Новини

Майстерня виготовлення клієнтських замовлень

Компанія «Eskada-M»: виробник шпонованих плит №1 в Україні

Компанія «Eskada-M» розпочала свій шлях 8 травня 2007 року. Заснували її три брати – Володимир, Дмитро і Любомир Патіси. Починалось все з невеликого дружнього колективу та величезного бажання створити надійний та успішний бізнес. Нині ми - виробник шпонованих плит №1 в Україні. Експортуємо їх у Швецію, Швейцарію, Данію, Велику Британію, Польщу, Білорусь і Молдову.

На шляху до успіху було дуже не просто, але віра команди робить дива. З кожним роком ми набирали неабияких обертів, додавали нові послуги та розширювали територію. За час розвитку виробництва було впроваджено велику кількість європейських систем, таких як ТОС, Lean production, 5S тощо. Завдяки цьому ми забезпечили ефективне зростання продуктивності праці, безперервність виробничого процесу і найвищий рівень якості.

У нас є система мотивації і бажання стати кращими не за рахунок важкої ручної праці,  навпаки – ми хочемо щоб люди працювали комфортно та легко. Також практикуємо систему пропозицій, де можна подавати варіанти щодо покращення умов роботи. Ми хочемо, щоб наші працівники завжди посміхались та зростали як професіонали. Для цього ми проводимо професійне навчання для наших працівників, влаштовуємо Team Building, щоп’ятниці збираємося на фуршет, де вечеряємо та обговорюємо успіхи і поразки у роботі за тиждень. Кожен співробітник, який бере активну участь у проектах, обов’язково буде заохочений і отримає та приємні сюрпризи від компанії.

Компанія «Eskada-M» – це великий корабель. У нас є обраний шлях і ми рухаємося тільки вперед. Нам не страшна качка, сильний шторм, ми з легкістю обійдемо скелі і рифи, бо ми – справжня команда. Разом ми здатні творити дива!

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал