Меблі

Літаки – на меблі!

Англійська дизайн-студія Fallen Furniture славиться своїм трохи незвичним підходом до виробництва меблів, який полягає у використанні списаних і перероблених деталей цивільних і військових літаків.

У цій майстерні зустрічаються авіаційна естетика й майстерний дизайн меблів і в результаті виникають абсолютно неймовірні зразки промислових меблів, які привертають підвищену увагу повсюди, де їх демонструють.

Новий продукт студії - розкішне футуристичне крісло 737 Cowling. За зовнішнім виглядом воно трохи нагадує знамените крісло Ovalia Egg Chair Генріха Тор-Ларсела, але тут і мови не може йти про копіювання, оскільки в основі його справжня частина літака Boeing 737, котра залишилася такою ж, якою була створена творцями літака.

Це крісло, окрім того, що привертає увагу своїм незвичайним дизайном, також домінує в просторі й через свої розміри (до двох метрів у висоту, в ширину й глибину). Щоправда, й важить крісло відповідно – 181 кг, тож просто так його по квартирі не потягаєш. Зате воно обертається навколо своєї осі, й, кажуть, крутити його легко.

Зовнішнє оздоблення крісла з полірованого авіаційного алюмінію, а внутрішня оббивка з темної шкіри. Поєднання промислового дизайну й розкішної обробки надає цьому меблевому витвору неймовірного зовнішнього вигляду й робить центром будь-якого інтер’єру.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал