Статті

«Елізабет» - королева диванів

Може, звучатиме й дещо високопарно, але свою місію столична компанія «Елізабет де ла Вега» бачить у формуванні в користувачів її меблями гарного смаку, в створенні позитивного іміджу вітчизняної меблевої індустрії. Про це ми довідалися під час розмови з її директором Антоном Бестаєвим.

      - Оскільки компанія позиціонує себе як меблеве ательє, то зорієнтована не на масове виробництво, а на індивідуальний підхід до кожного замовлення, на розробку ексклюзивних моделей диванів та ліжок, на співпрацю з локальними дизайнерами,  на дослідження новітніх розробок у сфері виробництва м’яких меблів.

       Якість – головний критерій нашого виробництва. Всі працівники компанії – від столяра до продавця – так чітко й глибоко усвідомили цей основоположний принцип нашого  бренду, що давно відпала потреба нагадувати їм про це. Хоча треба визнати, що довго ми до того йшли й непросто давалося таке усвідомлення. Знадобився тривалий процес добору й виховання кадрів, які б могли забезпечувати той рівень досконалості меблевих виробів, який компанії потрібен. Завдяки досягнутому рівню якості ми можемо давати покупцям солідні гарантії: на каркаси диванів і ліжок – безстрокову, на виріб у цілому – п’ять років.

      - Мабуть, ще й добротність матеріалів тому запорукою?

      - Однозначно. Для виготовлення каркасів використовується масив бука та ясеня. Із плитних матеріалів послуговуємося тільки фанерою. Всі абревіатурні матеріали – ДВП, ДСП, ОСБ тощо – ігноруємо. Свого часу для того, аби переконатися в надійності наших виробів, ми один із диванів винесли на дах і скинули його з другого поверху. Нічого – не розлетівся на шматки.

        Втім, якість меблевиробних матеріалів – все ж не основне. Головне - вміння дати їм раду, тобто вміло їх використати. Практично всі категорії працівників  у нас на те здатні, але про наших швачок, котрі шиють «вдягання» для меблів, скажу окремо, як про нашу особливу гордість. Якщо уважно придивитися до диванів, в яких оббивальна тканина з рапортом, то видно, що малюнок тканини ніде не обривається, а плавно переходить із однієї площини в іншу. Навіть канти наші умілиці підлаштовують  під базовий малюнок.

         Любимо й цінуємо співпрацю з креативними українськими дизайнерами, які здатні створювати цікаві, навіть несподівані моделі м’яких меблів. І навіть коли незвичний меблевий проект не дає того рівня монетизації, якого від нього очікували, він все одно для нас цінний – своєю нестандартною ідеєю, яка може були успішно розвинутою в інших проектах. Ми виробляємо й продаємо дивани понад шість років, але ще жодного разу не створили навіть двох однакових – всі ексклюзивні. Є й інші виробники, котрі працюють під замовлення, але все одно дотримуються якихось встановлених розмірних градацій, ми ж до сантиметра витримуємо розміри, потрібні клієнту.

       У повному обсязі розповідь про компанію «Елізабет де ла Вега» читайте в черговому числі журналу «Меблеві технології».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал