Новини

Британці шукають в Україні партнерів

      Британський імпортер зацікавлений у партнерстві з висококваліфікованим українськими виробниками оббивальних матеріалів, дерев’яних корпусних меблів та ліжок.

        Основною вимогою до потенційних партнерів із виробництва оббивальних матеріалів є наявність сертифікатів щодо вогнестійкості згідно із стандартами Великобританії (UKFireRetardantregulations), а  для компаній-виробників дерев’яних корпусних меблів та ліжок  –  відповідність Європейським правилам заготівлі деревиною (EUTR/EUtimberregulations).

      Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 20 грудня 2018 року.

       Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику, яка самостійно проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

     Інформація, що розміщується в рамках сорсингової платформи на сайті Офісу з просування експорту не може вважатися офіційною та розміщена виключно з метою ознайомлення. Офіс з просування експорту консолідує інформацію щодо запитів іноземних імпортерів та поширює цю інформацію для подальшого самостійного використання українськими компаніями. Офіс з просування експорту не несе відповідальності за наявні неточності та помилки, а також за рішення, прийняті експортерами на основі наведеної в базі даних інформації. Достовірність даних, подальші переговори, а також перевірка реальних фінансових можливостей іноземних контрагентів може бути підтверджено тільки після індивідуального контакту між українськими компаніями та іноземними імпортерами й залишається на виключний розсуд українських компаній.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал