Новини

За досвідом до колег прийшли члени УАМ

Активні члени Української асоціації меблевиків користуються кожною нагодою побувати у колег, аби повчитися тому, в чому ті кращі, перейняти досвід у тих, хто готовий щедро ним ділитися. 

Дирекція УАМ активно розвиває таку практику ділових і дружніх взаємин, заохочуючи й тих, хто готовий відкрити двері свого офісу й виробництва для колег, і тих, хто зацікавлений у них увійти.

Цього тижня відбулися відвідини одного з виробничих підрозділів столичної компанії «Неокон» та сусіднього з ним шоу-руму компанії «Елізабет де ла Вега», виробника м’яких дизайнерських меблів.

Компанія «Неокон», яка позиціонує себе як фабрику нестандартних вирішень, понад 10 років успішно втілює в життя рекламно-виробничі проекти будь-якої складності. У клієнтів все частіше з’являлися нестандартні ідеї, у втіленні яких їм необхідна наша допомога, розповів власник компанії Руслан Коваленко. «Щоб задовольнити бажання клієнта виділитися із загалу конкурентів, ми можемо запропонували їм те, чого вони раніше не бачили й не вірили, що таке можна реалізувати. Нашими майстрами вже реалізовано понад 1000 нестандартних, виключно ексклюзивних і технологічно та конструкторсько складних проектів . Наша місія - робити світ кращим, сприяти успіху наших клієнтів. Інновації - основа нашого успіху. Ми відкриті для будь-яких нестандартних ідей. З нами неможливе стає можливим»!

Більш докладно про такі «чудеса», які обіцяє «Неокон», ми розповімо на сторінках журналу «Меблеві технології».

У шоу-румі компанії «Елізабет де ла Вега» представлені, як годиться, кращі зразки диванів і ліжок, з асортименту меблевого ательє (так позиціонує свій статус «Елізабет де ла Вега»). Принципи ательє, закладені з самого початку, домінують і досі, запевнив його директор і співвласник Антон Бестаєв. «Це - відсутність масового виробництва, індивідуальний підхід до кожного замовлення, розробка нових ексклюзивних моделей, співпраця з локальними дизайнерами, дослідження новітніх розробок у сфері виробництва м’яких меблів, участь у міжнародних виставках, використання ручної праці. У кожного працівника – від продавця до столяра  - є чітке розуміння цілей і завдань бренду. Хай це звучить дещо високопартно, але вони справді полягають у розвитку гарного смаку в споживачів наших меблів, у формуванні позитивного іміджу вітчизняної меблевої індустрії».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал