Новини

Унікальний стіл для автолюбителів

   Дизайнери американського ательє «Discommon» створили незвичайні столики на автомобільну тематику. Кількість примірників - всього 10 штук.

      Такий унікальний дизайнерський варіант предмета інтер’єру обійдеться любителям незвичного в 20 000 доларів. У центрі стільниці фігура автомобіля, який начебто випливає на поверхню. Вся стільниця виготовлена ​​із сплаву алюмінію 6061, товщина її становить 100 мм, діаметр - 1220 мм.

       Процес створення такої незвичайної речі виявився вкрай трудомістким. 50 годин потрібно дизайнеру для відтворення 3D-моделі необхідного формату, ще стільки ж - фахівцям на втілення задумки в реальність. Підсумкова вартість залежить від того, яка саме модель авто буде розташована в центрі композиції.

       При замовленні столу покупець вибирає марку авто, колір поверхні та її фактуру, обговорює з дизайнером остаточний макет майбутнього шедевра. Спочатку проект розрахований на проектування автомобільного транспорту, але фахівці не виключають можливості виробництва човнів або літаків за спецзамовленням.

     Уже створено два автолюбительських столики, в центрі першого вивершується  Ford GT40, другого - Ferrari F40. Дизайн решта восьми примірників поки невідомий.

      Справжні автолюбителі неодмінно бажають облаштувати інтер’єр згідно із своїми уподобаннями і йдуть заради цього на всілякі хитрощі. Однак не завжди журнальний столик із шин або розвішані по кутах кімнати запчастини надають інтер’єру автомобільного шику. Найчастіше, це  - несмак і дивацтво. У цьому сенсі ідея створення незвичайних столиків може залучити велику кількість потенційних покупців, які знають ціну хорошим дизайнерським вирішенням і готові за це платити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал