнучкістю щодо запитів клієнтів та широким спектром досвіду в проектуванні інтер’єрів.

Готова запропонувати всі послуги , які можуть знадобитися клієнтам при відкритті чи ремонті магазину, готелю чи ресторану. Потурбується про все: від оцінки вартості проекту до його реалізації на місці. Запропонує трьохмірні візуалізації, технічні креслення, інженерну цінність продукту, оптимальні терміни й високу якість виготовлення меблів. Дає гарантії на меблі й пропонує післягарантійне обслуговування.

Компанія «ViAnt» (Київ). Виготовлення кухонь, гардеробних кімнат, шаф-купе під замовлення. Продаж меблів під замовлення.

ФОП Тесак В.Я. (Львів). Виробництво вишуканих м’яких меблів на замовлення.

Компанія «HIS» - на фото (Київ). Об’єднує професіоналів дизайну й архітектури, блогерів, виробників і всіх, хто хоче змінити своє життя на краще, наповнивши його красивими деталями в усьому!

Що можна робити на її порталі?

Читати всі найактуальніші новини із світу дизайну, віртуально відвідувати найкрасивіші куточки нашої планети й ділитися своїми враженнями. Ділитися новинами, своїми досягненнями в галузі дизайну, розміщувати портфоліо, писати статті та спілкуватися з людьми, які з вами на одній хвилі! Знаходити клієнтів за допомогою свого портфоліо, підвищувати авторитет завдяки влучним коментарям і статтям.

ТОВ «Далет Брок» (Київ). Митно-брокерські послуги:   

власний брокерський відділ, робота без посередників;

митне оформлення вантажів із використанням сучасних технологій  безпосередньо в пунктах пропуску, портах та внутрішніх митницях прибуття по всій території України;

оформлення проводиться у всіх митних режимах, з усіма видами транспорту;

транспортні перевезення.

ФОП Мельниченко І.І. (Біла Церква). Столярне виробництво, виготовлення меблів з натуральної деревини: корпусних, кухонь, дверей, фасадів.

ТОВ «КІОН» (Дніпро). Дистриб’ютор продукції концерну «AkzoNobel», який є провідним виробником лакофарбових матеріалів і клейових систем для дерева. Промислові покриття представлені лаками УФ-затвердіння, меламіновими матеріалами, водно-акриловими лаками для внутрішніх і зовнішніх робіт, поліуретановими лаками та фарбами.  Вся продукція відповідає високим вимогам екологічних стандартів Європи.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал