Новини

Вигравай навчання в Школі управління меблевим бізнесом

       Уже 4 липня стартує черговий набір Школи управління меблевим бізнесом, організованої  компанією «Smart People». Це - єдина в Україні спеціалізована навчальна база для власників, керівників та топ-менеджерів меблевих компаній.

      Компанія «Adler Lacke Україна», що постачає в Україну лакофарбові матеріали авторитетної однойменної торгової марки та є постійним партнером школи, устами її керівника  Надії  Родіонової оголосила для членів УАМ конкурс, в якому можна виграти шість грантів  (по 15000 грн. кожен!!!) на навчання у школі.

       Переможці зможуть одразу оплатити навчальний курс, використавши грант як частину загальної суми (загальна вартість навчання становить 50000 грн.) або ж за рахунок гранту пройти перший модуль програми й тоді прийняти рішення про подальше навчання. Подробиці на сайті компанії. 

      Щоб отримати грант, потрібно небагато: бути підписаним на сторінку  та розповісти, навіщо вам як власнику, керівнику або топ-менеджеру компанії потрібне навчання у Школі управління меблевим бізнесом. Кращі розповіді й будуть визнані переможними.

       Уже 1 липня  «Adler Lacke Україна» назве імена шістьох переможців – трьох із числа своїх нинішніх клієнтів та трьох, які ще не є клієнтами компанії «Adler».

                                                                                                                                  В якості довідки

         Навчальні теми та кейси в Школі управляння меблевим бізнесом  адаптовані до реалій українського меблевого ринку. Експерти програми мають досвід консультування та розвитку меблевих компаній, розуміють проблеми та завдання меблевиків, дають практичну цінність. Після кожного навчального модуля (а їх п’ять триденних) для учасників програми організовується нетворкінговий майданчик, куди запрошують ключових представників меблевої індустрії та успішних випускників школи для неформального спілкування.

      Упродовж навчання:

      - опрацьовуються  з експертами ключові теми для розвитку компанії: стратегія розвитку, стратегічний маркетинг, управління відділом продажів, побудова системи сервісу, побудова бізнес-процесів, роль дизайну для продажів, впровадження ощадливого виробництва, управління фінансами, управління персоналом;

    - слухачі зможуть підготувати проект розвитку своєї компанії (на основі виконаних домашніх завдань у рамках п’яти навчальних модулів);

      - отримати рекомендації для розробки чіткої та зрозумілої моделі управління компанією.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал