Меблі

Комп’ютерна гра надихнула дизайнера

Комп’ютерні ігри - улюблене заняття багатьох сучасних молодих людей. Деякі вибирають їх для проведення цікавого дозвілля, інші перетворюють їх в свою професію (мова йде про професійних кіберспортсменів), а є й такі, для кого вітруальні ігри стають джерелом натхнення у створенні чогось нового й неординарного.

Австрійський дизайнер Клеменс Шіллінгер створив серію журнальних і приставних столиків за мотивами культової гри Pac-Man. Ці меблі стали першими в своєму роді, основа дизайну яких була запозичена у комп’ютерної гри.

Гра Pac-Man нехитра за сюжетом і графікою: великий кругляк із «ротом» ковтає малих і втікає від привидів. Тим не менше гра досить динамічна й захоплююча. Її вважають найпопулярнішою й культовою грою двадцятого століття. Мабуть же, австрійський дизайнер частенько «зависав» у цій грі, тож і вирішив віддати їй данину створенням своєї меблевої колекції.

Меблевий набір - це три столики різної величини, вони відрізняються діаметром стільниць і висотою: невеликий за висотою з широкою стільницею, невеликий за діаметром, але на високій ніжці й «золота середина» між цими двома варіантами. Ніжка столу є продовженням «рота» Pac-Man, в нижній частині вона обтяжена гранітною плитою. Це зроблено для того, щоб надати столику максимальної стійкості. Корпус виробів виготовлено із лакованої MDF.

Презентованим столикам може знайтися застосування в кожному будинку в якості журнальних або приставних. Висота їхніх стільниць ідеальна як для розміщення їх біля дивана чи крісла, так і для того, щоб поставити столик Pac-Man посередині вітальні. На такому столику можна складати книги, журнали, поставити який-небудь елемент декору або ж вазон з кімнатною рослиною. Можна так само встановити його в офісі, в залі очікування салону краси або в магазині. Скрізь він буде корисним, а також стильним і сучасним рішенням інтер’єру.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал