Меблі

Модульні кухні, крім очевидних плюсів, мають й недолік

Чудова кухня з цікавим ексклюзивним дизайнерським вирішенням – про таку мріє кожна господиня.

Бо й справді, правильно спроектована, добре виконана модульна кухня може стати чудовим доповненням до інтер’єру кожного помешкання.

А якщо у вашого потенційного покупця малогабаритна квартира у багатоповерхівці? Тим більше. Адже модульний принцип конструювання кухонного гарнітуру й був узятий дизайнерами й архітекторами на озброєння саме через це, бо, на жаль, радянські будівельники  не вважали кухонне приміщення місцем і для відпочинку, тож відводили під кухні мінімум простору.

Це зараз панує прагнення зробити кухню не тільки функціональною, але й інтер’єрно привабливою та просторою. Практика створення модульних кухонь настільки укоренилася, що й для просторих кухонних приміщень кухонні гарнітури так само проектують, базуючись на модульному принципі. Такий підхід справді зручний.

Зрозуміло, що в будь-яких видів меблів є свої плюси й мінуси. Мають їх і модульні моделі кухонь. І виробники таких меблів повинні про них знати й враховувати їх в своєму виробництві.

Пропонуючи клієнтам модульну кухню, треба наголошувати, що вони  зможуть оптимально спланувати її розміщення – з тим, аби ефективно використати площу всього приміщення. Якщо ж через якийсь час душа прагнутиме змін, то достатньо буде поміняти місцями модулі, й кухня буде «як нова». Реальним плюсом таких меблів є те, що вони дуже місткі. Окремі модулі легко транспортувати, й вони не вимагають особливих умов при монтажі. Модульна кухня характеризуються й досить високою функціональністю. Клієнт може вибрати найзручніші шафки і тумби.

Що стосується недоліків модульної конструкції, то існує можливість появи в процесі монтажу щілин між модулями. Зазвичай вони виникають через нерівності підлоги чи стін або через неточності при виготовленні модулів, тому на це треба зважати. Якщо будуть незначні розмірні неточності, до яких додадуться ще недоліки приміщення, де монтуватимуть кухню, то можуть виникнути такі щілини, що клієнт відмовиться від вашого гарнітуру.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал