Інстаграм як інструмент продажів

Улітку в Інстаграме був зареєстрований мільярдний користувач, адже Інстаграм став серйозним майданчиком для просування своєї справи і справжнім бізнес-інструментом.
Про те, як ним користуватися й збільшити прибутки за допомогою блогу, займаючи при цьому абсолютно будь-яку нішу, розповідає Маргарита Билініна - брендстратег, експерт в темі масових комунікацій, digital-маркетингу й персонального брендінгу.
Інстаграм - це ринок із великою кількістю гравців і неосяжними можливостями. Кожну хвилину тут укладаються угоди та здійснюються продажі загальним обсягом на мільйони доларів. ⠀
Той факт, що продати тут можна практично що завгодно, - очевидний. А ще очевидно, що Інстаграм зараз - один із найперспективніших майданчиків для просування своєї продукції та послуг. Ось його плюси:
блискавичний прямий вихід до своєї цільової аудиторії – тет-а-тет;
відносно невисока вартість реклами - в порівнянні з традиційними рекламними кампаніями;
швидка окупність при невеликих вкладеннях - за рахунок «гарячої аудиторії».
Будь-який грамотно вибудуваний проект можна просувати через Інстаграм, масштабуючи його й збільшуючи прибутки в рази. Потрібно тільки бачити ті можливості для вашого зростання, які готовий надати цей майданчик.
П’ять способів монетизації блогу
Практично не має значення, в якій галузі ви працюєте, пропонуєте послуги або продукуєте товари. Якщо ви хочете зростання, використовувати блог в Інстаграмі для просування своєї справи можна й потрібно - одним із цих способів.
1.Ви пропонуєте послуги офлайн - використовуйте блог в якості каналу залучення клієнтів з онлайну.
2.Ви виробляєте й продаєте товар - за допомогою блогу налаштовуєте канал продажів і потік покупців.
- Ви експерт, фахівець в своїй галузі - монетизує свій досвід і навички через платні консультації, аудити, вебінари та майстер-класи.
- Ви експерт і вмієте ефективно передавати знання й досвід - розробіть освітній продукт і просувайте його за допомогою блогу.
- Ви нічого не виробляєте не продаєте й не пропонуєте - розвивайте блог і заробляйте на розміщеній у ньому рекламі.
Вищий пілотаж - задіяти всі способи одночасно.
Звичайно, щоб це стало можливим, блог повинен перетворитися в серйозний професійний інструмент. Це зовсім не про селфі. У вас повинна бути стратегія:
чітке позиціонування - хто ви і що ви пропонуєте;
розуміння своєї цільової аудиторії - з ким ви плануєте працювати і що саме потрібно цим людям;
позиціонування від конкурентів - чому те, що ви пропонуєте, потрібно купувати саме у вас;
виразний продукт і вміння донести його цінність до потенційних клієнтів.
На базі всіх цих знань про свій проект ви формуєте контент, продумуєте матеріали й налаштовуєте канали просування. І - злітаєте, хоча думали, що вже вперлися в стелю.