Новини

Журнал  «Меблеві технології» - завжди актуальна та корисна інформація

Зі  сторінок  журналу  виробники меблів  завжди  дізнаються важливу та цікаву інформацію. Охоче розповідають  про себе та дізнаються про інших. У  свіжому номері журналу  «Меблеві технології» читайте про таке:

Меблеві та інтер’єрні тренди

Домінуватиме насамперед геометрія: багатокутні й трикутні форми, ромби та інші геометричні фігури побачимо в декорі, оригінальних столах, стільцях, пуфах і навіть кріслах. Саме такі меблі будуть модними впродовж року. Сконструйовані на основі геометрії, вони ідеально вписуватимуться в інтер’єри різних стилів і напрямків.

 

Все рухається у смарт

Масивні стільці, смарт-меблі, колірне різноманіття, лаконічність дизайну… На найбільших минулорічних міжнародних меблевих виставках світові виробники презентували своє бачення меблів на найближчі прийдешні роки.

Геть скромність – модними стають масивні м’які меблі. Надзвичайно популярними найближчими роками будуть великі стільці для їдалень і крісла, схожі на трон з широкою спинкою, підлокітниками та оббивкою з м’якого плюшу. Раніше такі троноподібні стільці (а радше крісла) були здебільшого офісного призначення – для вмеблювання кабінету боса. Вони підкреслювали ієрархічну значимість керівної персони. Виготовляли такі «трони» із дорогих матеріалів, передусім це стосується оббивних.

Меблярі, Америка чекає вас!

Компанія «EF Cluster» за підтримки партнерських організацій «SV&Partners» та «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» прокладають для українських меблярів дорогу на ринок США, забезпечуючи їм участь у найбільшій у світі виставці меблів й товарів для дому «High Point Market», що двічі на рік проходить у місті Хай-Пойнт (Північна Кароліна). Перший крок зроблено торік: на жовтневій виставці у Хай-Пойнт українське меблярство було представлено національним інформаційним стендом та м’якими меблями компанії «Blest».

Вийти на простори світового дизайну  можна … через Лондон

 Українська асоціація меблевиків (УАМ) та засновник і власник дизайнерської виставки «London Design Fair» Джиммі МакДоналд у Києві підписали Меморандум про співпрацю. Церемонія підписання відбулася у рамках дизайн-вечірки «Design meetup: United Kingdom & Ukraine», яку з цієї нагоди організували УАМ та асоціація «Design for Ukraine», запросивши не тільки українських дизайнерів, а й меблевиків.

Класичні та авангардні дизайни оббивних тканин

Відомо, що меблеву моду формує й меблеве опорядження: у корпусних меблях – дизайни й кольори засобів декору й захисту (плівок, шпону, пластиків, лакофарбових матеріалів тощо), у м’яких – оббивальні матеріали. З модними трендами, які пропонують на найближчу перспективу авторитетні текстильники, ознайомила Аліна Кішинець, експерт текстильного ринку.

Читайте більше  в журналі «Меблеві технології».

З питань співпраці та розміщення реклами звертайтеся:

+38(063)018-56-39

mt@prominfo.com.ua

derevo@derevo.com.ua

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал