Новини

«Grass»: інноваційна функціональність та індивідуальність

«У світі немає нічого більш могутнього, ніж ідея, час якої настав», – правдивість цієї відомої цитати Віктора Гюго ще раз підтвердила компанія «Grass». Її кухонні новинки – висувна система Nova Pro Scala та внутрішній організатор шухляд Tavinea 91 – приклад того, що вимоги до сучасного меблевого виробництва потребують безперервного процесу вдосконалення продукції. Ця система висування здобула не тільки визнання фахівців, а й журі конкурсу «Interzum Awards» – була відзначена премією «Award» за високу якість продукту.

Nova Pro Scala, що оснащена висувним механізмом із мінімальною монтажною висотою в 41 мм, відкриває цілком нові можливості для великих і дрібних виробників меблів у плані оформлення та диференціації продукції. Варіант Crystal, в якому як основний матеріал домінує скло, – це тільки один приклад із безлічі можливостей для індивідуалізації. Абсолютною новинкою є дизайнерські планки, які встановлюють на царги за допомогою магнітів. Г-подібні профілі з магнітами легко встановлювати на царги – це гарантує естетичну привабливість висувних шухляд навіть у складеному стані.шухляда

Концепція шухлядної індивідуалізації відображена й усередині – завдяки організатору Tavinea 91. Він надає можливість створювати безліч варіантів із невеликої кількості стандартних елементів і точно організувати простір усередині шухляди. Ці елементи дизайну перетворюють кожну шухляду на маленький шедевр з індивідуальним характером при будь-якому компонуванні: горизонтальному, вертикальному чи діагональному.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал