Меблевикам

Щоб дюбельне кріплення було надійнішим

Часто отвори під час свердління виходять більшого діаметру, ніж це необхідно для встановлення дюбеля, або «розбиваються» в процесі експлуатації.

Це призводить до випадання дюбеля з отвору й неможливості подальшого його використання.

Компанія Fischer пропонує кілька швидких вирішень цієї проблеми, які не вимагають додаткових операцій, наприклад, свердління.

Перше рішення - ремонтна серветка FIX. it. Вона помічна при кріпленнях у повнотілих матеріалах, таких як бетон, повнотіла цегла, газобетон, розміри ушкодження отворів при цьому не важливі. Серветка покрита спеціальним складом. Для відновлення точки кріплення FIX. it необхідно змочити водою, обгорнути нею пластиковий дюбель, вставити в пошкоджений отвір і дочекатися повного затвердіння - не більше трьох хвилин. Після цього вгвинтити шуруп - монтаж завершено.

Для кріплень із використанням «проблемних» матеріалів, зокрема пустотілих, а також для ремонту місць кріплення меблевих завіс у ДСП потрібен двокомпонентний клейкий склад fill & fix. Отвори необхідно заповнити fill & fix і дочекатися затвердіння протягом трьох хвилин. Для установки в пустотілі матеріали необхідно використовувати сітчасті гільзи, які йдуть в комплекті з fill & fix. Вмісту одного картриджа (25 мл) достатньо для ремонту мінімум чотирьох отворів діаметром 10 мм при глибині 50 мм. Склад універсальний і не залежить від дюбеля, діаметра отвору, типу й діаметра шурупа.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал