Новини

Перші кроки в експорті або вихід на новий рівень

Реєструйтеся на безкоштовний навчальний курс Export Revolution Ukraine. Реєстрація на два рівні навчання: Basic (базовий) та Advanced (просунутий). 

Basic Level для експортерів-початківців – це 10 щотижневих тематичних вебінарів англійською мовою з українськими субтитрами. Кожен вебінар триватиме дві години й складатиметься з відео-лекції та сеансу Q&A з тренером. Можна зареєструвати декількох працівників від однієї компанії. Під час відбору перевагу надаватимуть експортерам.

Advanced Level для досвідчених експортерів складатиметься з освітніх відео з практичними прикладами та домашніх завдань на основі відео, які кожен учасник виконуватиме на прикладі своєї компанії. Домашні завдання оцінюватимуть і обговорюватимуть із лектором під час групового дзвінка Skype з усіма учасниками програми. Окрім цього, раз на місяць учасники курсу матимуть можливість отримати індивідуальні відгуки та консультації під час семінарів у Києві. Програма завершиться трьохденним навчальним візитом до Естонії у травні 2018 року (візит передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт та проживання).

Реєстрація на Advanced Leve проходить в два етапи:

– на першому ви реєструєте працівників компанії, які будуть брати участь у навчанні (є можливість зареєструвати декілька працівників від однієї компанії);

– на другому Ви проходите тест на готовність до експорту. Після цього проведуть відбір компаній, які зможуть взяти участь у навчанні на Advanced Level. Компанії, які не пройдуть відбір на просунутий рівень, будуть зареєстровані на початковий рівень програми.

Навчання триватиме з листопада по травень 2018. З програмою та розкладом занять, а також кураторами програми  можна ознайомитись за посиланням: https://www.exportrevolution.org.ua.

Мова навчання, комунікація, а також всі матеріали – англійською, отже рекомендуємо залучати представників компаній, які володіють англійською мовою на рівні не нижче середнього. Програма повністю безкоштовна і майже повністю дистанційна.

Довідка

Еxport Revolution Ukraine - дворічнa навчальнa програмa для українських експортерів, спеціально розроблена Інститутом маркетингу Естонії спільно з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку й торгівлі України. Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн- та офлайн-тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною подорожжю до Естонії.

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку й торгівлі України. Його стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал